UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

X6 Xtreme - maksymalne wrażenia wizualne dzięki integracji inteligentnych technologii

30-05-2019

 

Nowy X6 Xtreme pokonał bariery, które dotychczas utrudniały integrację wyświetlacza z pełnym widokiem, znajdując innowacyjne rozwiązania do integracji kamer, czujników i odbiornika audio.

 

Czujniki zostały zminiaturyzowane, aby można je było umieścić na bardzo małych powierzchniach. Czujnik zbliżeniowy jest umieszczony na górze i zajmuje mniej niż 1 mm szerokości. Zintegrowany czujnik światła znajduje się w dolnej części ekranu, aby zoptymalizować ilość światła otoczenia. Ponadto, korzystając z systemu operacyjnego Android 9 i procesora AI, X6 Xtreme uczy się Twoich preferencji w zależności od środowiska, w którym używasz telefonu i używanych aplikacji, optymalnie dostosowując podświetlenie.

 

 

X6 Xtreme wykorzystuje nową technologię do zintegrowania czujnika odcisków palców z wyświetlaczem, który zawiera precyzyjny czujnik optyczny umieszczony pod wyświetlaczem. Aktywuje dedykowany obszar wyświetlacza OLED, umożliwiając odczyt i uwierzytelnienie odcisku palca.

 

Integracja czujnika linii papilarnych z wyświetlaczem zwiększa ergonomię terminala. Odczyt odcisku palca jest dokładny niezależnie od warunków środowiskowych lub jeśli palec jest zbyt suchy lub zbyt zimny (warunki, które spowodowałyby problemy z odblokowaniem klasycznych czujników linii papilarnych).

 

 

 

Dzięki funkcji przesuwania w Visual UI 3.0 obszar wyświetlania zwiększa się o 6,1% w pionie, dopasowując się do wizualnych wrażeń na ekranie 6.6". Opcja „gest na pełnym ekranie”, oparta na gestach „machnięcia”, umożliwia łatwe nawigowanie między ekranami i menu telefonu.

 

 

 

 

 

Jakość oglądania jest także wyjątkowa w przypadku filmów, odtwarzanych w formacie 19,5/9”.

Powrót