UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview wprowadza urządzenie V-bass, inteligentny głośnik, który sam odpowie na Twoje wszystkie pytania

14-04-2017

Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 12 lat, wprowadza do oferty inteligentny głośnik V-Bass. Urządzenie, które nie tylko odtwarza dźwięk, ale również odpowiada na pytania i jest sterowane komendami głosowymi. Inteligentny głośnik V-Bass jest kompatybilny z usługą Amazon Alexa oraz dostarcza informacji wiedzy ogólnej, opowiada żarty, odtwarza audiobook`i lub tworzy zadania i listy zakupów.

 

Interakcja z V-Bass jest bardzo prosta – naciśnij przycisk, a następnie zadaj pytanie lub wypowiedz komendę głosową. Przy użyciu kilku poprawnych słów, głośnik dopasuje pożądany poziom głośności, zmieni utwór, wybierze ulubioną stację radiową lub ustawi budzik na określoną godzinę.

 

”Technologia z łatwością przyjmuje cechy ludzkiej osobowości, a interakcja pomiędzy urządzeniem, a człowiekiem staje się naturalną rozmową. V-Bass dostarcza użytkownikom mieszankę informacji i rozrywki w nowy, atrakcyjny sposób.”, mówi Lucian Peticila, General Manager marki Allview.    

 

Za pomocą aplikacji Siebo Multiroom z marketu Google Play, użytkownicy mogą jednocześnie odtwarzać tę samą lub różne ścieżki dźwiękowe na wielu urządzeniach V-bass, znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Ponadto, dwa głośniki mogą pracować w systemie stereo, na dwóch różnych kanałach. Dodatkowo, za pomocą aplikacji użytkownicy mogą tworzyć listę ulubionych stacji radiowych do których będą mieć dostęp za pomocą prostych komend głosowych.

 

Dzięki swoim małym rozmiarom – 6,7 cm szerokości i nieco ponad 10 cm wysokości – inteligentny głośnik V-Bass może być używany w dowolnych okolicznościach: w domu,
w samochodzie, w biurze lub podczas urlopu. Interakcja z Amazon Alexa wymaga połączenia Wi-Fi. Gdy nie jest ono dostępne, V-Bass może połączyć się z telefonem za pomocą Bluetooth
i odtwarzać treści audio z pamięci urządzenia. Równocześnie, urządzenie może służyć jako zestaw głośnomówiący do połączeń głosowych.

 

V-Bass ma moc znamionową 3W oraz może działać na akumulatorze do 4 godzin. Ładowanie odbywa się za pomocą przewodu microUSB.

I

nteligentny głośnik V-Bass dostępny jest od dzisiaj na stronie www.allview.pl w cenie 249 zł.

 

 

O marce Allview

Allview to prężnie rozwijająca się europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Działamy już w 19 krajach w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, zarówno w rynku sprzedaży niezależnej, jak i ofercie operatorskiej.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szeroki i stale powiększający się wachlarz telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji sklepu Play oraz aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego Android.

 

 

Download attached document

Powrót