Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

X3 Soul Plus
Bez kompromisów

X3 Soul Plus to smartfon dostosowany do najwyższych wymagań, przeznaczony dla tych, którzy nie lubią ustępstw. Dlaczego masz się zadowalać kompromisami? Więcej mocy to więcej niepowtarzalnych doświadczeń w Twoim życiu!

Poszerz horyzonty

Doskonałość tkwi w szczegółach, X3 Soul Plus da Ci wiele okazji do obserwacji najbardziej wyrafinowanych detali. 5.5-calowy wyświetlacz IPS InCell FULL HD wyróżniają jasne kolory i szeroki kąt widzenia. Ekran dotykowy jest zintegrowany w strukturę wyświetlacza poprzez technologię InCell , natomiast ekran 2.5D dzięki wykorzystaniu szkła Corning® Gorilla® 3* chroniony jest przed zarysowaniami

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Twój smartfon – forteca informacji

Czy zależy Ci na dyskrecji? W pełni rozumiemy Twoją potrzebę prywatności i utrzymania bezpieczeństwa poufnych informacji. Czytnik odcisku palca umieszczony na froncie obudowy ochroni dane zawarte w pamięci X3 Soul Plus przed ciekawskimi oczami w Twoim otoczeniu.
Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w Prywatną Przestrzeń zabezpieczoną hasłem, do której można się dostać w prosty sposób, przewijając dwoma palcami od góry do dołu ekranu. Możesz tutaj przechowywać kontakty, połączenia, prywatne wiadomości, zdjęcia, poufne pliki lub aplikacje.
Informacje w Prywatnej Przestrzeni są szyfrowane za pomocą specjalnego algorytmu i zapisywane w specjalnym formacie, który uniemożliwi dostęp do nich nawet po pobraniu ich na komputer lub inne urządzenie.

Aplikacje

Wybierz aplikacje, którymi nie chcesz się dzielić z nikim innym i dodaj je do przestrzeni prywatnej.

Allview X3 Soul Plus

Połączenia

Zaszyfruj połączenia, które nie chcesz, aby by były widoczne w historii. Rozmowy z prywatnych kontaktów będą widoczne tylko w prywatnej strefie.

Allview X3 Soul Plus

Zdjęcia

Twoje osobiste zdjęcia będą bezpieczne w prywatnej galerii.

Allview X3 Soul Plus

Wiadomości

Wiadomości, które chcesz zachować są widoczne tylko dla upoważnionych.

Allview X3 Soul Plus

Pliki

Przechowuj poufne pliki w specjalnych folderach, które mogą być udostępniane przez wpisanie hasła lub odcisk palca.

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Wydajność najwyższej klasy

X3 Soul Plus wyposażony jest w chipset Helio P10 z procesorem Octa-Core 1.8GHz oraz 4GB pamięci RAM, to połączenie dostarczy niesamowitych doświadczeń w obcowaniu z najnowszymi grami i multimediami. 32GB pamięci Flash można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 128GB w trybie Single SIM. Najnowszy system operacyjny Android™ 6.0, Marshmallow wspiera najnowsze technologie i zapewni bezpieczeństwo wszystkim aplikacjom.

Allview X3 Soul Plus

Niezapomniane chwile zamień w wyjątkowe zdjęcia

Fotografie powinny ożywiać Twoje wspomnienia. X3 Soul Plus został wyposażony w aparat główny Sony IMX258 o rozdzielczości 13MP z 5 soczewkami oraz PDAF. Aparat korzysta z technologii, która daje gwarancję szybkości działania, wysoką czułość, a także niski poziom szumów obrazu. Przysłona f/2.0 zapewnia jasne i kolorowe obrazy, nawet przy słabym oświetleniu.

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Image PRO
nieograniczone możliwości

Przetestuj Image PRO i sprawdź, które funkcje będą najlepsze dla zdjęcia, które właśnie chcesz zrobić.

Olśniewaj jak
gwiazda filmu

Dlaczego miałbyś się nie wyróżniać we wszystkich swoich nagraniach w mediach społecznościowych? X3 Soul Plus został wyposażony w funkcję Piękne Wideo, która w 7 krokach poprawi Twój wygląd w czasie rzeczywistym. Funkcja jest dostępna zarówno dla głównego, jak i przedniego aparatu.

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Proste jak 1, 2, 3, selfie!

Zabawny i uwodzicielski, z przednim aparatem o rozdzielczości 8MP wyposażonym w przesłonę f/2.2 swój uśmiech zachowasz z niesamowitym selfie. W porze nocnej lub przy słabym oświetleniu wystarczy włączyć Podświetlanie Ekranem by cieszyć się jasnym i kolorowym obrazem. Dzięki funkcji Piękna Twarz skorygujesz drobne niedoskonałości oraz poprawisz odcień skóry na całej powierzchni zdjęcia.

Allview X3 Soul Plus

Edytuj swoje nagrania wideo

Dodaj kilka niekonwencjonalnych szczegółów do nagrań wideo. Edytuj swoje nagrania prosto z telefonu, za pomocą aplikacji Edytor Filmów. Zgodnie ze specyfiką nagrań i pożądanych efektów, możesz dodać motyw filmu (dyskoteka, moda, stare filmy, romantyczny lub bez ograniczeń). W trybie profesjonalnym, możesz wycinać kadry z filmu, stosować różne filtry, znaki wodne, tekst na obrazach i liczne efekty przejścia między klatkami, dostosowywać prędkość i dźwięk w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Wyjątkowy design w najdrobniejszych szczegółach

W 97% wykonana z metalu, jednobryłowa konstrukcja X3 Soul Plus jest inspirowana zarówno siłą jak i elegancją. Matowy tył obudowy został wykonany z jednego kawałka metalu. Błyszczące, delikatne krawędzie wprowadzają znakomity kontrast. Nieznacznie zakrzywiony tył zapewnia pewny uchwyt, a ekran 2.5D jest uzupełnieniem wrażeń dotykowych.

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Więcej autonomii

Akumulator o pojemności 3,130mAh zapewni Ci większą niezależność. Przy zaledwie 7.6 mm grubości urządzenia możesz cieszyć się do 890 minut rozmów i 255 godzin pracy w trybie czuwania.

Ponadto, dzięki funkcji Inteligentnego Oszczędzania Energii zoptymalizujesz działające w tle aplikacje, a dzięki Ekstremalnemu Trybowi nawet przy niemalże wyładowanej baterii zachowasz dostęp do: dzwonienia, wiadomości SMS, kontaktów i zegarka.

Allview X3 Soul Plus

Poręczne skróty

Przesuń od lewej do prawej po czytniku linii papilarnych, a pasek skrótów otworzy się błyskawicznie. Dodawaj funkcje i aplikacje, do których chcesz mieć natychmiastowy dostęp.

Allview X3 Soul Plus

Poczuj wibracje

Technologia Immersion Haptic definiuje na nowo interakcje z telefonem. Twoje działania wywołają dotykowe “echo”, X3 Soul Plus wysyła różne wibracje w odpowiedzi na Twoje działania. Fani gier na pewno będą podekscytowani!

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Na pełnej szybkości

Znudzony buforowaniem? Nie ma sprawy, gdyż łączność 4G Kat. 6 podwaja szybkość standardu 4G Kat. 4. Od teraz będziesz mógł ściągać z szybkością do 300Mbps za pomocą modułu 4G Dual Mode zarówno w standardzie FDD oraz TDD, alternatywnie na obu kartach SIM.

Allview X3 Soul Plus

Doświadcz wirtualnej przestrzeni bez granic

Wirtualna rzeczywistość czeka na odkrycie. Użyj X3 Soul Plus razem z goglami Visual VR i dedykowanymi aplikacjami by odkryć miejsca, w których nigdy nie byłeś, niezwykle realistyczne gry, zdjęcia i filmy w 360 stopniach. Wejdź do świata, w którym możesz być kimkolwiek zachcesz!

Allview X3 Soul Plus
Allview X3 Soul Plus

Wyjątkowy dźwięk

Czy każdy dzień rozpoczynasz z muzyką? Z pewnością docenisz jakość i wierność dźwięku DTS. Personalizuj tło aplikacji muzycznej inspirującymi fotografiami, podkręć głośność i wejdź z pozytywną energią w nowy dzień!