UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Dostawa

Naszym partnerem dostaw jest kurier DPD. Przesyłka krajowa kosztuje 15 zł (dotyczy zamówień poniżej 200 zł.). Jeżeli Twoje zamówienie przekroczy sumę 200 zł., przesyłka jest darmowa.

Koszt przesyłki nie zależy od jej wagi. Jeśli zamówisz wiele produktów, koszt przesyłki jest taki sam.

Kiedy dostanę swoje zamówienie?

Po nadaniu paczki, otrzymasz mailowo potwierdzenie oraz numer przesyłki, który można wykorzystać do śledzenia paczki na stronie internetowej kuriera. Zazwyczaj na zamówienie trzeba czekać od 1 do 10 dni roboczych.

Ważne, aby pamiętać, że w niektórych krajach czas ten może być dłuższy o 4-5 dni roboczych.

Przepisy celne

Ponieważ przepisy celne w różnych krajach mogą się często zmieniać, może to spowodować opóźnienia, a czasem dodatkowe opłaty nakładane przez państwo przyjmujące. Mimo że śledzimy wszystkie przepisy dotyczące ceł, może okazać się, że określony produkt jest w danym kraju zabroniony lub zostanie skonfiskowany przez państwo przyjmujące. Zalecamy, aby każdy Klient znał szczegóły przepisów celnych w swoim kraju.