Jak to działa?

Kamera Visual 360° jest wyposażona w dwa obiektywy, jeden z przodu aparatu, drugi na jego tylnej części. Każdy z nich wykonuje zdjęcia 180°, horyzontalne i wertykalne, które łącznie tworzą widok 360 stopni, bez martwych kątów. Otrzymasz pełny obraz, który przywróci wszystkie te emocjonujące chwile za każdym razem, gdy tylko spojrzysz na zdjęcie.

Dostrzeż wszystkie szczegóły

Zdjęcia zrobione za pomocą Visual 360° sprawią, że zobaczysz rzeczy, których nawet nie dostrzegłeś podczas natłoku wrażeń. Odkryj detale, które mogłeś ominąć i ciesz się zapierającymi dech w piersiach panoramami.

Naładowany akcją

Kochasz próbować nowych rzeczy? Na pewno chciałbyś je zachować z pomocą nagrań wideo w 360°. Wideo wykonane w rozdzielczości 1920x960 pikseli sprawi, że poczujesz jakbyś wrócił do akcji w swoim ulubionym sporcie, na ostatnie wakacje lub zwariowaną imprezę, na której ostatnio tak dobrze się bawiłeś.

Praktyczny w każdym miejscu, w którym się znajdziesz

Statyw załączony z kamerą Visual 360° sprawia, że urządzenie jest nawet jeszcze łatwiejsze do kontrolowania. Zamocuj aparat na statywie i zabierz go ze sobą gdziekolwiek zechcesz, to proste i wygodne rozwiązanie.

Ciesz się widokiem!

Gdy zdjęcie jest już zrobione, pozostaje Ci jedynie cieszyć się widokiem 360° w różnych opcjach wyświetlania:

Widok kopuły

Tworzy krąg, dzięki któremu możesz oglądać zdjęcie przesuwając w przestrzeni smartfon wyposażony w żyroskop lub po prostu przesuwając obraz na wyświetlaczu urządzenia.

Tryb VR

Podziel zdjęcie na dwa ekrany dla stereoskopowego widoku. W ten sposób zdjęcia mogą być oglądane przez urządzenia wirtualnej rzeczywistości, takie jak okulary Visual VR.

Tryb eksploracji

Pozwala na oglądanie zdjęć 360° w formie panoramy, albo przez poruszanie smartfonem wyposażonym w żyroskop, albo poprzez proste poruszanie po wyświetlaczu.

Pobierz
dedykowaną aplikację

Dedykowana aplikacja Visual 360° sprawi, że będziesz mógł kontrolować kamerę prosto ze swojego smartfonu. Możesz wybierać między robieniem zdjęć, a nagrywaniem wideo, uzyskasz dostęp do czasu nagrywania czy bieżącego stanu akumulatora oraz sprawdzisz pogląd obrazu, któremu właśnie chcesz zrobić zdjęcie.

Podziel się przeżyciami przez media społecznościowe

Na pewno wszyscy Twoi przyjaciele będą zachwyceni zdjęciami zrobionymi za pomocą kamery Visual 360°. Prześlij je do portalu YouTube lub Facebook, dzięki dedykowanej aplikacji zamienisz swoje wideo w panoramiczne nagranie.

Zainstaluj konwerter Visual 360, pobieraj nagrania i dodawaj je do programu przeciągając i upuszczając pliki Wyświetl nagranie w formacie 360 stopni

Zawsze blisko Ciebie

Pobierz swoje nagrania z Visual 360° na swój smartfon lub tablet, aby mieć do nich łatwy dostęp w każdej chwili, bez konieczności łączenia się z kamerą poprzez Wi-Fi.

Wybierz spośród dopasowanych akcesoriów

Jesteś fanem nurkowania? A może przygotowujesz się na wyprawę rowerem? Jakiekolwiek przygody się przed Tobą nie znajdą, mamy w ofercie odpowiednie akcesoria byś mógł cieszyć się wymarzonymi ujęciami.