UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Seria X5 od Allview - doświadczenia i funkcje z Androida 9 i 10

21-02-2019

 

Terminale Allview z serii X5 integrują najlepsze funkcje z systemów Android 9 i Android 10.

 

Dark UI, rejestrator ekranu, super zrzut ekranu, nawigacja Swipe, Face ID to tylko niektóre z funkcjonalności serii X5 dostosowanych do potrzeb użytkowników.1. Dark UI, w trendach


Tryb Dark UI jest dostępny w telefonach z serii X5, w ten sposób łącząc estetyczne trendy 2019, wraz z inteligentnym trybem oszczędzania energii. Mroczny interfejs użytkownika jest łatwy do ustawienia przez użytkownika z panelu administratora systemu.

 

 

2. Nagrywanie ekranu i super zrzut ekranu


Funkcja nagrywania ekranu zaprojektowana dla systemu Android 10 jest już dostępna w telefonach z serii Allview X5. Nagrywarka ekranu przechowuje w swoim menu serię kroków, które można odtworzyć w razie potrzeby. Nagrywanie obejmuje dźwięk, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przydatne dla osoby, która go używa. Gracze, którzy chcą nagrywać gry i ich postępy, mogą następnie przesyłać wideo na YouTube , będą często korzystać z tej funkcji.

 

 

 

Kolejną interesującą funkcją jest super zrzut ekranu, zintegrowany również w nowej wersji na Androida 9. W serii X5 użytkownik może wybrać żądany obszar ze strony internetowej i wykonać zrzut ekranu tylko tego wyboru. 

 

 

3. Swipe, dla szybkiej nawigacji

 


Dzięki interfejsowi użytkownika 3.0 i gestom przesunięcia zwiększa się ergonomia korzystania z systemu. Jednym ruchem palca, niezależnie od obszaru na ekranie, użytkownik może uzyskać dostęp do ulubionych funkcji telefonu. Ponadto może ukryć "przyciski" na wyświetlaczu, zwiększając obszar wyświetlania na ekranie o prawie 6%.

 

 

4. Inteligentne powiadomienia


Smartfony serii Allview X5 wyposażone są w inteligentny system powiadomień, który między innymi ostrzega o uruchomieniu aplikacji, które pobierają zasoby. Ten sam system automatycznie zamyka aplikacje np. takie jak latarka gdy wykryje, że nie jest już używana aby oszczędzić baterię telefonu.

 

 

5. Zaawansowane ID twarzy


Technologia Deep Face ID, którą zintegruje Android 10, przedstawia szczegółową mapę 3D twarzy użytkownika, zabezpieczając dane osobowe na poziomie zaawansowanym. Oprócz Soul X5 Pro, który ma najbardziej zaawansowany system z trzema czujnikami, Soul X5 i Soul X5 Style również mają podobny system rozpoznawania twarzy. oparty na sztucznej inteligencji (zobacz w funkcji Fun Emoji).

 

 

6. Inteligentne oszczędzanie


Dzięki funkcji "adaptacyjna jasność", zakres Allview telefonów X5 inteligentnie dostosowuje jasność do warunków i środowiska, "ucząc się" jak zoptymalizować światło tła. Dzięki temu użytkownik otrzymuje stale dostosowany, zoptymalizowany obraz w różnych kontekstach.
Tryb inteligentnego zapisu jest również dostępny w przypadku baterii, w celu zminimalizowania zużycia energii w zależności od używanych aplikacji. Oszczędzanie baterii i adaptacyjna bateria to cechy, które gwarantują użytkownikowi i rozszerzoną autonomię dla wszystkich działań przez cały dzień.

 

Powrót