UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Nowy smartfon Soul X5 Pro, sztuczna inteligencja (AI) i inne ciekawe funkcje

09-08-2018

 

Wskazówki dotyczące ergonomii i optymalizacji doświadczeń z użytkowania nowego smartfona Soul X5 Pro


Aby w pełni wykorzystać funkcje i zalety Soul X5 Pro, Allview oferuje nową sekcję porad
i wskazówek, które ułatwiają i usprawniają korzystanie z nowego urządzenia.

 

Wśród zalet i uleszeń jakie, dzięki sztucznej inteligencji, zostały wprowadzone do nowego telefonu Soul X5 Pro dzięki, należą: inteligentne systemy czyszczenia pamięci podręcznej oraz RAM, optymalizacja procesów działających w tle, automatyczne uruchamianie aplikacji, monitorowanie i powiadomienia o aplikacjach uruchamianych w tle, redukcja zużycia energii w nocy oraz sugestie dotyczące wstrzymywania lub odinstalowywania rzadko używanych aplikacji.

 

Jeżeli chodzi o zużycie danych, Soul X5 Pro monitoruje i powiadamia o aplikacjach, które chcą korzystać z danych innych niż te używane przez użytkownika, i wreszcie, umożliwia indywidualne ustawienie zużycia dla każdej aplikacji.

 

Interfejs użytkownika swipe 3.0 zapewnia ergonomię obsługi telefonu przez użytkownika dzięki wielu innowacyjnym funkcjom, takim jak: natychmiastowe odblokowanie urządzenia, ochrona wzroku, niewyłączanie wyświetlacza, dopóki użytkownik patrzy na niego, niestandardowe powiadomienia, inteligentne gesty, korzystanie z całego menu za pomocą gestów machnięcia jednym palcem oraz włączanie lub wyłączanie wycięcia ekranu.

 

Ponadto, sztuczna inteligencja zwiększa również wydajność aparatów fotograficznych telefonu: rozpoznawanie scen, jakość obrazu HDR, selfie grupowe, upiększanie twarzy i funkcja bokeh dostępna dla obu aparatów.

 

Więcej wskazówek można znaleźć w sekcji Optymalizacja i Ergonomia na stronie produktu: https://www.allview.pl/faqsoulx5pro/

 


O marce Allview


Allview to prężnie rozwijająca się europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Działamy już w 19 krajach w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, zarówno w rynku sprzedaży niezależnej, jak i ofercie operatorskiej.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szeroki i stale powiększający się wachlarz telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji sklepu Play oraz aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego Android.

Powrót