UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

System operacyjny Android™ 5.1, Lollipop
Procesor: Quad Core 1.2 Ghz
Karta graficzna: MALI 400 MP2
Wyświetlacz 7" TN-LCD, pojemnościowy ekran dotykowy, 1024x600 px
Pamięć RAM: 1GB DDR3
Pamięć Flash: 8GB
32GB za pomocą karty microSD
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Przednia kamera
Akumulator 2700 mAh

Viva C701

Przytrzymaj przycisk Power na 10 sekund, aż tablet się wyłączy, Uruchom go ponownie, naciskając przycisk Power i przytrzymując go przez 5 sekund.

Niektóre aplikacje dostępne u deweloperów, nie są testowane pod względem kompatybilności z urządzeniem. Z tego powodu niektóre z nich nie działają na tym smartfonie. 

Zalecamy zmniejszyć jasność ekranu, wyłączenie Wi-Fi, skorzystanie z aplikacji zarządzania energią, ustawienie wygaszenia wyświetlacza do 30 sekund i pełne naładowanie baterii.

Aby zrestartować tablet, należy wejść w główne Menu-Ustawienia-Kopia i kasowanie danych-Reset do ustawień fabrycznych-Resetuj tablet.

To normalne, ze względu na pracę procesora. Tablet może nagrzewać się mniej lub bardziej.

Smart2View musi być podłączony do TV za pomocą wejścia HDMI (TV musi zostać ustawione na tryb HDMI). W menu tabletu, włącz opcję Wyświetlacz Bezprzewodowy (Menu-Ustawienia-Wyświetlacz-Wyświetlacz Bezprzewodowy) i w górnym prawym rogu ją włącz (Znajdź wyświetlacze). Kiedy Smart2View zostanie wykryty, będziesz mógł się połączyć.

Tablet można naładować, podłączając go do laptopa, używając kabla USB z opakowania. UWAGA! Tablet można ładować jedynie za pomocą kabla USB z opakowania.

W celu edycji dokumentów, należy pobrać odpowiednią aplikację ze Sklepu Play (na przykład Office Suite).

Wejdź w Menu>Manager plików>Zaznacz kartę SD>Wybierz kartę zewnętrzną (na przykłąd Extsd).

Należy przycisnąć jednocześnie przycisk Power i zmniejszenia głośności.

Aby obejrzeć ostatnio uruchomione aplikacje, musisz nacisnąć ikonę kwadratu, aż wyświetlą się ostatnio używane aplikacje. Aby je zamknąć, należy przeciągnąć je od lewej strony do prawej.

Aby zobaczyć więcej informacji na temat tabletu, wejdź w Menu-Ustawienia-O telefonie-Status.

Aby wyłączyć tę funkcję, należy wejść w Menu-Ustawienia-Wszystkie Ustawienia-Język i klawiatura-Odznacz funkcję Sprawdzania pisowni.

Preinstalowanych aplikacji nie można odinstalować, ale można je dezaktywować w następujący sposób: Menu-Ustawienia-Aplikacje-Wszystkie-Wybierz pożądaną aplikację-Dezaktywuj.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes