PRAKTYCZNY, ATRAKCYJNY, KOMPAKTOWY

Dzięki stylowemu designowi wykończonemu atrakcyjnym wyświetlaczem 18:9, V3 Viper jest telefonem niezwykle praktycznym i kompaktowym, który będzie idealnie do Ciebie pasować.

WYŚWIETLACZ
KLASY PREMIUM

5,5-calowy wyświetlacz o formacie 18:9 pozwala na dostęp do większej ilości treści, podczas, gdy stosunek ekranu do obudowy pozostaje idealny dla Twoich codziennych zadań. Szkło ochronne chroni urządzenia przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami.

Niech Twoje niezapomniane wspomnienia będą wiecznie żywe!

Przechwytuj ważne wspomnienia dzięki głównemu aparatowi fotograficznemu o rozdzielczości 13MP z wbudowaną lampą błyskową LED oraz spraw, aby każdy dzień był wyjątkowy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Selfie grupowe wykonane za pomocą V3 Viper

TRYB UPIĘKSZANIA TWARZY PRZEDNIEGO APARATU 13MP

Każdego dnia spędzaj niezapomniane chwile ze swoimi najbliższymi, odwiedzaj niezwykłe miejsca ze swoją rodziną, lub umawiaj spotkania ze swoimi przyjaciółmi. Przechwytuj wszystkie te momenty dzięki przedniej kamerze 13MP z funkcją lampy błyskowej LED.

FILMY Z FUNKCJĄ UPIĘKSZANIA TWARZY

Algorytm funkcji Upiększania Twarzy automatycznie wykrywa twarz oraz stosuje szereg zabiegów upiększających nawet w filmach wideo.

SELFIE GRUPOWE

Rób idealne selfie grupowe oraz uśmiechaj się przypominając sobie te momenty.

Zdjęcie zrobione telefonem V3 Viper

ATRAKCYJNY DESIGN

Technologia IML Art dodaje wyjątkowego blasku oraz designu 3D z lekkim wygięciem tyłu obudowy. Urządzenie dostępne jest w 3 urzekających kolorach: czarnym, srebrnym oraz złotym. V3 Viper jest telefonem idealnie pasującym do ręki użytkownika, smukłym oraz miłym w dotyku, który można używać za pomocą jednej ręki.

TECHNOLOGIA WIELOWARSTWOWA

24 kroki do stworzenia idealnej obudowy. Dzięki technologii wielowarstwowej, tył telefonu, który dopełnia spektakularny design urządzenia V3 Viper, jest jeszcze bardziej wytrzymały oraz lśniący.

android™ 8.0
oreo

najnowszy system operacyjny, już teraz dostępny w nowym smartfonie V3 Viper

2 KONTA WHATSAPP,
1 TELEFON

Teraz możesz używać obydwu numerów telefonu Twojego smartfonu Dual SIM w aplikacji WhatsApp. Dzięki nowemu urządzeniu V3 Viper, możesz aktywować dwa konta WhatsApp, wygodnie i na tym samym urządzeniu.

ŁATWY DOSTĘP DO APLIKACJI

Masz zbyt wiele aplikacji? Możesz znaleźć ulubione aplikacje niezależnie gdzie są. Prosty gest wyszukiwania oraz funkcja wyszukiwania aplikacji zabierze Cię bezpośrednio do pożądanej aplikacji.

Dzięki prostemu naciśnięciu ekranu możesz z łatwością uzyskać dostęp do nieodebranych połączeń, otrzymanych wiadomości oraz powiadomień mediów społecznościowych. Nie marnuj więcej czasu na dostęp do aplikacji.

SZYBKIE POWIADOMIENIA

UKŁAD DOPASOWANY DO TWOICH OCZEKIWAŃ

Zaaranżuj układ aplikacji na ekranie tak jak lubisz. Mniej na jednej stronie, skupione na wielu stronach, w dolnej lub w górnej części ekranu, teraz możesz dostosowywać układ ekranu (3x4, 4x4, 4x5, 5x5).

Są jakieś aplikacje, których rzadko używasz? Teraz możesz ukryć je oraz trzymać na ekranie tylko aplikacje których używasz codziennie.

UKRYJ JE, GDZIE CHCESZ

AVI asistent vocal

AVI, TO ASYSTENT GŁOSOWY W WIELU JĘZYKACH!

Jak często zdarza Ci się jechać autem i musieć wysłać pilną wiadomość lub sprawdzić czy droga, którą jedziesz nie jest zakorkowana? Lub zadzwonić do osoby do której jedziesz, aby dać znać, że się spóźnisz? Nie musisz narażać swojego życia i innych na drodze robiąc te wszystkie rzeczy podczas prowadzenia pojazdu.

V3 Viper przedstawia AVI, inteligentnego asystenta głosowego, który sprawi, że Twoje życie będzie dużo łatwiejsze.

Aktywuj go dwukrotnie
naciskając przycisk zasilania.

AVI asistent vocal

SZYBKIE ŁADOWANIE, WIĘCEJ ENERGII

V3 Viper został wyposażony w akumulator o pojemności 3000mAh, który pomoże Ci wykonać wszystkie aktywności podczas dnia. W ciągu zaledwie 10 minut, akumulator ładuje się do poziomu umożliwiającego 17 minut rozmów, zrobienie do 164 zdjęć, 46 minut pobierania oraz 30 minut pobierania Twojego ulubionego filmu.

TRYB EKSTREMALNEGO OSZCZĘDZANIA ENERGII

Funkcja oszczędzania energii pozwala na wydłużenie czas pracy na baterii. Ponadto, włączając tryb Ekstremalnego Oszczędzania Energii, wciąż masz dostęp do podstawowych funkcji, takich jak Połączenia, Wiadomości, Kontakty i Zegar, w minimalistycznym, czarno-białym motywie.

SYMBOL WYDAJNOŚCI

Szukasz maksymalnej wydajności dla Twoich codziennych zajęć? V3 Viper wyposażony został w 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci Flash, którą możesz rozszerzyć nawet o 256GB za pomocą karty microSD w trybie single SIM, dzięki czemu będziesz mógł zachować wszystkie ważne wspomnienia.