Allview X4 Vision

Projektor, który zawsze jest pod ręką

Lekki, smukły i przenośny, smartfon X4 Vision wyposażony został w projektor o wysokiej rozdzielczości, który może być używany do celów edukacyjnych, biznesowych lub rekreacyjnych. Projektowany obraz składa się z prawie 30 milionów pikseli na sekundę. Metalowa obudowa zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Allview X4 Vision

Projektor laserowy,
nowa technologia projekcji

Niższa temperatura pracy i zużycie energii.
Dzięki brakowi lampy projekcyjnej, obecnej w innych typach projektorów (DLP lub LCD).

Wysoki współczynnik kontrastu i bardziej intensywna czerń.
Współczynnik kontrastu jest wyższy w porównaniu do innych technologii: 5000:1 vs 400:1 dla podobnego modelu wykorzystującego technologię DLP.

Nieograniczony czas pracy.
W przypadku projektorów DLP i LCD, lampa projekcyjna musi zostać wymieniona po określonej liczbie przepracowanych godzin.

Idealna ostrość, niezależnie od odległości i powierzchni.
W przeciwieństwie do innych systemów projekcji, to urządzenie nie wykorzystuje tradycyjnych soczewek.

Wysoki kontrast 5000:1

Czerń jest bardziej uwydatniona, biel jest jaśniejsza. Promień światła ustawia piksele obrazu z wysoką precyzją, co sprawia, że widoczny jest każdy szczegół.

Allview X4 Vision

Automatyczna regulacja obrazu

Z uwagi na to, że nie zawsze masz możliwość pionowej projekcji, X4 Vision zastosował inteligentną, automatyczną korektę obrazu, dzięki czemu projekcja zawsze jest idealna i prostokątna.

Allview X4 Vision

Smukła, metalowa obudowa
Podstawka projekcyjna w zestawie

Podstawka jest mała i poręczna, dzięki czemu możesz ją nosić gdziekolwiek zechcesz, nawet w kieszeni płaszcza. Używaj jej wraz ze swoim smartfonem umieszczając ją na płaskiej powierzchni. Grubość wynosząca zaledwie 10mm i wbudowany projektor to tylko niektóre atuty tego smartfonu. Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że będziesz nosić w swojej kieszeni swój własny projektor?

Allview X4 Vision
Allview X4 Vision

Szeroka gama naturalnych kolorów

Obrazy wyglądają spektakularnie, wyświetlane kolory są prawdziwe, a ciemne/jasne obszary są jeszcze lepszej jakości, dzięki szerokiej gamie kolorów (150% NTSC).

Allview X4 Vision

Ty ustalasz rozmiar
obrazu projekcji

W zależności od odległości pomiędzy smartfonem, a obszarem projekcji, rozmiar wyświetlanego obrazu może się wahać do 20” do 200”. Gwarantujemy niezmienną jakość obrazu, nawet przy maksymalnym rozmiarze obrazu.

Dedykowany interfejs projektora

Możesz z łatwością uzyskać dostęp do wszystkich funkcji projektora. Dzięki dedykowanemu interfejsowi, możesz szybko włączyć projektor i odtwarzać filmy lub wyświetlać dokumenty. Asystent projektora pomoże Ci odkryć jego wszystkie funkcje.

Allview X4 Vision

Więcej zabawy

Skanuj kody QR z ulubionych gier i graj w nie offline, razem z przyjaciółmi lub rodziną, na tym samym ekranie.

Używaj telefonu jako touchpada

Prezentuj, edytuj i wyświetlaj dowolną ważną dla Ciebie chwilę. Funkcja sterowania na wygaszonym ekranie pozwala przemienić telefon w touchpad do przeprowadzania prezentacji. Za pomocą pojedynczego dotyku wyświetlacza, możesz przerzucać slajdy lub odtwarzać filmy, a dzięki dodaniu klawiatury Bluetooth, możesz nawet edytować prezentacje lub inne wyświetlane dokumenty.

Allview X4 Vision

Ty tu rządzisz!

Zeskanuj kod QR za pomocą innego telefonu, a będziesz mógł sterować laserowym projektorem MEMS. Przeglądaj strony prezentacji lub nawet rób notatki na prezentacjach i wyświetlanych dokumentach.

Dbamy o Ciebie
i Twoich najbliższych!

Dzięki zaawansowanej technologii użytej w tym urządzeniu, wzrok najmłodszych jest chroniony podczas projekcji. Wbudowany projektor dostarcza rozproszone odbicie obrazu i światło o niższej intensywności, które nie jest w stanie uszkodzić wzroku. Mniejsze użycie sztucznego światła podczas projekcji chroni wzrok dzieci.

Allview X4 Vision
Allview X4 Soul Infinity Plus

AVI, TO ASYSTENT GŁOSOWY W WIELU JĘZYKACH!

Jak często zdarza Ci się jechać autem i musieć wysłać pilną wiadomość lub sprawdzić czy droga, którą jedziesz nie jest zakorkowana? Lub zadzwonić do osoby do której jedziesz, aby dać znać, że się spóźnisz? Nie musisz narażać swojego życia i innych na drodze robiąc te wszystkie rzeczy podczas prowadzenia pojazdu.

Allview X4 Vision

Niski pobór energii

Akumulator o pojemności 4000mAh w połączeniu z projekcją MEMS zapewnia do 3,5 godziny nieustannej projekcji . W porównaniu do projektorów LED i DLP, projektor laserowy MEMS ma niski poziom zużycia energii.

Allview P9 Energy Allview P9 Energy

Przejrzyste obrazy zarówno
w dzień, jak i w nocy

Dzięki wydajnemu czujnikowi światła, uzyskujesz doskonałą przejrzystość obrazu w świetle dziennym, oraz mniejszą jasność w nocy. 5,5-calowy wyświetlacz IPS LCD FHD, z INCELL i pełną laminacją chroniony jest przed zarysowaniami za pomocą szkła ochronnego o wysokim kontraście i szerokich kątach widzenia.

Allview X4 Vision Allview X4 Vision

Podwójna aktywność

X4 Soul Vision wyposażony został w dwa sloty kart SIM i dostarcza łączności 4G Dual Mode, zarówno w standardach FDD jak i TDD. Ponadto, oba sloty SIM mogą pracować w częstotliwościach 3G.

Allview X4 Vision

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dostęp do informacji Twojego telefonu można uzyskać tylko za pomocą hasła. Twoje dokumenty i wszystkie prywatne dane są bezpieczne, a odblokowanie telefonu trwa tyle co mrugnięcie.

Allview X4 Vision

Zwiększona wydajność

Niezwykle wydajny procesor Octa-Core jest wspomagany przez 3GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci Flash.

Allview X4 Vision

Główny aparat 13MP z AF oraz PDAF

X4 Vision został wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 13MP z autofokusem i PDAF. Technologia, w której aparat został wykonany, pozwala na niezwykle szybką migawkę, wysoką czułość oraz niski poziom szumów.

Allview X4 Vision
Panorama
Allview X4 Vision
Tryb zdjęć profesjonalnych
Allview X4 Vision
Tryb zdjęć nocnych
Allview X4 Vision
HDR

Wybierz jedną z funkcji 13MP aparatu, a będziesz w stanie przekształcić dowolne wspomnienie w niezapomniany obraz, do którego będziesz często wracać.

Panorama - Odkrywaj i uwieczniaj niezapomniane krajobrazy z nowej perspektywy, ze zwiększoną przejrzystością oraz wysokim kontrastem kolorów.

Tryb zdjęć profesjonalnych - Dostosuj ustawienia w zależności do pożądanego efektu i warunków zdjęcia. Wykonuj zdjęcia w różnych warunkach oświetlenia i nowym poziomie artystycznym.

Tryb zdjęć nocnych - Od teraz możesz wykonywać niesamowite ujęcia przy oświetleniu, które normalnie wystawiłoby Twoje zdolności fotograficzne na próbę. Ponadto, wykonuj zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 13MP z autofokusem i funkcją rozpoznawania twarzy. Uwiecznij niezapomniany zachód słońca lub nocną panoramę miasta dzięki trybowi zdjęć nocnych smartfonu X4 Vision.

HDR - Dla realistycznych efektów wizualnych, funkcja HDR głównego aparatu pozwala na przechwytywanie zdjęć o wysokim kontraście, szerszym spektrum kolorów oraz o idealnej jasności.

Allview X4 Vision

Przedni aparat 8MP

Nie przegap okazji do uwiecznienia najważniejszych chwil, wszystko to dzięki modułowi przedniego aparatu o rozdzielczości 8MP.

Allview X4 Vision