UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview wprowadza dwa nowe tablety Viva H1002 LTE oraz Viva H802 LTE

31-05-2017

Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 12 lat, wprowadza do sprzedaży tablety Viva H1002 LTE oraz Viva H802 LTE, dwa urządzenia oferujące mobilność i wielozadaniowość dla swoich użytkowników. Tablety wyposażone są w 10.1 i 8-calowe wyświetlacze, łączność 4G w standardach FDD i TDD oraz pracują na systemie operacyjnym Android™ 7.0 Nougat.


”Urządzenia te są idealne dla ludzi o dynamicznym stylu życia, którzy zawsze chcą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, bez kompromisów w dziedzinie mobilności i wielozadaniowości. Jest to idealne połączenie potrzeb zawodowych i rozrywkowych.”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

 

Tablety wyposażone są w 3GB pamięci RAM (Viva H1002 LTE) oraz 2GB RAM (Viva H802 LTE). Oba posiadają 16GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć nawet do 128GB, za pomocą karty microSD.

 

Dzięki wyświetlaczowi IPS o rozdzielczości 1280x800px i szerokim kącie widzenia, tablet Viva H1002 LTE jest idealnym urządzeniem do profesjonalnych prezentacji lub rozrywki, podczas, gdy Viva H802 LTE jest skrojony na miarę dla użytkowników szukających mobilności i komfortu użytkowania. Funkcja podziału ekranu została stworzona z myślą o użytkownikach wymagających wielozadaniowości, gdyż oferuje ona możliwość jednoczesnej pracy na dwóch różnych aplikacjach.

 

Oba tablety wyposażone są dwa aparaty fotograficzne, w główny o rozdzielczości 5MP oraz przedni aparat oferujący rozmowy wideo za pomocą dedykowanych aplikacji.

 

Dla obu urządzeń dostępne są w sprzedaży dedykowane etui. Chronią one tablet przed uszkodzeniami oraz mogą być używane również jako stojak urządzenia.

 

Oba tablety dostępne są w naszym sklepie internetowym www.allview.pl w cenie 699 zł - Viva H802 LTE oraz 799 zł - Viva H1002 LTE. Produkty dostępne są w przedsprzedaży. Wysyłki rozpoczną się od 22 czerwca 2017.

 

 

 

 

O marce Allview

Allview to prężnie rozwijająca się europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Działamy już w 19 krajach w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, zarówno w rynku sprzedaży niezależnej, jak i ofercie operatorskiej.

 

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szeroki i stale powiększający się wachlarz telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

 

Wszystkie nasze urządzenia posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji sklepu Play oraz aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego Android.

 

 

 

Powrót