Allview X4 Xtreme

#SOULSELFIE         #FULLENERGY

Z każdym ekstremalnym wyzwaniem, które staje na Twojej drodze, widzisz siebie w nowym świetle. Przezwyciężasz przeciwności, osiągasz nowe granice, uruchamiasz nieznane Ci dotąd zasoby energii, bariery znikają, a energia z Twoich sukcesów ładuje Ci baterie przed nowym ekstremalnym wyzwaniem. Wybij się ponad przeciętność i sprawdź się!

HELIO P25 – najwyższa wydajność, minimalne zużycie energii

Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Więcej energii niż
mógłbyś sobie wyobrazić

10 minut ładowania - 4 godziny standardowego użytkowania Allview X4 Xtreme

Allview X4 Xtreme

Autonomia na ekstremalne dni

X4 Xtreme wyposażony został w komponenty pozwalające na sprostanie najbardziej intensywnym wyzwaniom w ciągu całego dnia. W pełni naładowany akumulator pozwala na 1500 minut czasu rozmów oraz do 379 godzin pracy w czasie czuwania. W tłumaczeniu na Twoje ulubione aktywności, smartfon X4 Xtreme pozwala na 22,5 godziny oglądania filmów, 39 godzin słuchania muzyki lub na wykonanie nawet do 32 290 zdjęć. Ponadto, po włączeniu trybu ekstremalnego oszczędzania energii, gdy poziom naładowania akumulatora jest mniejszy jak 5%, możesz wydłużyć czas pracy nawet o dodatkowe 48 godzin.

Allview X4 Xtreme Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Szybkie ładowanie

czas działa na Twoją korzyść

10 minut ładowania = 4 godziny rozmów

10 minut ładowania = 4 godziny odtwarzania filmów

Dwa zintegrowane obwody zapewniają syperszybkie ładowanie akumulatora o pojemności 4550mAh, przy utrzymaniu niskiej temperatury układów. Nie będziesz już uzależniony od ładowarek: zaledwie 10 minut ładowania akumulatora wystarczy na 4 godziny przeciętnego użytkowania urządzenia, do 4 godzin rozmów, 3 godziny przeglądania internetu w Wi-Fi lub ponad 2 godziny odtwarzania Twojego ulubionego filmu. Ponadto, włączając tryb oszczędzania energii, możesz wydłużyć czas pracy nawet o dodatkowe 30 minut.

Super Selfie

Spektakularne selfie wymaga aparatu zdolnego wykonywać zdjęcia nawet w ekstremalnych warunkach. Przedni aparat smartfonu X4 Xtreme o rozdzielczości 20MP wyposażony został w 5 soczewek i f2.0, co pozwala na wykonywanie jasnych, nieskazitelnie czystych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Wykorzystanie technologii PureCel®Plus sprawia, że aparat ma zwiększoną jasność, niski poziom szumów obrazu oraz przechwytuje nawet 4 razy więcej światła, jak standardowe urządzenia. Przedni aparat dostarcza 79° kąt widzenia, dzięki czemu na zdjęciu znajdą się wszyscy Twoi znajomi.

Allview X4 Xtreme Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Efekt Bokeh

ustawi Twój uśmiech na pierwszym planie

Uroczy uśmiech zasługuje na pełną uwagę. Efekt Bokeh pomoże Ci wyróżnić go, nawet na zdjęciu grupowym. Rozmazanie tła było funkcją do tej pory zarezerwowaną dla aparatów DSLR, która od teraz dostępna jest również w smartfonie X4 Xtreme, dzięki technologii rozpoznawania twarzy i zaawansowanym algorytmom Bokeh.

Allview X4 Xtreme

Idealnie jasne selfie nawet przy słabym oświetleniu

Niezwykle ciężko jest wykonać dobre selfie przy słabym oświetleniu, czy nawet w nocy. X4 Xtreme zmienia ten stereotyp, dzięki przedniej lampie błyskowej o optymalnej temperaturze barwowej – 5500K. Uzyskasz jasne selfie z ciepłym i równomiernym doświetleniem, bez dyskomfortu dla Twoich oczu.

Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme Allview X4 Xtreme

Podwójny aparat do wykonywania artystycznych zdjęć

Podwójny aparat urządzenia X4 Xtreme pozwoli Ci na odkrycie tajników fotografii z całkowicie nowej perspektywy. Aparat o rozdzielczości 13MP, wyposażony w 5 soczewek i f2.0 wykorzystuje technologię Exmor RS™ w celu zapewnienia zwiększonej szybkości przechwytywania i czułości w warunkach słabego oświetlenia. Główny aparat zarejestruje szczegóły wybranej sceny, podczas gdy drugi aparat o rozdzielczości 5MP przechwyci głębokość pola widzenia.

Allview X4 Xtreme

Focus za pomocą
prostego dotknięcia

Pojedyncze dotknięcie ekranu ustawi ostrość kadru na wybranym elemencie. Otrzymasz efekt wyróżnienia obiektu na zamazanym tle oraz grę bliskiego i dalekiego planu.

Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Funkcja
Image PRO

Tryb profesjonalny dostosowuje ustawienia aparatu w zależności od warunków zewnętrznych i efektu, jaki chcesz uzyskać: ustaw ostrość i tryb fokusu, ustaw czas ekspozycji, aby wykonać zdjęcie obiektów w ruchu lub dostosuj do warunków słabego oświetlenia. Wykonuj bardziej realistyczne zdjęcia lub z innymi ustawieniami światła, ustaw czułość na światło.

Allview X4 Xtreme

Zoptymalizowany dla wydajności

X4 Xtreme zaprojektowany został w celu sprostania wszystkim Twoim wymaganiom. Procesor Octa-Core Helio P25 jest wydajniejszy nawet o 20% w porównaniu do swojego poprzednika, włączając w to pobór energii. 4GB pamięci RAM, DDR4, zapewnia szybsze przesyłanie plików, nawet do 2700Mbps (podczas gdy dla DDR3 było to 1600 – 1800Mbps). Dodatkowo, pobór energii jest o 40% niższy w przypadku DDR4. 64GB pamięci Flash może zostać rozbudowane nawet o 256GB za pomocą karty microSD, w trybie Single SIM.

Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Wyśmienitej jakości wyświetlacz,
zapewniający nowy wymiar rozrywki

6-calowy wyświetlacz IPS Full HD jest idealny do multimediów: zwiększona jasność i szeroki, 178° kąt widzenia. Ekran chroniony jest przed zarysowaniem oraz wstrząsami.

Allview X4 Xtreme

Wyrafinowany w najmniejszym detalu

X4 Xtreme jest imponującym smartfonem, który z pewnością przyciągnie wzrok swoim eleganckim wykończeniem. Konstrukcja wykonana ze stopu magnezu oraz metaliczny tył dostarczają niezwykłej odporności na uszkodzenia, podczas gdy przednie szkło o profilu 2,5D dodaje mu elegancji.

Allview X4 Xtreme Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zabezpiecz swoje dane za pomocą weryfikacji odcisku palca, dzięki wbudowanemu przedniemu czytnikowi linii papilarnych. Odblokowanie telefonu jest natychmiastowe, w ciągu zaledwie 0,2 sekundy.

Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Urzekający dźwięk stereo

Multimedialne przeżycia nie mogą być pełne bez znakomitego dźwięku. X4 Xtreme wyposażony został w system stereo, który dzięki wykorzystaniu technologii przetwarzania Waves Audio dostarcza niezapomnianych akustycznych doświadczeń.

Allview X4 Xtreme

Czy jesteś gotowy
na szybkość wbijającą w fotel?

Jeśli tak, X4 Xtreme jest telefonem idealnym dla Ciebie. Dzięki szybkości modułu 4G Kat.6, wynoszącej dwa razy więcej w porównaniu do standardu 4G Kat.4, będziesz mógł pobierać ulubione multimedia, z szybkością sięgającą do 300Mbps, zarówno w standardzie FDD , jak i TDD. Ponadto, smartfon działa w trybie 3G na obu kartach SIM jednocześnie.

Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme
Allview X4 Xtreme

Smartfon, a zarazem Twój uniwersalny pilot

Twój ulubiony program telewizyjny ma się zaraz rozpocząć, a Ty zgubiłeś pilota? Bez obaw, użyj X4 Xtreme jako pilota do TV, gdyż wyposażony został w diodę podczerwieni. Za pomocą wyłącznie jednego urządzenia będziesz mógł zmienić program w TV lub udostępniać znajomym swoją opinię o programie.

Allview X4 Xtreme

X4 Xtreme

 • Smartfon 4G Dual SIM
 • Akumulator 4550 mAh, tryb inteligentnego oszczędzania energii
 • Czas rozmów: 1500 minut, Czas czuwania: 379 godzin.
 • Procesor: Octa-Core MediaTek Helio P25
 • Karta graficzna: Mali T880 MP2
 • Pamięć RAM: 4GB, LPDDR4
 • Pamięć Flash: 64GB
 • Kompatybilny z kartą microSD do 256GB, w trybie Single SIM
 • Przedni aparat: 20MP, f/2.0, efekt Bokeh
 • Główny aparat: Podwójny IMX258- 13MP, f/2.0, z autofokusem + 5MP
 • Efekt Bokeh, funkcja Image PRO
 • Główny aparat z dwoma lampami błyskowymi, przedni z jedną
 • Przedni czytnik linii papilarnych, odblokowanie w 0,2 sekundy
 • Wyświetlacz: 6” IPS Full HD (1080x1920px)
 • Ochrona przed zarysowaniami
 • Łączność LTE - FDD and TDD, Kat. 6, pobieranie do 300Mbps
 • Dźwięk stereo
 • Dioda podczerwieni