Dla naprawdę ważnych chwil

X4 Soul Lite przekształca esencję najważniejszych chwil w ekstremalnie przystępną i atrakcyjną formę.

Allview X4 Soul Lite
Allview X4 Soul Lite
Allview X4 Soul Lite
Allview X4 Soul Lite Allview X4 Soul Lite

Podwójny aparat

dwa razy piękniejsze ujęcia

Podwójny aparat X4 Soul Lite oparty jest na technologii Altek – firmy, która opracowała moduł aparatu z podwójną soczewką.

Główny aparat o rozdzielczości 13MP wykonuje zdjęcie, podczas, gdy drugi aparat zapisuje informacje o głębokość pola widzenia i dostarcza efekt rozmycia podobny do tego uzyskiwanego za pomocą aparatów DLSR.

Czas włączenia aparatu to jedynie 0,3 sekundy, dwa razy szybciej jak w innych modelach.

niesamowita czystość obrazu

Lubisz odkrywać rzeczy w nowym świetle? Z pewnością spodoba Ci się zabawa z przejrzystością obiektów i fotografowanych scen. Efekt Bokeh jest bardzo wszechstronny:

Bokeh na żywo pozwala na wyświetlanie i edycję w czasie rzeczywistym fokusu oraz intensywności efektu rozmycia.

Zdjęcie Bokeh wykonuje zdjęcia z efektem Bokeh.

Refokus: możesz cofnąć fokus w dowolnym momencie, nawet długi czas po wykonaniu zdjęcia, bez utraty elementów oryginalnej kompozycji. Ponadto, z jednego zdjęcia wykonanego za pomocą X4 Soul Lite będziesz w stanie wygenerować wiele innych obrazów.

#SOULSELFIE

Masz nową fryzurę, którą chcesz pochwalić się znajomym na mediach społecznościowych? Przedni aparat o rozdzielczości 8MP z 5 soczewkami oraz f2.0 pomoże Ci wykonać niesamowite zdjęcie. Doprowadź je do perfekcji za pomocą funkcji Upiększania twarzy lub użyj lampy do Selfie, aby za pomocą podświetlenia ekranu doświetlić zdjęcie w ciemnej scenerii.

#Fullenergy

Niski poziom zużycia energii

Procesor X4 Soul Lite ma 20% niższy pobór energii w porównaniu do poprzedniego modelu. Dzięki Pełnej laminacji oraz technologii LTPS, wyświetlacz dostarcza bardziej przejrzystych, jaśniejszych obrazów, szybszy czas reakcji oraz mniejszy pobór energii. Te dwa elementy i akumulator są idealnym połączeniem ograniczającym zużycie energii.

Allview X4 Soul Lite

droga do wydajności

Koncepcja FastPass została opracowana we współpracy z Google™ i MediaTek i opiera się na idei stworzenia czystego systemu operacyjnego, który zaskoczy swoich użytkowników niezwykle szybkim czasem reakcji oraz wydajnością.

Uczta dla oczu

X4 Soul Lite rzuca Ci wyzwanie uważnego przeanalizowania najbardziej wyrafinowanych szczegółów obrazu. 5.5- calowy wyświetlacz IPS FullHD emituje żywe barwy widoczne z każdego kąta.

Wyświetlacz wykorzystuje innowacyjną technologię LTPS (Low Temperature Poly Silicon LCD), zapewniającą wysokie nasycenie barw, kontrast i zwiększoną jasność, wraz z szybkim czasem reakcji matrycy oraz niskim poborem energii, w porównaniu do konkurencyjnych wyświetlaczy.

Szybko i bezpiecznie

Przechowuj dane na swoim telefonie z dala od wścibskich spojrzeń i przy zapewnieniu pełnej prywatności. Przedni czytnik odcisku palca zabezpiecza dane bez opóźniania dostępu do nich, gdyż czas odblokowania telefonu wynosi rekordowe 0.2 sekundy.

Najwyższa wydajność

X4 Soul Lite wyposażony jest w procesor Octa-Core i dostępny jest w dwóch wersjach: z 3GB pamięci RAM/16GB pamięci Flash oraz 4GB pamięci RAM/32GB pamięci Flash.

System operacyjny Android™ 7.0, Nougat zapewnia prawdziwą frajdę z użytkowania urządzenia i jest bardziej nakierunkowany na wielozadaniowość w porównaniu do starszych wersji systemu.

W harmonii z Tobą

Pięknie zaokrąglone kształty podkreślają solidną, metalową obudowę smartfonu X4 Soul Lite, którego grubość nieznacznie przekracza 7mm. Starannie zaprojektowany design urządzenia jest wykończony przyjemnym w dotyku szkłem 2.5D. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i złotym.

Twoje ulubione aplikacje, na jednym ekranie

X4 Soul Lite dzięki funkcji podziału ekranu pozwala Ci na używanie dwóch aplikacji w tym samym czasie. Podział ekranu jest możliwy zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Czyta język Twojego dotyku

Przedni czytnik linii papilarnych służy nie tylko zabezpieczeniu Twoich danych, ale również odgadnięciu Twoich potrzeb po jego dotknięciu. Delikatne naciśnięcie przeniesie Cię do wcześniej zaprogramowanej aplikacji lub funkcji, mocniejsze dotknięcie przeniesie Cię do pulpitu, natomiast dwukrotne dotknięcie otworzy ostatnio używane aplikacje.

Rozpoznawanie odcisków palców

Przypisz odcisk każdego palca do innej aplikacji, lub wykonuj połączenia jedynie dotykając czytnika. Dodatkowo, możesz zabezpieczyć każdą aplikację za pomocą weryfikacji odcisku palca.

Znaki, które tylko Ty znasz

Ustaw graficzny znak, który po narysowaniu na wyłączonym ekranie telefonu skróci Twoją drogę do pożądanej aplikacji. Uwolnij swoją kreatywność i rysuj cokolwiek Cię inspiruje!

Dwa razy szybszy

Przeglądaj internet z niesamowitą szybkością. X4 Soul Lite wyposażony został w moduł łączności 4G kat. 6 i szybkości pobierania nawet do 300Mbps, czyli dwa razy szybciej w porównaniu do 4G Kat. 4. Moduł 4G działa zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, do wyboru, dla obu kart SIM.

Allview X4 Soul Lite

X4 Soul Lite 3GB

 • Podwójny aparat Altek 13MP, Autofokus, Sony IMX258, f/2.0 + 2MP
 • Efekt Bokeh, Refokus Bokeh
 • 8MP przedni aparat z lampą błyskową do selfie i f/2.0
 • Akumulator: 3,000mAh, niskie zużycie energii
 • Przedni czytnik linii papilarnych
 • Wyświetlacz: 5.5” IPS Full HD (1080x1920px), Technologia pełnej laminacji, 2.5D
 • System operacyjny: Android™ 7.0 Nougat, koncepcja FastPass
 • Procesor: Octa-Core
 • 3GB pamięci RAM
 • 16GB pamięci Flash, karta microSD do 128GB w trybie Single SIM
 • Funkcja podziału ekranu

Allview X4 Soul Lite

X4 Soul Lite 4GB

 • Podwójny aparat Altek 13MP, Autofokus, Sony IMX258, f/2.0 + 2MP
 • Efekt Bokeh, Refokus Bokeh
 • 8MP przedni aparat z lampą błyskową do selfie i f/2.0
 • Akumulator: 3,000mAh, niskie zużycie energii
 • Przedni czytnik linii papilarnych
 • Wyświetlacz: 5.5” IPS Full HD (1080x1920px), Technologia pełnej laminacji, 2.5D
 • System operacyjny: Android™ 7.0 Nougat, koncepcja FastPass
 • Procesor: Octa-Core
 • 4GB pamięci RAM
 • 32GB pamięci Flash, karta microSD do 128GB w trybie Single SIM
 • Funkcja podziału ekranu

*Akumulator nie jest wyjmowalny i może być wymieniony wyłącznie w serwisie gwarancyjnym