UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Procesor: Intel Celeron Dual-Core N3350, częstotliwość podstawowa 1,1 GHz, częstotliwość takowania 2,3 GHz
Wyświetlacz: IPS LCD FullHD 13,3 ", 1920x1080px, format 16/9
System operacyjny : Windows 10 Home Edition, 64-bitowy
Pamięć RAM: 4 GB DDR3
Pamięć flash: 64 GB
Pamięć SSD: maksymalna pojemność SSD: 1 TB (brak w zestawie)
Przednia kamera VGA
Porty: 2 x USB 3.0. mini HDMI
Bateria: 4 800 mAh, do 7 godzin użytkowania
Zasilacz: polimer 7,6 V litowo-polimerowy
Rozmiar: 321,5 x 213,4 x 18,5 mm
Waga: 1240g

AllBook M

Postępuj zgodnie z następującymi krokami: Kliknij ikonę w lewym dolnym rogu-> Wybierz koło Ustawienia-> Czas dostępu i menu Język-> Data i godzina

Postępuj zgodnie z następującymi krokami: Kliknij ikonę w lewym dolnym rogu-> Wybierz  Ustawienia-> Czas dostępu i menu Język-> Region i język-> wybierz preferowany kraj i język. Aby ustawienia były aktywne, musisz ponownie uruchomić laptop.

Z paska aktywności przejdź do Sklepu-> tutaj, możesz pobrać więcej aplikacji.

Aby odinstalować program, kliknij ikonę w lewym dolnym rogu-> szukaj-> wpisz w Panelu sterowania-> dostęp-> Programy-> wybierz programy, które chcesz odinstalować

Przestrzeń pamięci można rozszerzyć, dodając dysk SSD M2 w dedykowanym gnieździe. Można to zrobić, odblokowując śrubę z lewej przedniej pokrywy. Zalecamy korzystanie z autoryzowanego serwisu do tej operacji, aby nie utracić gwarancji produktu.

Przejdź do Ustawienia-> Aktualizuj i zabezpiecz-> Kopia zapasowa-> kliknij Start-> Zachowaj moje pliki lub Usuń wszystko-> Resetuj.

Kliknij ikonę w lewym dolnym rogu-> Ustawienia-> System-> Zasilanie i uśpienie-> wybierz czas uśpienia dla „Zasilanie z baterii” lub „Po podłączeniu”

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes