UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

S.O. Android™ 9.0, Pie™ (Go edition)
Procesor: Quad Core
GPU: Mali 400
Wyświetlacz 8" IPS LCD, pojemnościowy Multi-Touch, 1280*800px HD
Pamięć RAM: 1GB
Pamięć Flash: 16GB
Pamięć zewnętrzna do 64GB za pomocą karty microSD
Aparat główny VGA
Aparat przedni 2 MP
Akcelerometr
Wi-Fi, GPS, Bluetooth
Bateria: 3600 mAh, litowo-polimerowa

Viva 803G

Naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund klawisz zasilania, a tablet się wyłączy. Uruchom ponownie tablet, naciskając i przytrzymując przez 5 sekund klawisz zasilania.

Wiele aplikacji jest proponowanych i oferowanych przez programistów bez wcześniejszego testowania zgodności z systemami operacyjnymi i konfiguracji sprzętowej różnych modeli produktów, dlatego mogą istnieć dokumenty APK, które nie są w pełni kompatybilne z twoim urządzeniem.

Aby uzyskać większą autonomię tabletu, zalecamy wykonanie następujących czynności: światło tła powinno być ustawione na niższą wartość, czas czuwania wyświetlacza powinien być ustawiony na 30 sekund, WiFi powinno być wyłączone, gdy nie jest używane, za pomocą aplikacji do zarządzania zadaniami, aby nie przeładować procesora i pamięci, a bateria powinna być w pełni naładowana.

Ustawienia dostępu - System - Opcje resetowania - Usuń wszystkie dane (przywróć ustawienia fabryczne) - Zresetuj tablet. OSTRZEŻENIE! Po zresetowaniu tabletu wszelkie dane zostaną usunięte z urządzenia.

Tablet nagrzewa się z powodu procesora. W zależności od uruchomionych procesów tablet może ogrzewać więcej lub mniej.

Tablet można ładować, podłączając go do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych (w zestawie produktu) OSTRZEŻENIE! Tablet można ładować tylko za pomocą dostarczonego kabla.

Aby edytować dokumenty, pobierz niezbędną aplikację ze sklepu z aplikacjami (na przykład: Office Suite a.s.o.)

Aby wykonać zrzut ekranu, naciśnij jednocześnie klawisz zasilania i zmniejszania głośności.

Aby wyświetlić ostatnio otwarte aplikacje, naciśnij kwadratowy klawisz pojemnościowy od dołu ekranu, a aplikacje zostaną wyświetlone. Aby je zamknąć, przesuń w prawo, aż pojawi się komunikat „Usuń wszystko”, lub przesuń w górę i zamknij tylko te aplikacje, które chcesz.

Przejdź do Menu - Ustawienia - Sieć i Internet - Hotspot i tethering - Hotspot WiFi - Aktywuj.

Na przykład, jeśli odtwarzamy plik MP3 z Eksploratora plików, pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, jakiego odtwarzacza chcemy użyć. Jeśli wybieramy określonego odtwarzacza jako „zawsze”, domyślnie i później chcemy go zmienić, musimy zresetować preferencje aplikacji w następujący sposób: Menu - Ustawienia - Aplikacje i powiadomienia - Wyświetl wszystkie aplikacje - Naciśnij trzy kropki od prawy górny róg - Zresetuj preferencje aplikacji - Zresetuj aplikacje.

Aby zainstalować aplikacje pobrane z innych źródeł, przejdź do Menu - Ustawienia - Aplikacje i powiadomienia - Więcej - Specjalny dostęp do aplikacji - Zainstaluj nieznane aplikacje - Udziel dostępu do funkcji, z której chcesz zainstalować aplikacje.

Aby wyświetlić więcej informacji o tablecie, przejdź do Menu - Ustawienia - System - Informacje o tablecie.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes