UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Smartfon Dual SIM, FDD i TDD
Akumulator 4000mAh, do 19 godzin rozmów
Do 500 godzin w trybie czuwania
Tryb inteligentnego oszczędzania energii
Power bank
64-bitowy procesor Quad Core, 1 GHz
Karta graficzna: Mali T720
Wyświetlacz 4,5’’ IPS OGS, 854x480 px
Szkło odporne na zarysowania
Pamięć Flash: 16GB, można rozszerzyć do 128GB za pomocą microSD
Pamięć RAM: 1GB
Aparat główny 5MP z autofokusem, nagrywanie HD
Aparat przedni 2MP
System operacyjny: Android™ 5.1, Lollipop
Funkcja Kameleon
Hot Knot
DTS

P5 Energy czarny

W celu aktywacji danych mobilnych, należy wejść w Menu -> Ustawienia -> Ustawienia kart Sim -> Dane Mobile -> wybór karty SIM.

Tę funkcję można również aktywować za pomocą przeciągnięcia górnej belki powiadomień. Następnie, należy wybrać ikonę użytkownika i wskaźnik SIM->Dane mobilne-> włącz. Zalecamy ponowne uruchomienie smartfona po wykonaniu tej operacji.

Aby zrestartować smartfona, należy wejść w główne Menu-Ustawienia- Kopia i kasowanie danych-Reset do ustawień fabrycznych.

Aby obejrzeć ostatnio uruchomione aplikacje, należy przycisnąć lewy przycisk oznaczony prostokątem, aż wyświetlą się ostatnio używane aplikacje. Aby je zamknąć, należy przeciągnąć je od lewej strony do prawej.

Aby zobaczyć więcej informacji na temat smartfona, wejdź w Menu-Ustawienia-O telefonie-Status.

Aby zainstalować aplikacje z innego źródła, niż Play Store, należy wejść w Menu-Ustawienia-Zabezpieczenia-Nieznane źródła-Zaznacz.

Tak, możesz użyć innego launchera. Możesz go pobrać ze Sklepu Play.

Preinstalowanych aplikacji nie można usunąć, ale można je dezaktywować w następujący sposób: Menu-Ustawienia-Ustawienia zaawansowane-Aplikacje-Wszystkie-wybierz aplikację-Dezaktywuj.

Aby utworzyć kopię zapasową, należy wejść w Menu-Ustawienia-Ustawienia zaawansowane-Kopia zapasowa i kasowanie danych-Kopia zapasowa.

Niektóre aplikacje dostępne u deweloperów, nie są testowane pod względem kompatybilności z urządzeniem. Z tego powodu niektóre z nich nie działają na tym smartfonie. 

Aby włączyć tę funkcję, należy włączyć wideo z Galerii, trzymając telefon poziomo. Naciśnij dwa nakładające się na siebie kwadraty z dołu po prawej, które wskazują rozmiar. Naciskając ponownie tę samą ikonę, włączysz pełny ekran.

W aplikacji kamery wybierz Ustawienia i włącz funkcję geolokalizacji.

Aby zrobić print screen, należy nacisnąć jednocześnie przyciski Power i zmniejszenia głośności.

Przesuń w dół belkę powiadomień, w prawej górnej części wejdź w Ustawienia. Tam możesz aktywować pożądane funkcje.

Wejdź w Menu>Ustawienia>Sieci mobilne>Tethering i Hotspot>Wi-Fi Hotspot>Włącz.

Aby wyłączyć tę funkcję, należy wejść w Menu-Ustawienia-Ustawienia zaawansowane-Język i klawiatura-Odznacz funkcję Sprawdzania pisowni. 

Menu-Telefon-Naciśnij 3 punkty umieszczone na dole, po prawej stronie wyświetlacza-Ustawienia-Ogólne-Szybka odpowiedź-Wybierz odpowiedź, którą chcesz modyfikować.

Aby przekierować połączenia przychodzące, należy wejść w Menu-Telefon-Ustawienia-Połączenie głosowe-Przekazywanie połączeń-tutaj można aktywować przekazywanie połączeń:

Zawsze

Przekaż, gdy jest zajęty

Przekaż, gdy nie odpowiada

Przekaż, gdy telefon jest wyłączony

Następnie wpisz numer, na który ma nastąpić przekierowanie-Wybierz. 

Wejdź w Menu-Galeria-Wybierz zdjęcie-Opcje (3 linie)-Wybierz zdjęcie-Zdjęcie kontaktu-Wybierz zdjęcie.

Aby usunąć wiadomości od jednego kontaktu, należy wejść w Wiadomości-Przytrzymaj kontakt, od którego otrzymałeś wiadomości-Wybierz-Naciśnij lewy przycisk ekranu i ikonę kosza na śmieci.

Wejdź w Menu-Ustawienia-Bluetooth-Włącz Bluetooth-Naciśnij trzy kropki po prawej stronie ekranu-Zmień nazwę urządzenia.

Menu-Telefon-Naciśnij trzy punkty po prawej stronie-Ustawienia-Ustawienia dodatkowe-Połączenie oczekujące-Włącz.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes