v-bass

Gdziekolwiek będziesz, V-Bass wypełni pomieszczenie żywym, ostrym i czystym dźwiękiem.

v-bass

Siebo Multiroom
Twoja ulubiona muzyka w każdym zakątku domu

Pobierz aplikację Siebo Multiroom ze sklepu Play i korzystaj z większej liczby głośników V-bass w tym samym czasie, w różnych pomieszczeniach, połączonych w jednej sieci bezprzewodowej. Możesz zsynchronizować dźwięk na wszystkich urządzeniach lub odtwarzać różne źródła audio na każdym z nich. Co więcej, możesz połączyć dwa głośniki, które będą pracować w systemie stereo, na dwóch kanałach. Aplikacja pomoże Ci również w wyszukaniu stacji radiowych i dodaniu ich to listy ulubionych, za pomocą prostych komend głosowych.

Twoje ręce pozostaną wolne

Podłączony do Twojego telefonu poprzez Bluetooth*, V-bass może służyć jako zestaw głośnomówiący lub odtwarzacz muzyki zgromadzonej w pamięci zewnętrznego urządzenia. Uzyskasz lepszą jakość dźwięku, a Twoje ręce pozostaną wolne.v-bass
v-bass

Mały, ale mocny

Ze względu na małe wymiary – 67 mm obwodu, nieco ponad 10 cm wysokości i 300 gramów wagi – inteligentny głośnik V-Bass może towarzyszyć Ci wszędzie: w domu, w samochodzie, w biurze lub na wakacjach. Urządzenie ma moc 3W i może działać do 4 godzin, w prosty sposób naładujesz je za pomocą przewodu microUSB.


v-bass