Allview X3 Soul Mini Allview X3 Soul Mini
Jak mocne substancje trzymane są w małych buteleczkach, tak X3 Soul mini jest smartfonem o wydajnych podzespołach, którego rozmiar został dopasowany to potrzeb użytkowników. Wyrafinowany design podkreśla szkło 2,5D, które zapewnia niezapomniane doznania estetyczne.
Allview X3 Soul Mini

Perfekcja tkwi w szczegółach

X3 Soul mini wyróżnia metaliczny design. Smartfon wykonany jest ze stopu aluminium. Wyświetlacz 2,5D i metaliczna obudowa są ze sobą połączone za pomocą linii, przyciętych do 45⁰, co zapewnia łagodny kontrast pomiędzy matowym tyłem urządzenia. X3 Soul mini jest jednym z najsmuklejszych, 5-calowych smartfonów. Jego grubość to jedynie 7,2mm. Urządzenie jest lekkie i łatwe w użyciu za pomocą jednej dłoni.
Allview X3 Soul Mini

Wysoka wydajność

X3 Soul mini jest wyposażony w aluminiowy tył i solidny stelaż, wykonany z magnezu, co zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tylna obudowa smartfona zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła dla optymalnego użytkowania urządzenia.
Allview X3 Soul Mini Allview X3 Soul Mini

Przede wszystkim wydajność

X3 Soul mini jest wyposażony w 64-bitowy procesor Quad Core 1,3GHz, 1GB pamięci RAM i pracuje na systemie operacyjnym on Android™ 5.1, Lollipop. 16GB pamięci Flash można rozszerzyć do 128GB za pomocą microSD w trybie Single SIM.
Allview X3 Soul Mini Allview X3 Soul Mini

Wyrafinowany wygląd

5-calowy wyświetlacz IPS HD oferuje intensywne kolory i doskonałą jasność. Technologia Pełnej Laminacji ONCELL eliminuje oddzielne warstwy ekranu i zapewnia szerokie kąty widzenia, jednocześnie redukując odbicia optyczne. Wyświetlacz 2,5D zapewnia elegancki wygląd i przyjemne doznania estetyczne.
Allview X3 Soul Mini
Allview X3 Soul Mini

Wysoka prędkość

Ciesz się łącznością 4G alternatywnie na obu kartach SIM, dzięki której możesz liczyć na szybkie przeglądanie internetu. Pobieraj muzykę, gry i ulubione filmy, z prędkością do 150Mbps.
Allview X3 Soul Mini

Wyjątkowe zdjęcia

Aparat główny 13MP z autofokusem i 5 soczewkami sprawdzi się w każdych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu uwiecznisz na zdjęciach ważne momenty.
Allview X3 Soul Mini

Za jeden uśmiech

Lubisz zaskakiwać przyjaciół nowymi zdjęciami? Z aparatem przednim 5MP ich robienie będzie dla Ciebie dużą przyjemnością!
Allview X3 Soul Mini

Odkryj swoją kreatywność!

Przetestuj wszystkie funkcje kamery i daj się ponieść kreatywności. Wszystkie opcje masz pod ręką.
Szerokie kąty widzenia – zrób zdjęcia z różnych kątów, aby później wybrać to, które wyszło najlepiej.
Panorama – wybierz widok, który Ci się podoba i przeciągnij kamerę od lewej strony do prawej, aby zrobić zdjęcie panoramiczne.
Śledzenie ruchu – zrób kilka zdjęć, trzymając wciśnięty przycisk migawki i uchwyć ruchy obiektu zainteresowania.
Żywe zdjęcie – nagraj filmik, przed zrobieniem zdjęcia.
Obraz w obrazie – uchwyć jednocześnie kilka zdjęć obiema kamerami, które następnie zostaną ze sobą połączone w jedno zdjęcie.
HDR - funkcja ta zapewnia lepsze światło i efekty cieni.
Time lapse - nagraj film w zwolnionym tempie, aby zaprezentować takie momenty, jak wschód lub zachód Słońca, topnienie lodu itp.
Allview X3 Soul Mini
Allview X3 Soul Mini

Autonomia, na którą możesz liczyć

Akumulator 2350mAh zapewnia do 720 minut rozmów i do 235 godzin w trybie czuwania. Ponadto, użytkownik może oszczędzić energię za pomocą ograniczenia niektórych funkcji smartfona.
Allview X3 Soul Mini
Allview X3 Soul Mini

Wydłużona autonomia

Możesz wydłużyć czas działania smartfona, korzystając z funkcji inteligentnego oszczędzania baterii. Pozwala ona na dostęp do Połączeń, Wiadomości, Kontaktów i Zegara w minimalistycznym menu. Tryb Ekstremalny można uruchomić za pomocą przytrzymania przycisku Power i wybrania odpowiedniej funkcji z wyświetlonego menu.
Allview X3 Soul Mini

Magia inteligentnych znaków

Magia to nie tylko domena bajek! Wyświetlacz budzi się pomocą podwójnego tapnięcia, podczas gry po narysowaniu palcem określonego znaku, włącza się pożądana aplikacja. Fajne sztuczki?
Allview X3 Soul Mini
Allview X3 Soul Mini
Allview X3 Soul Mini

Zrzut ekranu w sekundę

Trzy palce na wyświetlaczu, ruch wertykalny i zrzut ekranu gotowy. Dziecinnie proste!
Allview X3 Soul Mini

Wybierz ulubiony motyw

Spersonalizuj smartfona używając jednego z dostępnych motywów: Bliss, Soul Light, Android, Xtreme. Który wybierzesz?
Allview X3 Soul Mini

Zwiększone bezpieczeństwo

W przypadku kradzieży, możesz sterować smartfonem zdalnie, za pomocą funkcji Anitheft. Ustaw specjalne hasło, dodaj kontakty awaryjne, zablokuj urządzenie lub usuń wszystkie kontakty.