VISUAL VR – kontrola wirtualnego świata bez użycia przycisków

Odkryj tajemnice wirtualnej rzeczywistości przez pryzmat okularów Visual VR! Niezwykle łatwe w obsłudze okulary, które są kompatybilne z wieloma modelami smartfonów. Dzięki współpracy pomiędzy Allview i FullDive, możesz kontrolować menu telefonu tylko poprzez ruchy głowy, nie używając przycisków. W komforcie skup się na rzeczywistości, którą chcesz zbadać.

ŁATWY DO DOPASOWANIA

Możesz z łatwością ustawić ostrość przy użyciu pierścieni wokół obiektywu, możesz także regulować odległość między soczewkami. Będziesz cieszyć się bogatym kątem widzenia wynoszącym do 102°. Visual VR jest również wygodny w użyciu, ponieważ waży tylko 263g.

ŁATWO ZNAJDZIESZ
PASUJĄCY SMARTFON

Okulary są kompatybilne z urządzeniami o przekątnej od 4 do 6 cali, wyposażonych w żyroskop. Jedyne co musisz zrobić, to umieścić smartfon w przedniej komorze okularów, która dostosowuje się w zależności od przekątnej ekranu używanego urządzenia.

FULLDIVE- KROK W NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ!

Wewnątrz naszego wirtualnego świata, możesz zapomnieć o wszelkich przyciskach. To, co kilka lat temu wydawało się być fantastyką naukową, dzisiaj jest namacalnie prawdziwe. Dzięki urządzeniu Visual VR i aplikacji FullDive możesz sterować wirtualną rzeczywistość wyłącznie za pomocą ruchów głowy. Poziome ruchy w lewo i prawo powodują wyświetlanie opcji menu. Skierowanie kursora na wybraną aplikację na 2 sekundy spowoduje jej otwarcie. Aby powrócić do miejsca startu lub uzyskać szczegółowe informacje na temat aplikacji wystarczy obniżyć wzrok. Proste i skuteczne, jak delikatna rozgrzewka przed treningiem ...

KOMFORTOWY FOTEL + POPCORN

To wszystko czego potrzebujesz, aby w domu mieć własne kino. Oglądaj najnowsze filmy 3D lub filmy nagrane za pomocą kamery 360 ° i doświadczaj unikalnych doznań jakich oferują. Co więcej, możesz uruchomić film z ostatniej rocznicy ślubu lub swoje zdjęcia z wakacji w swoim prywatnym kinie. Wybierz w pobliżu kogo chcesz stanąć na sali oglądając Wasz pierwszy taniec…

SPÓJRZ NA ŚWIAT Z INNEJ PERSPEKTYWY

Delikatny ruch głowy i aplikacja przeglądarki otworzą przed Tobą nieograniczone możliwości najnowszych aplikacji VR, najpopularniejszych gier , filmów i najnowszych wiadomości.

TRZY PROSTE KROKI, ABY WEJŚĆ DO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

1. Użyj kodu QR w oknie programu Visual VR lub wprowadź go tutaj, aby pobrać aplikację do kalibracji smartfona.
2. Pobierz aplikację FullDive lub zeskanuj kod QR i odkrywaj wirtualną rzeczywistość bez przycisków.
3. Umieść swój telefon w przedniej komorze okularów i ciesz się wirtualną rzeczywistością!

SMARTFONY ALLVIEW KOMPATYBILNE