UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

System operacyjny Android™ Oreo 8.1, GO
Procesor: Quad Core
GPU: Mali 400
Wyświetlacz 7" LCD, pojemnościowy Multi-Touch, 1024x600px
Pamięć RAM: 1GB
Pamięć Flash: 8GB
Pamięć zewnętrzna do 32GB za pomocą karty microSD
WiFi 802.11 b/g/n
Aparat przedni
Bateria: 2000 mAh

Viva C703

Naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund klawisz zasilania, a tablet się wyłączy. Uruchom ponownie tablet, naciskając i przytrzymując przez 5 sekund klawisz zasilania.

Wiele aplikacji jest proponowanych i oferowanych przez programistów bez wcześniejszego testowania zgodności z systemami operacyjnymi i konfiguracji sprzętowej różnych modeli produktów, dlatego mogą istnieć dokumenty APK, które nie są w pełni kompatybilne z twoim urządzeniem.

Aby uzyskać większą autonomię tabletu, zalecamy wykonanie następujących czynności: światło tła powinno być ustawione na niższą wartość, czas czuwania wyświetlacza powinien być ustawiony na 30 sekund, WiFi powinno być wyłączone, gdy nie jest używane, za pomocą aplikacji do zarządzania zadaniami, aby nie przeładować procesora i pamięci, a bateria powinna być w pełni naładowana.

Ustawienia dostępu - Kopia zapasowa i zerowanie - Przywróć ustawienia fabryczne - Zresetuj tablet. OSTRZEŻENIE! Po zresetowaniu tabletu wszelkie dane zostaną usunięte z urządzenia.

Tablet nagrzewa się z powodu procesora. W zależności od uruchomionych procesów tablet może ogrzewać więcej lub mniej.

Tablet można ładować, podłączając go do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych (istnieje w pakiecie produktu) OSTRZEŻENIE! Tablet można ładować tylko za pomocą dostarczonego kabla.

Aby edytować dokumenty, pobierz niezbędną aplikację ze sklepu z aplikacjami (na przykład: Office Suite a.s.o.)

Menu dostępu - Ustawienia - Pamięć i USB - Wybierz kartę SD, aby wyświetlić pliki z pamięci zewnętrznej.

Aby wykonać zrzut ekranu, naciśnij jednocześnie klawisz zasilania i zmniejszania głośności.

Aby wyświetlić ostatnio otwarte aplikacje, naciśnij kwadratowy klawisz pojemnościowy od dołu ekranu, a aplikacje zostaną wyświetlone. Aby je zamknąć, przesuń w lewo lub w prawo w każdym oknie.

Aby zobaczyć więcej informacji o tablecie (stan baterii, stan karty SIM, informacje IMEI), musisz wejść do Menu - Ustawienia - Informacje o tablecie - Status.

Aby dezaktywować tę funkcję, należy wykonać następujące czynności: Menu - Ustawienia - System - Języki i wprowadzanie tekstu - Zaawansowane - Sprawdzanie pisowni - Wyłącz, a dla przewidywania tekstu: Menu - Ustawienia - System - Języki i wprowadzanie tekstu - Klawiatura wirtualna - Gboard - Korekta tekstu - Zaznacz lub odznacz tutaj, zgodnie z własnymi preferencjami.

Tych aplikacji nie można odinstalować, ale można je dezaktywować, wykonując następujące czynności: Menu - Ustawienia - Aplikacje - Wszystkie - Wybierz deisred apps - Dezaktywuj.

Aby aktywować lokalizację kamery, przejdź do Camera - Przesuń w prawo - Naciśnij koło zębate w prawym dolnym rogu - Aktywuj lokalizację.

Aby zmienić rozdzielczość, przejdź do Camera - Przesuń od lewej do prawej - Wybierz koło zębate z prawej części ekranu - Rozdzielczość i jakość - Wybierz rozdzielczość dla zdjęć i filmów.

Możesz zainstalować aplikacje bezpośrednio z pamięci wewnętrznej lub z zewnętrznej pamięci tabletu. Musisz zaznaczyć opcję w Ustawieniach - Bezpieczeństwo - Nieznane źródła - Aktywowane.

Lampka nocna to opcja, która chroni oczy. Możesz wybrać przedział czasu, w którym zostanie aktywowany. Aby dezaktywować tę opcję, wykonaj następujące czynności: Menu - Ustawienia - Wyświetlacz - Lampka nocna - WŁ

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes