Siła nadana przez metal, sprawdzona w najbardziej wymagających testach wydajnościowych. Inspirowany krystalicznym odbiciem emocji w rwącym nurcie rzeki i lekko muskany powiewem wiatru. Jak gdyby był stworzony z pierwotnych elementów, X3 Soul PRO zachwyca zarówno siłą, jak i zaklętą delikatnością.

Po prostu majestatyczny

Dokładnie przestudiowane detale znajdują odzwierciedlenie w niezwykłym, metalowym designie. Tylną pokrywę smartfona chroni w 100% metal. Z grubością jedynie 7mm, smartfon łączy metal wraz ze szkłem 2,5D, którego kąty i jasność przypominają cenny diament. Elegancką konstrukcję zwieńcza przedni czytnik linii papilarnych.

METALICZNE DUET

X3 Soul Pro dostępny jest w dwóch subtelnych kolorach szarym oraz złotym.

Ciężka artyleria technologii

X3 Soul PRO wyposażony jest w procesor Helio P10 Octa Core, z rdzeniami o dwóch częstotliwościach: czterema 1.95GHz i czterema 1.15GHz. Oferuje 4GB pamięci RAM i kartę graficzną Mali T860. 64GB pamięci Flash można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 128GB w trybie Single SIM. Ciesz się najnowszą wersją popularnego systemu operacyjnego. Android™ 6.0 Marshmallow wspiera najnowsze technologie i zapewnia bezpieczeństwo wszystkim aplikacjom.

Unikalny klucz do Twoich sekretów

Drzwi to Twoich prywatnych informacji na smartfonie mogą zostać otwarte jedynie za pomocą czytnika linii papilarnych. Możesz też pozwolić najbliższym na dostęp do danych, za pomocą ich odcisków palców.

Multilevel Touch – potwierdzi siłę Twojego dotyku

Każdy dotyk palca jest inny. Multilevel Touch pozwala dopasować poziomy natężenia dotyku palca na ekran. Na przykład, lekkie dotknięcie palcem otworzy pożądane aplikacje, podczas gdy mocniejszy dotyk zaprowadzi Cię bezpośrednio do Menu.

Wielopoziomowy pasek boczny
bliżej tego, czego potrzebujesz

Skróć drogę dostępu do najbardziej potrzebnych aplikacji i funkcji. Dłuższe dotknięcie obszaru bocznego smartfona spowoduje włączenie pionowego menu, które jest łatwe do dostosowywania do swoich potrzeb, poprzez ustawienie skrótów nawet do 6 ulubionych aplikacji. Jesteś prawo- czy leworęczny? Nie jest to już przeszkodą, ponieważ boczne menu możesz ustawić zarówno po lewej jak prawej stronie ekranu telefonu.

Wielopoziomowa Tapeta
obrazy powołane do życia za jednym dotykiem

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że za pomocą jednego, prostego dotyku będziesz w stanie powołać do życia z pozoru proste i statyczne obrazy? X3 Soul PRO zadziwi Cię. Odkryj wszystkie obrazy, które możesz animować w tle swojego smartfona za pomocą jednego, dłuższego dotknięcia.

Laserowy autofocus

Najnowsza generacja technologii laserowego atofocusu pozwala na szybki focus z ulepszoną jakością, porównywalną do klasycznych wersji. Laser nagrywa dystans do określonego obiektu i zapewnia odpowiednią jasność, nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Wybierz scenerię, reszta to bułka z masłem

Amator, czy profesjonalny fotograf? Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź, możesz przekroczyć granicę perfekcyjnego ujęcia. Aparat główny 16MP S5K3P3 z autofokusem, lampą LED i 6 soczewkami zapewnia niezliczone funkcje, które sprawdzą się w każdych warunkach. Apertura f/1.8 gwarantuje jasne zdjęcia, a technologia Isocell znacznie redukuje zakłócenia barw, dodając fizyczne bariery między pikselami. W ten sposób, kolory na zdjęciach są bardzo wiernie odwzorowane.

Stawia Cię zawsze w dobrym świetle

Słabe oświetlenie jest głównym wrogiem idealnego zdjęcia? Nie dla X3 Soul PRO.

Główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 16MP wykorzystuje innowacyjną technologię struktury pikseli RWB (czerwony, biały, niebieski), która w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem RGB (czerwony, zielony, niebieski), redukuje nawet o 80% więcej szumów wywołanych przez słabe oświetlenie.

Ponadto, w tych samych warunkach oświetlenia, czułość sensora wzrasta aż o 40%. Wynikiem tego jest zmniejszenie ilości miejsca zajmowanego przez zdjęcie na dysku nawet o 23%, bez utraty jego jakości.

Flash Selfie

Od teraz robienie selfie w nocy lub przy słabym oświetleniu nie będzie więcej problemem. X3 Soul PRO zadziwi Cię jasnością wykonywanych selfie, bez oślepiającego błysku lampy. Po włączeniu funkcji Wypełniania światłem, ekran zostanie podświetlony podczas wykonywania zdjęcia; efektem tego jest idealne selfie. Ponadto, po włączeniu funkcji Face Beauty odcień Twojej skóry na całym ciele zostanie delikatnie stonowany, nie tylko na twarzy.

USB typu C

Połączenie się z innym urządzeniem jest proste i szybkie. USB typu C, o dwustronnym designie, ułatwia podpięcie kabla do wielu innych nośników.

Zahipnotyzowany przez fale dźwiękowe

Daj się ponieść! Maksymalna intensywność dźwięku, oferowana przez X3 Soul PRO, wynosi 90db. Technologia DTS oferuje wiernie odwzorowany dźwięk.

Kolorowa rewolucja

5,5-calowy wyświetlacz Amoled® Full HD zaskoczy Cię intensywnością kolorów. Smartfon wykorzystuje technologię ONCELL, dzięki której ekran jest wbudowany w strukturę LCD, podczas gdy Corning® Gorilla® Glass 3 chroni go przed zarysowaniami.

Uzależnia od szybkości

Łączność 4G Cat 6 zapewnia podwójną prędkością w stosunku do standardu Cat 4. Osiągnij niesamowitą prędkość pobierania do 300Mbps dzięki łączności 4G Dual Mode i standardom TDD i FDD, alternatywnie na obu kartach SIM. Pamiętaj, że szybkość działania X3 Soul PRO może uzależniać, a powrót to wcześniejszych standardów może okazać się niemożliwy.

  • 4G Cat. 6
    300 Mbps
  • 4G Standard
    150 Mbps

Kameleon

Szukasz sposobu na to, aby wyróżnić się na tle tłumu? Prawdopodobnie tego samego chcesz dla swojego smartfona. Jego interfejs może być dopasowany do Twojego nastroju, wyglądu lub otoczenia. Dzięki funkcji Kameleon, która pobiera próbki kolorów z otoczenia, będzie to możliwe.

Zawsze do Twojej dyspozycji

Akumulator 3000mAh typu SDI zapewnia wysoką autonomię, jak na tak smukłe urządzenie, dzięki zoptymalizowaniu systemu operacyjnego, najnowszej generacji procesora i wyświetlaczowi Amoled®. Bateria zapewnia do 920 minut rozmów i do Y godzin w trybie czuwania. Ponadto, włączając tryb Inteligentnego Oszczędzania Energii, zyskujesz dodatkową autonomię.

Tryb normalny aktywuje motyw o ciemnych kolorach, który pomaga zoptymalizować konsumpcję energii. Opcja Zielonego Tła zamyka aplikacje działające w tle, co wydłuża czas działania smartfona.
Tryb Ekstremalny pozwala na dostęp do podstawowych funkcji urządzenia: Połączeń, Wiadomości, Kontaktów i Zegara. Autonomię smartfona można w ten sposób wydłużyć o 318 godzin, na baterii naładowanej do 100%.

Zanurz się
w głębi zmysłów:
zobacz, usłysz, poczuj!

Czy czujesz przyspieszone bicie serca i skok adrenaliny kiedy grasz w ulubioną grę? X3 Soul PRO czuje grę z taką samą intensywnością jak ty.
Funkcja wibracji smartfona będzie informowała o skutkach Twoich działań poprzez różne poziomy wibracji, a tym samym doda prawdziwe, dodatkowe wrażenia z użytkowania Twojego urządzenia.

Ciesz się filmami!

Oglądanie filmów na X3 Soul PRO to prawdziwa przyjemność. Wybierz funkcję auto rotacji na zablokowanym ekranie, włącz redukcję hałasów lub oglądaj wideo w tle, zmieniając położenie okna z filmem.

Bezpieczeństwo danych

Zdjęcia usunięte przypadkowo nie są na zawsze stracone! Będą one zachowane w specjalnym folderze, skąd zostaną automatycznie usunięte po tygodniu. Prywatne zdjęcia również będą bezpieczne, dzięki szyfrowaniu za pomocą odcisku palca. Ten sam sposób zabezpieczenia danych można wykorzystać, zabezpieczając inne pliki.

Wygodny w użyciu jedną dłonią

Włącz tryb użycia jedną dłonią, aby zredukować rozmiar aktywnego wyświetlacza. Dzięki temu możesz jeszcze wygodniej obsługiwać urządzenie.

Inteligentne gesty

Predefiniowane znaki na ekranie zaprowadzą Cię do pożądanych aplikacji. Narysuj określoną literę na zablokowanym ekranie, a włączy się określona funkcja. Na przykład, rysując kształt C, włączysz kamerę. Nie przegapisz żadnego ważnego momentu!

Technologia dla dzieci, według ich potrzeb

Zabezpiecz niektóre pliki przed dziećmi. Ponieważ stają się coraz ciekawsze technologii, warto wyznaczyć granice. X3 Soul PRO oferuje dedykowaną sekcję dla najmłodszych, którą można dopasować za pomocą konkretnych aplikacji. Czas spędzony ze smartfonem również może być ograniczony za pomocą ustawień, na przykład hasła.

Jaka będzie pogoda?

Lubisz na bieżąco wiedzieć, jaka za oknem będzie pogoda? X3 Soul PRO oferuje preinstalowaną aplikację pogody z animowanymi motywami i relaksującą muzyką, która wywoła na Twojej twarzy uśmiech nawet, gdy za oknem będzie padać deszcz.

Wibruje do Twojego rytmu

Dopasowane wibracje? Oczywiście, możesz wybrać ich natężenie, dzięki czemu smartfon informować będzie o każdej nowej wiadomości. Co więcej, możesz tworzyć również własne efekty wibracji.

Szanuje Twój spokój

Masz dość dzwoniącego telefonu w nocy lub w weekend? Włącz profil Nie przeszkadzać, aby pozostać z dala od denerwujących powiadomień lub niechcianych połączeń. Możesz też ustawić zielone światło dla niektórych kontaktów.

Zatrzymaj wspomnienia audio

Skorzystaj z funkcji Super Sound Recorder, aby nagrać rozmowy, konferencje lub nawet odgłosy natury. Do dyspozycji masz kilka ciekawych funkcji, jak nagrywanie HD, konferencja, tryb outdoor oraz wywiad.