Tylko kilka rzeczy jest porównywalne do uczucia korzystania z produktu, który wydaje się być zaprojektowany i skrojony specjalnie dla Ciebie. Nie za duży, nie za mały, wydajny i w przystępnej cenie. Smartfon, który sprawia, że jesteś niezwykle skuteczny i rygorystyczny, gdy wymaga tego sytuacja lub kreatywny, gdy poczujesz inspirację. Wszystko co potrzebujesz zrobić to wypróbować smartfon X3 Soul Lite i przekonać się, że jest on dla Ciebie idealny.

Allview X3 Soul Lite

Dużo pamięci, zaskakująca wydajność

Smartfon Dual SIM wyposażony jest w procesor Quad-Core oraz 3GB pamięci RAM, która zapewni Ci niezapomniane multimedialne doświadczenia. Dodatkowo, posiada dużą ilość pamięci na której będziesz mógł zapisywać zdjęcia, filmy lub potrzebne Ci pliki. 16GB pamięci Flash można rozszerzyć nawet do 128GB za pomocą karty microSD. X3 Soul Lite pracuje na najnowszym systemie operacyjnym - Android™ 6.0, Marshmallow.

Allview X3 Soul Lite

Ciesz się z ulubionymi momentami trochę dłużej

Masz wszystko czego potrzebujesz, aby uwiecznić niezapomniane chwile – bliskich Ci ludzi oraz zapierające dech w piersiach widoki! Główny aparat o rozdzielczości 13MP z autofokusem i PDAF wyposażony jest w 4 soczewki. Przesłonę f/2.2 oraz technologię PureCel®, dzięki której zdjęcia będą zawsze miały odpowiednią jasność, nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Super zdjęcie

Allview X3 Soul Lite

Tryb profesjonalny

Allview X3 Soul Lite

Upływ czasu

Allview X3 Soul Lite

Rozpoznawanie tekstu

Odkryj pomysłowe funkcje, które zwiększą Twoją kreatywność oraz wesprą Twoje artystyczne zdolności.

Super zdjęcie: rób zdjęcia o 5 razy większej rozdzielczości od maksymalnej rozdzielczości aparatu, dzięki innowacyjnemu algorytmowi przetwarzania.

Tryb profesjonalny: dostosowuj ustawienia w zależności od warunków panujących podczas wykonywania zdjęcia oraz pożądanego efektu: dopasuj przejrzystość oraz ostrość, ustaw czas ekspozycji oraz czułość na światło.

Upływ czasu: nagrywaj krótkie klipy z procesów trwających długi czas, takich jak wschód słońca, topniejący śnieg, ruch chmur itd.

Rozpoznawanie tekstu: widziałeś ciekawy cytat i chciałbyś go zachować? Wykonaj jego zdjęcie, a osobno zostanie wyświetlony tekst możliwy do edytowania.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Makro

Allview X3 Soul Lite

GIF

Allview X3 Soul Lite

Tryb Memo

Allview X3 Soul Lite

Full HD

Makro: uchwyć najdrobniejsze szczegóły na swoim zdjęciu oraz wyświetlaj je w najlepszym wydaniu.

GIF: za pomocą jednego, szybkiego dotknięcia funkcja umożliwia zrobienie wielu następujących po sobie zdjęć, a następnie przekształcenie ich w animację.

Tryb Memo: rób zdjęcia na białym tle, na którym możesz dodać szczegóły lub śmieszne komentarze.

Full HD: nagrywaj emocjonalne lub śmieszne momenty w rozdzielczości Full HD, abyś w pełni mógł się nimi cieszyć w dowolnej chwili.

Allview X3 Soul Lite

Jasna, wyraźna twarz, niezależnie od okoliczności

Lubisz wykonywać zdjęcia oraz dzielić się nimi ze swoimi przyjaciółmi? Perfekcja tkwi w szczegółach, a przedni aparat o rozdzielczości 5MP nie pozwoli, aby cokolwiek Ci umknęło. Włącz tryb Piękna twarzy, aby poprawić wygląd nie tylko swojej twarzy, ale całego ciała. Zakryć niepożądane mankamenty i uwidocznić Twoje zalety.

Możesz cieszyć się jasnymi, wyraźnymi selfie nawet przy słabym oświetleniu. Włącz funkcję podświetlenia ekranu, a wyświetlacz rozświetli Twoją twarz podczas wykonywania zdjęcia. Dzięki tej funkcji Twoje zdjęcia będą zawsze dobrze doświetlone i kolorowe.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Szanuje Twoją prywatność

Wszyscy posiadamy informacje, które wolelibyśmy pozostawić tylko dla siebie, z dala od oczu ciekawskich. W X3 Soul Lite znajdziesz idealne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje dane będą bezpieczne.

Przewiń dwoma palcami od góry do dołu ekranu, aby wejść w Prywatną przestrzeń zabezpieczoną hasłem.

Możesz tutaj przechowywać kontakty, połączenia oraz prywatne wiadomości, które nie będą widoczne nigdzie indziej na Twoim telefonie. Możesz również dodawać aplikacje, obrazy czy poufne pliki, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce.

Allview X3 Soul Lite

Sklonuj dane ze swojego starego telefonu

Zmiana telefonu zwykle wymaga czasu i cierpliwości i nie ważne jak bardzo chcesz skopiować wszystkie dane ze starego telefonu do nowego, zawsze powoduje to utratę jakichś ważnych danych…. Brzmi znajomo, prawda? Ten scenariusz nie będzie się już więcej powtarzał jeśli wybierzesz smartfon X3 Soul lite, z funkcją Klonowania Danych, która pomoże Ci przesłać wszystkie potrzebne pliki ze starego urządzenia: kontakty, zdjęcia, aplikacje, dokumenty, a nawet wiadomości wysłane przez dedykowane aplikacje.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Świat dziecka

Nie potrafisz odmówić dziecku proszącego o pożyczenie Twojego telefonu? Nie martw się, Twoje dane będą bezpieczne. Chociaż Świat dziecka jest obszarem dedykowanym dla małych pasjonatów technologii, dorośli mają tu pełną kontrolę. To oni decydują, które gry i aplikację będą dostępne dla ich pociech oraz na jak długo. Wyjście z tego obszaru jest możliwe tylko po podaniu ustawionego hasła.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Dobry plan jest kluczem do udanej wycieczki

Czy już zdecydowałeś gdzie udasz się na wakacje? Jeśli tak, koniecznie nie możesz pominąć żadnego szczegółu, który mógłby zepsuć całą zabawę. Istnieje wiele informacji, które powinieneś mieć zawsze przy sobie. To właśnie umożliwia X3 Soul Lite, który został wyposażony w aplikację służącą do planowania podróży.

Aplikacja ta organizuje wszystkie dane podróży, zarówno służbowej jak i prywatnej: szczegóły lotów, rezerwacje hotelu, czy listę rzeczy do sprawdzenia przed lub podczas wyjazdu. Możesz również tworzyć swoje własne listy, z miejscami do odwiedzenia, restauracjami oraz swoimi wrażeniami z podróży.

Allview X3 Soul Lite

Masz czas, aby zmienić swoje zdanie

Czy kiedykolwiek usunąłeś omyłkowo jakieś ważne dla Ciebie zdjęcie? X3 Soul Lite rozwiąże problem przypadkowej utraty zdjęć. Po usunięciu pliku, nadal będziesz mógł uzyskać do niego dostęp w specjalnym katalogu „Kosz”, skąd zdjęcia są automatycznie i trwale usuwane po upływie tygodnia.

Allview X3 Soul Lite

Uczta dla zmysłów

Ciesz się niesamowitymi kolorami i niezwykłą jasnością obrazu z 5-calowym ekranem IPS HD, który zachwyci nie tylko Twój wzrok, ale i inne zmysły. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii wyświetlacza 2.5D. Z kolei dzięki technologii wyświetlacza In-Cell ekran dotykowy jest bardzo czuły na dotyk, a wyświetlacz posiada szerokie kąty widzenia, niezależnie od światła otoczenia. Wyświetlacz jest chroniony przed zarysowaniami za pomocą szkła ochronnego DragonTrail.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Podwójna korzyść dla użytkowników

Smartfon X3 Soul Lite nie dość, że jest smartfonem Dual SIM, wyposażony jest również w 4G Dual Mode, co sprawia, że może pracować zarówno w standardzie FDD, jak i TDD. Dzięki szybkości pobierania wynoszącej nawet 150 Mbps, nigdy nie będziesz się już nudził.

Allview X3 Soul Lite

Duet w metalicznych kolorach

Daj się zauroczyć dyskretnemu wdziękowi urządzenia X3 Soul Lite oraz wybierz kolor, który Cię wyraża. Smukły i elegancki profil wyróżnia się obłymi, błyszczącymi krawędziami pięknie kontrastującymi z matowym, czarnym tyłem urządzenia. Ponadto, smartfon posiada idealne rozmiary do korzystania za pomocą jednej ręki.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Twój smartfon jest unikalny, tak samo jak Ty

Rozmyślasz nad dopasowaniem Twojego telefonu do Twojego bieżącego ubioru lub środowiska, w którym się znajdujesz? Funkcja Kameleon pomoże Ci wtopić się w otoczenie, kiedy będziesz tego potrzebować. Wybierz kolory za pomocą aparatu fotograficznego, a interfejs urządzenia zostanie skomponowany według Twojego wyboru. Możesz również wybrać jeden z zaprogramowanych motywów: Soul, Biss, Xtreme, w zależności od Twojego stylu.

Dodatkowo możesz dostosowywać czcionki oraz wkroczyć w dzień dzięki ciekawemu obrazowi lub inspirującej wiadomości, odpowiadającej Twojemu nastrojowi, wybierając jeden z dostępnych ekranów blokady.

Allview X3 Soul Lite
Allview X3 Soul Lite

Wydłuż czas pracy na telefonie, dzięki inteligentnemu oszczędzaniu energii

Akumulator o pojemności 2400mAh pozwala na 720 minut rozmów oraz 220 godzin pracy w trybie czuwania. Ponadto, użytkownik może wydłużyć ten czas używając Trybu oszczędzania energii, który wyłącza aplikacje pracujące w tle lub Trybu Ekstremalnego, który ogranicza funkcjonalność telefonu tylko do podstawowych funkcji: Połączenia, Kontakty, Wiadomości i Zegar.