Microsoft Edge. Wyszukuj dane i dziel się notatkami

tablet czy netbook?

Wi10N PRO to urządzenie 2 w 1. System Windows 10 posiada Microsoft Edge, najnowszą przeglądarkę, udoskonaloną tak, aby oferować użytkownikowi najlepsze doświadczenie wyszukiwania danych. Pozwala ona na robienie notatek bezpośrednio ze stron www.

Tablet jest idealnym połączeniem elegancji i wydajności. Urządzenie świetnie sprawdzi się w środowisku biznesowym, wśród osób prowadzących kilka projektów jednocześnie. Wi10N PRO pasuje również do tych użytkowników, którzy szukają rozrywki i sposobu na spędzenie czasu wolnego.

Podziel pulpit na 4 ekrany

Możesz używać do czterech aplikacji jednocześnie. Dodatkowo, masz możliwość tworzenia wirtualnego puplitu, gdy zabraknie Ci miejsca na pulpicie podstawowym. Możesz więc dostosowywać miejsce aplikacji do każdego projektu, nad którym pracujesz!

App Store spełnia wszystkie oczekiwania

Windows 10 posiada wiele preinstalowanych aplikacji. Należą do nich Mapy, Zdjęcia, E-mail i kalendarz, muzyka oraz wideo. A to jedynie kilka z nich! Aplikacje korzystają z OneDrive i są zsynchronizowane z innymi urządzeniami Windows. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz dostęp do ustawień, informacji i biblioteki mediów! Sklep Windows jest miejscem, w którym znajdziesz wszystkie swoje aplikacje, gry, muzykę i filmy.
Tablet Wi8G dostępny jest w dwóch kolorach, posiada elegancki design i jest łatwy w użyciu. Dzięki systemowi Windows i łączności 3G, tablet spełnia funkcje mobilnego biura. Wszystkie pliki i e-maile będą zawsze pod ręką!

Wi8G - Specyfikacje

Wi8G

Kup

Wi10N PRO

Kup