v-bass

Gdziekolwiek będziesz, V-Bass wypełni pomieszczenie żywym, ostrym i czystym dźwiękiem. To coś więcej niż zwykły głośnik. To inteligentne urządzenie, które oczaruje cię intuicyjnością odpowiadania na Twoje pytania i potrzeby.

Głośnik, który potrafi słuchać

W odróżnieniu od klasycznego głośnika, na którym możesz jedynie posłuchać ulubionej muzyki, inteligentny głośnik V-Bass, został stworzony by wsłuchiwać się w Twoje prośby i odpowiadać na nie. Kompatybilny z asystentką Amazon Alexa, V-Bass spełni wszystkie Twoje życzenia. Jedyne, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk mikrofonu i wypowiedzieć komendę w języku angielskim, którą V-Bass wykona. Regulacja głośności do pożądanego poziomu, zmiana melodii, wybranie ulubionej radiostacji czy ustawienie alarmu – wszystko to zrobisz bez najmniejszego wysiłku używając zaledwie kilku prostych słów.

v-bass

Siebo Multiroom
Twoja ulubiona muzyka w każdym zakątku domu

Pobierz aplikację Siebo Multiroom ze sklepu Play i korzystaj z większej liczby głośników V-bass w tym samym czasie, w różnych pomieszczeniach, połączonych w jednej sieci bezprzewodowej. Możesz zsynchronizować dźwięk na wszystkich urządzeniach lub odtwarzać różne źródła audio na każdym z nich. Co więcej, możesz połączyć dwa głośniki, które będą pracować w systemie stereo, na dwóch kanałach. Aplikacja pomoże Ci również w wyszukaniu stacji radiowych i dodaniu ich to listy ulubionych, za pomocą prostych komend głosowych.

Dodatkowe informacje, zawsze pod ręką

Amazon Alexa może pomóc z pytaniami z wiedzy ogólnej, opowiadać żarty, przeczytać audiobooka lub stworzyć listę zakupów czy rzeczy do zrobienia. Możesz też posłuchać najnowszych wiadomości z całego świata lub sprawdzić pogodę w dowolnym mieście.

Twoje ręce pozostaną wolne

Podłączony do Twojego telefonu poprzez Bluetooth*, V-bass może służyć jako zestaw głośnomówiący lub odtwarzacz muzyki zgromadzonej w pamięci zewnętrznego urządzenia. Uzyskasz lepszą jakość dźwięku, a Twoje ręce pozostaną wolne.*Połączenie Bluetooth zapewnia dostęp tylko do danych telefonu.
Interakcja z Amazon Alexa jest możliwa tylko przez połączenie Wi-Fi.

v-bass
v-bass

Alexa pomoże zaplanować Twój dzień

Jeżeli zapisujesz rozkład dnia w kalendarzu na swoim kliencie e-mail, Alexa może przypomnieć Ci o Twoich zaplanowanych wydarzeniach w danym momencie i kolejnych dniach.

v-bass

Mały, ale mocny

Ze względu na małe wymiary – 67 mm obwodu, nieco ponad 10 cm wysokości i 300 gramów wagi – inteligentny głośnik V-Bass może towarzyszyć Ci wszędzie: w domu, w samochodzie, w biurze lub na wakacjach*. Urządzenie ma moc 3W i może działać do 4 godzin, w prosty sposób naładujesz je za pomocą przewodu microUSB.


v-bass

*Interakcja z Amazon Alexa jest możliwa tylko przez połączenie Wi-Fi.
Jeśli takie połączenie nie jest dostępne, połączenie Bluetooth zapewnia dostęp tylko
do danych telefonu i korzystania bez użycia rąk.

Doprowadzi Cię do
celu podróży

Wprowadź miejsce, w którym się znajdujesz oraz miejsce docelowe do aplikacji Amazon, a Alexa doprowadzi Cię najszybszą drogą lub zaproponuje alternatywne trasy.