Jak złożyć zamówienie

ZAKUPY


KROK 1.

Znajdź produkt, który chcesz kupić, wybierz ilość sztuk i wciśnij przycisk "Kup teraz". Jeśli koszyk zawiera produkty, które chcesz kupić, przejdź do kasy.

KROK 2.

Łączna kwota, którą widzisz, jest sumą całkowitą. Nie ma żadnych ukrytych kosztów (jak podatki  lub opłaty za zamówienie). Jeśli posiadasz kupon lub kod rabatowy, wpisz go w specjalnej strefie "Użyj kuponu lub kody promocyjnego", a następnie naciśnij przycisk "Aktywuj".


Jeśli jesteś nowym klientem, wpisz wszystkie swoje dane i wybierz opcję "Zgadzam się z warunkami" i potwierdzić naciskając przycisk "Złóż zamówienie teraz".

Jeśli robiłeś już u nas zakupy, wybierz opcję "Już zarejestrowany? Kliknij tutaj, aby się zalogować", wpisz swoją nazwę użytkownika (adres e-mail) i hasło, naciśnij przycisk "Zaloguj", a wyświetlą się informacje, które wcześniej wprowadziłeś. Wybierz "Zgadzam się z warunkami" i potwierdź naciskając przycisk "Złóż zamówienie teraz".

 

KROK 3.

Jeśli zdecydujesz się na przelew bankowy jako metodę płatności, przeczytaj instrukcje płatnicze przed dokonaniem płatności. Jak tylko otrzymamy płatność, zamówienie zostanie do Ciebie wysłane.


Jak realizujemy zamówienia?

Kiedy złożysz zamówienie, pierwsze, co robimy, to sprawdzamy wszystkie podane informacje i rezerwujemy dla Ciebie towar. Każde zamówienie potwierdzamy mailowo, przed jego realizacją. 
Jeżeli potrzebujemy dodatkowych dokumentów, prosimy o nie i je zatwierdzamy.
Kiedy wszystko jest już sprawdzone i zamówienie jest opłacone (dotyczy opcji przedpłaty), magazyn przejmuje i pakuje urządzenie.
Magazyn przekazuje zamówienie firmie kurierskiej (do godziny 13:30 każdego dnia). Na koniec, poinformujemy Cię o numerze przesyłki, którą można śledzić na stronie internetowej kuriera DPD.