UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview@MWC 2019

27-02-2019


Technologia mobilna zaprojektowana, aby idealnie spełniać potrzeby użytkowników.


Allview , rumuńska marka nr jeden w swoim kraju ,oraz jeden z liczących się producentów  telefonii komórkowej w naszym regionie, była obecna  również w tym roku na największych na świecie targach technologii mobilnych, Mobile World Congress w Barcelonie. Pod hasłem "Następny poziom mobilności" firma zaprezentowała swoją strategię dostosowania technologii mobilnej do potrzeb użytkowników, a także najlepszych produktów, które wejdą do swojego portfolio w tym roku.Pod koniec 2018 roku rumuńska marka weszła na rynek smart TV z Android TV i zintegrowanym Asystentem Google.  Allview jako jedyna marka w Europie podpisała kontrakt z Google w tym zakresie. Specjaliści Allview opracowali i zintegrowali AVI Voice Assistant na Android TV i zaprezentowali go po raz pierwszy na targach w Barcelonie.Na stoisku Allview MWC pojawił się także Viva Home 17-calowy tablet, doskonale zaprojektowany do działania jako panel sterowania urządzeń domowych , pomocny w różnych kontekstach.Jednak najważniejszą  marki jest flagowy produkt z nowej serii X, który będzie oferował niesamowity, pełnoekranowy wyświetlacz o doskonałym stosunku między przednim a rzeczywistym ekranem.Z ekranem 19.5: 9, bocznymi i górnymi ramkami zaledwie 3 mm, nowy flagowy X6 Xtreme powiększa powierzchnię interakcji wizualnych nawet o 4% w porównaniu do najnowszego flagowego modelu Allview - X5 Pro.Aparat selfie posiada zoptymalizowany system przesuwu, który pozwala na poruszanie się aparatu w pionie, poza wyświetlaczem.

 

 

Przednia kamera X6 Xtreme ma 50 000 zastosowań, urządzenie posiada odcisk palca na ekranie i ekran AMOLED o doskonałym współczynniku kontrastu, dobrze zdefiniowanych kolorach i minimalnym zużyciu energii.


 

"Allview X6 Xtreme uwzględnia życzenia i potrzeby użytkownika.  Jest ergonomiczny, posiada przejrzysty wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala, bez wcięć  z optymalnym stosunkiem między całkowitym rozmiarem wyświetlacza i maksymalnym rozmiarem obszaru wyświetlania. Przyjrzeliśmy się kilku rozwiązaniom integrującym kamerę czołową i zdecydowaliśmy, że kamera nie będzie częścią wyświetlacza. Jesteśmy pewni, że okaże się to rozwiązaniem roku w kategoriach aparatów selfie ", stwierdził Lucian Peticilla, dyrektor generalny Allview.

 

 

Smartfon X6 Xtreme będzie wkrótce dostępny , w szacunkowej cenie 299 €.


Powrót