UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Procesor: Intel® Atom® Quad-Core x5 Z8350
System operacyjny: Windows 10
Pamięć RAM: 2GB DDR3
Pamięć Flash: 32GB, można rozszerzyć nawet do 128GB za pomocą karty microSD
Wyświetlacz: LCD 14", 1366x768px, format 16/9
Port: USB (1x3.0, 1x2.0). mini HDMI
Akumulator: 9000 mAh
Adapter sieciowy: 3,7 V
Wymiary: 328x220x17.8mm
Waga: 1150g


 

AllBook L

Na pasku aktywności wejdź w sklep i pobierz więcej interesujących Cię aplikacji.

Aby zmienić język, wykonaj następujące instrukcje: Kliknij na przycisk Start -> Wybierz Ustawienia (ikona koła zębatego) -> Wejdź w menu Czas i Język -> Region i język i wybierz język. Aby ustawienie było aktywne, musisz ponownie uruchomić urządzenie.

Aby zmienić datę i godzinę, wykonaj następujące kroki: Kliknij na przycisk Start-> Wybierz koło zębate ustawień -> Wejdź w menu Język i czas -> Data i godzina.

Aby ponownie uruchomić urządzenie, wejdź w ustawienia -> Aktualizacja i bezpieczeństwo -> Przywracanie, a następnie wybierz "Rozpocznij" w sekcji zresetuj ten PC.

Aby odinstalować program, kliknij na przycisk Start, następnie wejdź w Ustawienia i wybierz aplikację, którą chcesz odinstalować.

Kliknij na ikonę baterii, znajdującą się w prawym, dolnym rogu, następnie wybierz Ustawienia zasilania i uśpienia i dokonaj zmian.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes