UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Smartband – inteligentna opaska


Wymiary (mm): 39.8x19.7x9.3
Wyświetlacz OLED, 0.73”
Urządzenie odporne na wodę i kurz, zgodne ze standardami IP67
Czas pracy na jednym ładowaniu: 3 dni
Ładowanie: przewód USB ze złączem magnetycznym
Czas ładowania: 40 minut
Bluetooth 4.0
Urządzenie kompatybilne z systemem operacyjnym Android
Synchronizacja z telefonem poprzez dedykowaną aplikację
Monitorowanie pracy serca w czasie rzeczywistym
Śledzenie wyników dla 24 różnych dyscyplin sportowych
Monitorowanie snu
Powiadomienia z mediów społecznościowych, nieodebranych połączeniach, wiadomościach SMS, e-mailach

Allwatch S

Zegarek do łączenia z innym urządzeniem wykorzystuje połączenia Bluetooth. Po pierwsze, należy się upewnić, iż żadne inne urządzenie nie jest połączone z telefonem w tym samym czasie, następnie należy przejść do dedykowanej aplikacji, i po przypisaniu urządzenia, przejść do wyszukiwania urządzeń. Przed tym, możesz również skojarzyć urządzenia za pomocą funkcji Bluetooth, a następnie przejść do aplikacji i połączyć się z jej poziomu.

Przejdź do menu (4 kwadraty) przesuwając ekran od prawej do lewej. Przesuń od dołu do góry aż wyświetli się ikona zegrarka, długie przytrzymanie na niej spowoduje wyświetlenie się dostępnych ekranów. Przeglądaj dostępne motywy przesuwając od dołu do góry i zatwierdź wybór długim przytrzymaniem, aż motyw zostanie ustawiony jako ekran główny.

Przeuń ekran od prawej do lewej, następnie w menu wiadomości przytrzymaj na wybranym powiadomieniu, dopóki nie pojawi się ikona umożliwiająca usunięcie wiadomości.

By dodać nowe aktywności sportowe, zegarek musi być połączony z urządzeniem z zainstalowaną aplikacją. Z poziomu aplikacji, możesz dodać nowe dyscypliny, które będą dostępne w zagarku po synchronizacji.

Zegarek musi być sparowany, następnie należy uzyskać dostęp do aparatu z poziomu aplikacji. Naciśnięcie ikony aparatu w zegarku skutkowało będzie wykonaniem zdjęcia.

Po połączeniu z zegarkiem, pojawi się menu ustawień. W menu Powiadomień możesz wybrać więcej aplikacji oprócz ustawionych domyślnie w celu otrzymywania z nich powiadomień na zegarku.

Włączając tę opcję, możesz synchronizować dane zegarka z aplikacją Google Fit. W ten sposób możesz zapisywać historię na swoim koncie Google.

Historia zostanie usunięta wraz z odinstalowaniem aplikacji. Dane będą przechowywane na serwerze dopóki aplikacja będzie aktywna.

Wybierz ikonę zegarka w prawym górnym rogu po wejściu w jedną z aktywności na stronie głównej.

Color Swatches Magento extension by Dsthemes Magento Themes