UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".
Nowy

Hybrid S 


Idealne połączenie klasycznego zegarka z metalowymi wskazówkami na tarczy , i smartwatcha z ekranem dotykowym i inteligentnymi funkcjami.


Wymiary: 50,6x44x14.6mm
Wykonane ze stali nierdzewnej
Okrągły kolorowy wyświetlacz LCD, 1,22 "z wyjściem centralnym do wskazówek zegara
Pojemnościowy ekran dotykowy
Odporny na zanurzenie w cieczy do 3 ATM
Praca zegarka: do 30 dni w klasycznym trybie elektronicznym / do 5 dni w trybie smartwatch
Ładowanie: dedykowana stacja ładująca
Bluetooth V4.2 LE
Zgodny z SO Androidem 5.0+
Zsynchronizowane z telefonem przez dedykowaną aplikację Allwatch
Monitorowanie tętna
Licznik kroków
Licznik spalonych kalorii
Zapisywanie wyników aktywności sportowych
Monitorowanie snu
Powiadomienia dla mediów społecznościowych, połączeń telefonicznych, wiadomości przychodzących , oraz e-maili
Zarządzanie muzyką, oraz zdalne sterowanie kamerą

Hybrid S

Zainstaluj aplikację Allwatch H, a następnie Zaloguj się. Po utworzeniu konta wybierz połączenie i wybierz model zegarka: Hybrid T lub Hybrid S. Naciśnij Forward, Forward. Trzeba długo naciskać dolny przycisk zegarka, aż na wyświetlaczu zegarka pojawi się kod QR. Kliknij „Skanowanie” w aplikacji i umieść zegarek pod telefonem, aby kod QR z zegarka mógł zostać zeskanowany przez telefon. Jeśli parowanie zakończy się powodzeniem, w telefonie zostanie wyświetlony komunikat.

Istnieją trzy opcje zmiany interfejsu zegarka:
1. Aktywuj ekran zegarka, naciskając górny przycisk i długo naciskając na ekranie, a lewy-prawy suwak, aby wybrać jeden z dostępnych interfejsów. Po wybraniu żądanego interfejsu potwierdź, naciskając na ekranie zegara.
2. Z menu zegarka wybierz opcję Ustawienia - Ustawienia zaawansowane - Oglądaj interfejs i przesuwaj w lewo-prawo aż do znalezienia żądanego interfejsu.
3. Interfejs zegarka można również zmienić w aplikacji Allwatch H, postępując zgodnie z krokami: Ustawienia - Interfejsy zegarka - Wybierz interfejs zegara.

Aby usunąć SMS / powiadomienie, wybierz je i przesuń w lewo. Aby usunąć wszystkie wiadomości SMS / powiadomienia, przejdź do listy SMS / powiadomień i naciśnij długo na ekranie. Naciśnij zielony znacznik, aby potwierdzić.

Aby zrobić zdjęcie, otwórz aplikację Allwatch H, przejdź do Urządzenia - Kamera i poszukaj ikony kamery w menu zegarka (druga strona menu zegarka), wybierz ją i naciśnij, aby zrobić zdjęcie.

Aby zmienić utwór, przejdź do aplikacji muzycznej w telefonie i dopiero wtedy będziesz mógł zmieniać utwory z zegarka. Zegarek nie ma pozwolenia na aplikacje telefonu i dlatego nie można sterować muzyką bezpośrednio z zegarka.

Nie można ustawić dodatkowych powiadomień dla innych aplikacji, z wyjątkiem wstępnie ustawionych.

Historia treningu zostanie trwale zapisana w aplikacji.

Przejdź do aplikacji Allwatch H, wybierz opcję Aktywność, a następnie przejdź do aktywności, dla której chcesz wyświetlić historię. Możesz wybrać określoną datę, naciskając ikonę w lewym górnym rogu telefonu.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes