Więcej niż smartfon,
to modne akcesorium


Tak prosty, a tak elegancki

Design smartfona spodoba Ci się już od pierwszego wejrzenia. To, co od razu przykuje Twoją uwagę, to grubość urządzenia, która wynosi jedynie 5,15mm! Ramka wykonana jest z magnezu oraz aluminium i sprawia, że X2 Soul mini jest jeszcze bardziej elegancki.

Przód i tył smartfona chroniony jest warstwą szkła. Całość waży zaledwie 97 gramów. Nieźle, prawda?

Krystalicznie wyraźne obrazy

Technologia OGS w połączeniu z 4,8-calowym wyświetlaczem Amoled®, (zastrzeżony znakiem towarowym SAMSUNG MOBILE DISPLAY CO., LTD) o rozdzielczości 1280x720 zapewnia wyraźne odwzorowanie kolorów. Wyświetlacz chroniony jest warstwą szkła.

Wspomnienia na całe życie

Nie daj się zaskoczyć! Uwiecznij piękne chwile aparatem 8MP OV8858 z autofokusem i lampą LED. W porównaniu z poprzednim modelem, X2 Soul mini zapewnia do 50% więcej oszczędności akumulatora. Kamera posiada kilka funkcji, które z pewnością przydadzą się do uchwycenia najlepszych ujęć!

Uwiecznij na zdjęciach uśmiechy za pomocą Funkcji Gestów.

Możesz również nagrać wideo Full HD.

Uchwyć na zdjęciach imponujące panoramy, do 360 stopni.Kontroluj wygląd zdjęć

Oddziel fokus od ekspozycji I kontroluj oświetlenie. Za pomocą ekranu dotykowego możesz ustawić obszar ostrości. Aby zmienić ekspozycję, przytrzymaj palec na wyświetlaczu i przesuń żółte kółko w pożądane miejsce.

Z przednią kamera 5MP BSI Twoje selfie będą jasne i wyraźne. Kamerę możesz wykorzystać też do rozmów wideo z przyjaciółmi.Charm Cam

Aplikacja Charm Cam pozwala na użycie przeróżnych, zabawnych funkcji. Do dyspozycji masz 12 efektów piękna, filtry i znaczki. Dostęp do aplikacji zapewnia Menu kamery, wystarczy dotknąć niebieski przycisk w lewym, górnym rogu.

Profesjonalny makijaż

Funkcja makijażu pomoże Ci ożywić każdy portret. Możesz wybierać kolory szminek, różu do policzków i cieni do powiek. Makijaż można również zastosować na zdjęciach grupowych.

Tryb PPT

Za pomocą Trybu PPT możesz robić zdjęcia notatek, zapisków na tablicy lub kartkach. Funkcja ta rozpoznaje treść, zaznacza ją i koryguje jej kąt.

DO 11 GODZIN
CZAS
ROZMÓW

DO 8 GODZIN
CZAS
ODTWARZANIA VIDEO

DO 200 GODZIN
CZAS
CZUWANIA


Smukły i pełny energii

Pomimo tego, że smartfon jest smukły, posiada akumulator o pojemności 2050 mAh, który oferuje do 11 godzin rozmów, do 8 godzin oglądania filmów i do 200 godzin w trybie czuwania. Akumulator SDI zapewnia do 30% większą pojemność niż standardowe akumulatory o tym samym rozmiarze.

Octa Core
1,7 GHz
Mali 450 GPU
1GB
RAM
16GB
Flash


Wysoka wydajność

Procesor Octa Core, taktowany zegarem 1,7 GHz wraz z kartą graficzną Mali 450 i 1GB pamięci RAM zapewnia płynne działanie gier i aplikacji. 16GB pamięci Flash oferuje niezbędne miejsce do przechowywania wszystkich ważnych dla Ciebie plików.

Wewnętrzny stelaż wykonany z magnezu i aluminium zapewnia niską wagę urządzenia, przy jednoczesnej odporności mechanicznej.

Dopełnieniem eleganckiego designu smartfona jest ramka boczna, która ma zaledwie 1,8 mm grubości.

Intuicyjne funkcje

Intuicyjne wybieranie numeru : Podczas pisania wiadomości, wystarczy przyłożyć smartfona do ucha, a automatycznie połączy się z osobą, do której pisana była wiadomość.

Inteligentna odpowiedź: Odbierz połączenie przychodzące za pomocą przyłożenia smartfona do ucha. Jeśli nie możesz odebrać połączenia, przesuń palcem w lewo lub w prawo aby wysłać wiadomość lub zignorować połączenie.

Podwójne tapnięcie, aby wybudzić: Ta funkcja pozwala na wybudzenie wyświetlacza za pomocą podwójnego stuknięcia na ekran.

Tryb gestów: Narysuj na ekranie predefiniowany znak, a uzyskasz dostęp do pożądanych aplikacji.

Inteligentne przypomnienie: Jeśli masz nieodebrane połączenia lub nieprzeczytane SMS-y, smartfon poinformuje Cię o tym wibracjami.

Szybkie Menu: Poprzez proste przesunięcie palcem po wyświetlaczu, możesz dostać się do Menu kamery, Fałszywego Połączenia, latarki i nagrywania.

Fałszywe Połączenie: Funkcja symuluje połączenie przychodzące. Może okazać się bardzo przydatna podczas nudnej konferencji czy spotkania.

Aktywuj funkcje, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i energię. Zwolnij pamięć RAM lub przenieś aplikacje z pamięci smartfona na zewnętrzna kartę. Każda opcja reprezentowana jest przez inną ikonę, dzięki czemu bez problemów znajdziesz ją w systemie.

Aplikacja Pogody

Każda podróż stanie się pięknym wspomnieniem. Sprawdzaj pogodę dzięki preinstalowanej aplikacji. Zależnie od prognozy, zmieniają się animowane tapety i dźwięki.

Menu powiadomień i szybkie ustawienia

Menu oferuje szybki dostęp do najczęściej używanych aplikacji. Wystarczy przesunąć palcem w dół na ekranie.