UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

P6Qmax: nowy smartfon Allview z 5,95” ekranem

23-06-2015

Marka Allview przedstawia dziś nowego smartfona, P6 Qmax. Model ten posiada 5,95-calowy wyświetlacz Full HD z szerokim kątem widzenia. Procesor Octa Core taktowany zegarem 1.7 GHz oferuje płynne działanie aplikacji i gier. To dzięki ośmiu rdzeniom, które pracują równocześnie na maksymalnym poziomie mocy.


- Podążając za ostatnio wprowadzonym modelem X2 Xtreme, dziś prezentujemy smartfona o podobnych wymiarach, który jest dla niego tańszą alternatywą - mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

 

2GB pamięci RAM i rozwiązanie graficzne Mali 450 zapewniają wysoką jakość graficzną. Pamięć wewnętrzną 16GB można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 32GB. Smartfon posiada też dwa sloty na karty SIM, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób chcących korzystać na jednym urządzeniu z numeru prywatnego i służbowego.

 

5,95-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 oferuje szeroki kąt widzenia. P6 Qmax posiada również dwie kamery: główną 13MP z wysokiej jakości lampą led i przednią 5MP z autofokusem. Obie posiadają wiele ciekawych i przydatnych funkcji, do których należą Wykrywanie Twarzy, Piękno Twarzy i Tryb gestów. Ponadto, P6 Qmax nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD. Funkcja stabilizacji obrazu gwarantuje wysoką jakość nagrywania.

 

P6 Qmax posiada akumulator o pojemności 3000 mAh, który zapewnia do 300 godzin w stanie czuwania i do 13 godzin rozmów. Działanie akumulatora można wydłużyć za pomocą funkcji Smart Power Saving Mode. Zapewnia ona do 20% większą żywotność baterii w trybie „Startup”.

 

Smartfon może być też kontrolowany za pomocą gestów. Funkcja ta pozwala na szybki dostęp do wyszukiwarki, ulubionej muzyki, aparatu, zdjęć i innych aplikacji.

 

P6 Qmax dostępny jest od dzisiaj w cenie 899 zł. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie producenta www.allview.pl/p6qmax.   


O marce Allview Mobile

Założona w 2004 roku, marka Allview Mobile jest obecna na rynku IT&C w Polsce, Bułgarii, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Holandii, Mołdawii, na Słowacji, w Grecji, Serbii, Rumunii, Hiszpanii, Macedonii, Słowacji oraz Bośni i Hercegowinie. Urządzenia Allview mają przyjazny interfejs, atrakcyjny design oraz wykorzystują  najnowsze rozwiązania techniczne.

Powrót