Jesteś wyjątkowy spośród miliona ludzi. Nie ma nikogo innego takiego jak Ty. Co Cię definiuje? Jak się komunikujesz zanim Twój głos będzie słyszalny? Twój styl może tworzyć historię zanim oczy innych Cię dostrzegą. X3 Soul Style jest smartfonem który podkreśla Twoją unikalność, jest czymś więcej jak użyteczne akcesorium, które zawsze możesz mieć przy sobie. Jest strażnikiem Twoich tajemnic, lustrem odzwierciedlającym Twoje spojrzenie i uroczy uśmiech, świadkiem Twoich deklaracji miłosnych, doradcą biznesowym oraz kompanem do zabawy lub wypoczynku.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Siła i wyrafinowanie

Metaliczny design oraz konstrukcja jednobryłowa, starannie spreparowane pochyłe krawędzie dla idealnego dopasowania do ekranu 2.5D, zapewniają nieodparty urok urządzenia, a solidna obudowa wykonana z metalicznego stopu magnezu wzmacnia jego konstrukcję.

Allview X3 Soul Style

Gotowy do wykonywania doskonałych ujęć

Jesteś zawsze przygotowany i masz swój telefon pod ręką, aby nie przegapić żadnego cennego ujęcia? X3 Soul Style posiada aparat Sony IMX258 o rozdzielczości 13MP zbudowany z 5 soczewek oraz filtra UV i PDAF. Aparat łączy zaawansowaną technologię z wieloma korzyściami, takimi jak szybkość działania, wysoka czułość oraz niski poziom szumów obrazu. Przysłona f/2.0 zapewnia jasne i kolorowe obrazy, nawet przy słabym oświetleniu.

Odkryj funkcje fotograficzne, które zapewnią spektakularne rezultaty nawet w najtrudniejszych warunkach.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Idealnie doświetlone selfie

Przedni aparat o rozdzielczości 8MP wykonuje idealnie jasne selfie, nawet w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Jak to zrobić? Użyj Lampy LED lub włącz funkcję Wypełniania światłem, która włącza podświetlenie ekranu w momencie wykonywania selfie. Dzięki tej funkcji, wykonywane selfie są zawsze wyraziste, jasne i kolorowe. Użyj czytnika linii papilarnych jako spustu migawki w celu zwiększenia stabilności wykonywania zdjęć.

Allview X3 Soul Style

Zaufany powiernik

Czujnik odcisków palców umieszczony na tylnej obudowie smartfona X3 Soul Style zabezpieczy wszystkie Twoje dane. Odcisk palca będzie bezkonkurencyjnym zabezpieczeniem, które zagwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych informacji. X3 Soul Style jest wyposażony również w prywatną przestrzeń, gdzie różne informacje mogą być trzymane z dala od wścibskich oczu innych użytkowników telefonu.

Aplikacje

Wybierz aplikacje, którymi nie chcesz się dzielić z nikim innym i dodaj je do przestrzeni prywatnej.

Połączenia

Zaszyfruj połączenia, które nie chcesz, aby by były widoczne w historii. Rozmowy z prywatnych kontaktów będą widoczne tylko w prywatnej strefie.

Zdjęcia

Twoje osobiste zdjęcia będą bezpieczne w prywatnej galerii.

Wiadomości

Wiadomości, które chcesz zachować są widoczne tylko dla upoważnionych.

Pliki

Przechowuj poufne pliki w specjalnych folderach, które mogą być udostępniane przez wpisanie hasła lub odcisk palca.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Żywe kolory i delikatne akcenty

5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD charakteryzuje się żywymi kolorami oraz pozwala odkryć nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu. Przyjemne doświadczenia wizualne z użytkowania telefonu idą w parze z niezwykłymi doświadczeniami dotykowymi, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii szkła 2.5D. Wyświetlacz jest chroniony za pomocą szkła odpornego na zarysowania.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Sprosta Twoim wyzwaniom

Czy zazwyczaj robisz kilka rzeczy w tym samym czasie? Bez względu na liczbę wyzwań jakie postawisz przed X3 Soul Style, wszystkie zostaną z powodzeniem wykonane przez ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania wynoszącej 1.3GHz i 3GB pamięci RAM. 32GB pamięci Flash można rozbudować za pomocą karty microSD nawet do 128GB. Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android ™ 6.0, Marshmallow zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa eksploatacji aplikacji.

Dziecięcy świat

Jest udowodnione, że technologia przyciąga dzieci w każdym wieku. Jeśli poddasz się ich prośbom i pożyczysz im smartfon, lepiej upewnij się, że kontrolujesz ich dostęp do informacji. Świat dzieci jest dedykowanym, zamkniętym obszarem, w którym można dostosować gry i aplikacje, a również określić stopień dostęp do nich. Możesz opuścić tą sekcje tylko wpisując ustalone hasło.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Utrzymuje Cię w formie

Ile kalorii planujesz dziś spalić? Połącz wszystkie informacje o swoich zajęciach sportowych na koncie Google i synchronizuj te dane ze wszystkimi urządzeniami i aplikacjami, których używasz w tym zakresie. Możesz sprawdzać swoje postępy i stan swojego codziennego treningu przez dostęp do Google Fit.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Udoskonal swoje nagrania dzięki specjalnemu trybowi montażu

Filmy z rodziną lub przyjaciółmi nigdy nie były bardziej spektakularne. X3 Soul Style pozwala na edycję wideo prosto z telefonu, za pomocą aplikacji Edytor filmów. Zgodnie ze specyfiką nagrań i pożądanych efektów, możesz dodać motyw filmu (dyskoteka, moda, stare filmy, romantyczny lub bez ograniczeń). W trybie profesjonalnym, możesz wycinać kadry z filmu, stosować różne filtry, znaki wodne, tekst na obrazach i liczne efekty przejścia między klatkami.

Smartfon, który jest tak wyjątkowy jak Ty

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak dopasować telefon do stroju lub swojego otoczenia? Funkcja Kameleon spełni te marzenia. Użyj aparatu, aby wybrać swój ulubiony kolor, a wyświetlacz telefonu zaadaptuje go do interfejsu graficznego systemu. Możesz również wybrać jeden z predefiniowanych motywów: Android Soul, Bliss lub Xtreme, w zależności od Twojego stylu. Co więcej, możesz dostosować czcionkę, na jeszcze bardziej osobistą.

Inspiruj się genialnymi cytatami

Po aktywacji smartfonu X3 Soul Style odkryjesz pięć opcji blokad ekranu, z inspirującymi zdjęciami i cytatami. Wybierz ten, który pasuje do Twojego nastroju i skorzystaj z rad niektórych genialnych umysłów. Każda blokada ekranu posiada przycisk „Odkryj”, gdzie będziesz mógł zobaczyć swoje najnowsze wiadomości.

Allview X3 Soul Style

Przechowywanie informacji

Dokumenty Microsoft Office będą wyświetlane na smartfonie X3 Soul Style dokładnie w takim sam sposób, jak są wyświetlane na komputerze lub tablecie. Będziesz mógł korzystać ze wszystkich szczegółowych informacji, każdego rodzaju dokumentów (komentarzy, wzorów, grafik, tabel, itd.) i będą one zachowywać oryginalny format, nawet po edycji.

Allview X3 Soul Style

Inteligentne oszczędzanie energii

Akumulator o pojemności 3150mAh zapewnia do 15 godzin czasu rozmów i do 225 godzin pracy w trybie czuwania. Potrzebujesz jeszcze więcej? Włącz system inteligentnego oszczędzania energii w celu wydłużenia czasu pracy urządzenia na akumulatorze.

Tryb oszczędzania energii uruchamia ciemny motyw w celu zoptymalizowania zużycia akumulatora. Opcja „Tryb Eko” zamyka aplikacje działające w tle, wydłużając czas użytkowania telefonu.

Tryb ekstremalny umożliwia dostęp tylko do głównych funkcji telefonu, takich jak: połączenia, wiadomości, kontakty i zegar poprzez minimalistyczny czarno-biały motyw.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Podwójne korzyści

Czerp podwójne korzyści ze smartfona wyposażonego w moduł Dual SIM. Telefon jest wyposażony również w moduł 4G Dual Mode, dzięki któremu będziesz mógł pobierać dane z szybkością LTE zarówno w standardzie FDD oraz TDD. Surfuj bez ograniczeń po internecie, oglądaj najzabawniejsze filmy i zapomnij o nudzie pobierając z szybkością do 150Mbps.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Komfort bez zakłóceń

Nigdy więcej powiadomień lub komunikatów w nocy lub w weekendy! Czujesz potrzebę, aby się odłączyć? Przejdź na profil „Nie przeszkadzać”, aby pozostać z dala od połączeń lub irytujących powiadomień. Możesz zezwolić na połączenia od ustalonych kontaktów lub kontaktów dzwoniących bez przerwy przez na przykład 15 minut.

Allview X3 Soul Style

Inteligentne gesty

Będziesz pod wrażeniem funkcji inteligentnych gestów urządzenia X3 Soul Style: Automatycznie odbieraj połączenia przykładając telefon do ucha, odwróć telefon, aby wyłączyć alarm, ekran będzie włączony tak długo, dopóki przedni aparat będzie wykrywał Twój wzrok lub odblokuj ekran poprzez dwukrotne stuknięcie. Ponadto, narysuj przypisaną literę na nieaktywnym ekranie, a zostanie uruchomiona ustalona aplikacja.

Allview X3 Soul Style
Allview X3 Soul Style

Funkcja „w pobliżu”

Interakcja z urządzeniami w pobliżu pozwala na obsługę gier i łatwiejszą pracę zespołową. Funkcja „W pobliżu” wykorzystuje połączenie z siecią Wi-Fi, Bluetooth i ultradźwięki w celu ułatwienia połączenia. Aby używać tej funkcji, muszą w nią być wyposażone wszystkie urządzenia tworzące sieć.