Allview Mobile - gadżety, które inspirują!

Nasza misja

Nasza misja to wyzwanie, z którym stykamy się na co dzień. Pracujemy nad solidnymi produktami, o wysokim standardzie, w rozsądnej cenie. Wkładamy serce w tworzenie nowych urządzeń, służących komunikacji. 


Nasz zespół
Budujemy przyjazne i interaktywne środowisko pracy. Promujemy i wspieramy rozwój zawodowy, ponieważ wiemy, że przyczynia się on do wzrostu znaczenia naszej firmy.

 


Wizja
Wierzymy w możliwości zmiany. Lubimy wizjonerskie pomysły, odważne, innowacyjne i nietuzinkowe projekty. Promujemy kreatywność w jej rozmaitych formach i popieramy oryginalność. Naszym głównym zasobem jest pragnienie bycia dynamicznym, wydajnym i innowacyjnym. Razem tworzymy przyszłość!

 


Wartości
To Ty je tworzysz!
Wierzymy w rozwój technologii i innowacje, ale przede wszystkim w ludzi. Wiemy, że podstawą każdego sukcesu jest dobra komunikacja. Chcemy komunikować się w sposób odpowiedzialny i uczciwy. Podobają nam się złożone ścieżki ludzkiego rozwoju, ale jednocześnie szanujemy tradycję. Na początku nasza firma była małym, rodzinnym biznesem, dlatego budujemy relacje oparte na trzech, ważnych filarach: Zaufaniu, Odpowiedzialności i Szacunku.


NASZA HISTORIA
 
Marka Allview Mobile powstała w 2004 roku i za cel postawiła sobie produkcję i sprzedaż urządzeń elektronicznych. W 2008 roku firma weszła na rynek telefonów komórkowych. Dwa lata później, w 2010 roku, wprowadziła na rynek tablet PC, a rok później pierwszego smartfona.
 
W 2011 i 2013 roku firma Allview otrzymała dyplom Izby Przemysłowo-Handlowej z Brasov za działalność badawczą i rozwojową za odpowiednio 5 i 7 lat. W 2013 roku została - według Wall Street - najbardziej aktywną firmą na rynku zagranicznym. W 2014 roku Allview została wyróżniona dyplomem doskonałości przez Izbę Przemysłowo-Handlową z Brasov dotyczącym ochrony znaku towarowego i działalności eksportowej.
 
W oparciu o najnowsze trendy na rynku IT&C, celem Allview jest stałe rozszerzanie palety produktów poprzez opracowywanie nowych, konkurencyjnych rozwiązań, odpowiadającym potrzebom konsumentów.
 
Marka Allview jest obecna na rynku IT&C w Polsce, Bułgarii, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Holandii, Mołdawii, w Słowenii, w Grecji, Serbii, Rumunii, Hiszpanii, Macedonii, Słowacji oraz Bośni i Hercegowinie.
 
 
NASI MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY
 

Rozwijamy zarówno biznes, jak i technologię dzięki naszym strategicznym partnerom: Cosmote, Orange, Vodafone, M-Tel, Selgros, Carrefour, Media Markt i EMAG.