X2 Soul by Allview

Cienka linia między
technologią i życiem

Najpotężniejsze komponenty sprzętowe oraz najnowsze technologie znajdują się w fascynującym urządzeniu o grubości jedynie 5,55 mm.

Allview X2 Soul
X2 Soul by Allview

Cienka linia między
technologią i życiem

X2 Soul to niezwykle elegancki i smukły smartfon, który idealnie podkreśli Twój nietuzinkowy charakter. Dzięki niemu zawsze będziesz w centrum uwagi.

Allview X2 Soul

Smukły i elegancki design

X2 Soul redefiniuje pojęcie "smukły". Grubość jedynie 5,55 mm plasuje go w czołówce najcieńszych smartfonów na świecie. Przy jego konstrukcji użyto najcieńszych komponentów i wykorzystano najnowszą technologię.

X2 Soul by Allview

Bardziej niż smukły

Elegancki design urządzenia uzupełni Twój outfit i przyciągnie spojrzenia - zawsze i wszędzie.

X2 Soul by Allview
X2 Soul by Allview

Przyjemne połączenie metalu i szkła

X2 Soul jest zbudowany w 98% z wysokiej jakości metalu i szkła. Telefon wyposażony jest w Corning Gorilla Glass trzeciej generacji, zarówno z przodu jak i z tyłu. Rama wykonana jest ze stopu aluminium.

Futurystyczny wygląd smartfona to prawdziwy klejnot. Ciesz się każdą chwilą swojego życia z X2 Soul!

Allview X2 Soul

X2 Soul oferuje dużą moc procesora. Octa Core 1,7 GHz, 28 nm MediaTek MT6592 umożliwia zaawansowaną wielofunkcyjność. Całkowicie niezależne osiem rdzeni procesora łączy znakomitą efektywność z wyjątkową wydajnością energetyczną.

Allview X2 Soul

X2 Soul szybko dopasuje się do Twojego stylu życia. Pomoże Ci zrobić kilka rzeczy na raz i zyskać cenny czas.

Allview X2 Soul

Dwa aparaty (13 i 5 MP) wykonują doskonałe zdjęcia przy użyciu innowacyjnych technologii. Czujnik głównego aparatu Sony IMX 35 wykorzystuje system RGBW, który ma jeden, biały pixel w konwencjonalnym systemie RGB. Do udanych selfie lub rozmów wideo z bliskimi, możesz użyć przedniego aparatu 5 MP, które oferuje imponujący kąt widzenia.

Unikalne cechy głównego aparatu będą dla Ciebie codziennym zaskoczeniem. Zdjęcia grupowe, spektakularne krajobrazy, śmieszne zdjęcia, wysokiej jakości filmy - wszystko to stanie się cennymi wspomnieniami, którymi zawsze będziesz mógł się cieszyć. Możesz szybko uchwycić każdy moment, nie przegapisz też żadnego szczegółu, ponieważ zdjęcia pstryka się bardzo sprawnie.

Allview X2 Soul
Allview X2 Soul

Niezawodny dźwięk

Dzięki DTS oraz dwóm mikrofonom z funkcją hałasu Mitigation, możesz cieszyć się pełnym wrażeniem dźwięku. Z preinstalowanym audio Playerem w trybie uśpienia, muzyka będzie zatrzymywać się po czasie, który zostanie ustawiony.

Jeśli kochasz muzykę, X2 Soul jest dla Ciebie idealny. Słuchaj najnowszych hitów i ulubionych utworów w doskonałej jakości!

Odkryj inny wymiar

Ekran Wi-Fi: X2 Soul jest kompatybilny z technologią Miracast, dlatego zawartość smartfona może być przeniesiona przez port HDMI na dowolny telewizor, przy użyciu adaptera Smart2View. Ciesz się grami i przeglądaniem zdjęć z ostatnich wakacji bezpośrednio na ekranie telewizora oraz najlepszą jakością rozmów wideo z bliskimi!

X2 Soul by Allview
Allview X2 Soul

Intuicyjne funkcje

Dotknij dwukrotnie, aby obudzić: Funkcja pozwala na uruchomienie wyświetlacza poprzez dotyk.
Inteligentna blokada: Aby odblokować ekran, należy wykonać prosty ruch palcem od dołu do góry na ekranie dotykowym. Telefon można także zablokować, dotykając przycisku na ekranie.
Obróć, aby wyciszyć: Obróć telefon do góry nogami, aby włączyć wyciszenie, gdy ktoś do Ciebie dzwoni.
Fake Call: Funkcja symuluje odbieranie połączenia. Może być szczególnie przydatna, gdy chcesz wywinąć się ze spotkania twierdząc, że otrzymałeś pilne wezwanie.
Unoszące się wideo: Funkcja odtwarzacza wideo pozostanie na stałe na ekranie podczas rozmowy na portalach społecznościowych lub przeglądania stron w internecie.
Szybkie menu: Dzięki przesunięciu w prawo na głównym ekranie, masz dostęp między innymi do kamery, Fake Call, latarki i nagrywania.
Pauza: W "Ustawieniach" masz możliwość ustawienia 4 szybkich funkcji tego przycisku.
Gest na czarnym ekranie: Narysuj "U" na ekranie blokady i uzyskaj dostęp do wszelkich aplikacji lub połączeń. Możesz skorzystać z aż 4 szablonów.

Allview X2 Soul

Wysoka wydajność

Jesteś uzależniony od technologii? Będziesz cieszyć się smartfonem i jego funkcjonalnością bez żadnych zmartwień. X2 Soul oferuje wydajność działania do 10 godzin i powyżej 9 dni w trybie czuwania.

Buy X2 Soul