Rozjaśnij swoje życie!

Allview V2 Viper Xe

Błyszcząca konstrukcja telefonu V2 Viper Xe zachwyci Cię elegancją i wdziękiem. Delikatnie zakrzywiony tył zapewnia pewny uchwyt, natomiast obudowa ze stopu magnezu zwiększa wytrzymałość urządzenia. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: złotym oraz ciemnoniebieskim.

Rozkosz dla zmysłów

5.5-calowy wyświetlacz IPS HD posiada piękny profil 2.5D. Ekran dotykowy został zintegrowany w strukturę wyświetlacza poprzez technologię OnCell, natomiast wyświetlacz chroniony jest przed zarysowaniami przez Corning® Gorilla® Glass 3*.

Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe

Nie ma dnia bez
”xelfie”

Uroczy uśmiech, nowy wygląd lub po prostu dobra zabawa z przyjaciółmi? Niezależnie od zdjęcia jakie chcesz wykonać, w dzień czy w nocy, z przednim aparatem o rozdzielczości 8Mpx będzie to dziecinnie proste zadanie. Użyj funkcji Podświetlania Ekranem w warunkach słabego oświetlenia by otrzymać jasne, kolorowe „Xelfie”, bez zamartwiania się o efekt „czerwonych oczu”. Ponadto, funkcja Piękna Twarz wyrówna odcień skóry na całej powierzchni zdjęcia, by jeszcze lepiej oddać Twój urokliwy i naturalny wygląd.

Allview V2 Viper Xe

Uchwyć wszystko,
co Cię inspiruje

Zawsze szukasz perfekcyjnego ujęcia? Upewnij się, że nie przegapisz go z aparatem głównym o rozdzielczości 13Mpx z PDAF dla szybszego i bardziej precyzyjnego wyostrzenia. Dzięki technologii Isocell, w zaledwie 0.3 sekundy otrzymasz wyraźne zdjęcie o wysokiej wierności kolorów.

Image PRO

Każde zdjęcie jest niepowtarzalne, dlaczego zatem masz się zadowalać półśrodkami? Od teraz pod ręką zawsze będziesz miał zestaw funkcji, które pomogą dostosować zdjęcie do każdych warunków.

Allview V2 Viper Xe

Potężny i stabilny

V2 Viper Xe to smartfon Dual SIM wyposażony w procesor Quad-Core, posiada 3GB RAM oraz działa na systemie operacyjnym Android™ 6.0, Marshmallow, dzięki czemu zapewnia płynne działanie i doskonałe doświadczenie pracy wielozadaniowej. 16GB pamięci wewnętrznej możesz rozszerzyć do 128GB w trybie pojedynczej karty SIM.

Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe

Zielone światło dla szybkiego dostępu do informacji

Nie jesteś fanem tracenia czasu i cierpliwości? My również nie. Dlatego z Viper Xe nie będziesz musiał się martwić o takie rzeczy dzięki łączności 4G, zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, na obu karach SIM. Prędkość pobierania do 150Mbps da ci szybki dostęp do informacji oraz ulubionej formy rozrywki.

Allview V2 Viper Xe

Podział ekranu

Zaoszczędź swój cenny czas i bądź jeszcze bardziej efektywny w swoich aktywnościach z opcją Podziału Ekranu, która pozwoli Ci na wyświetlenie 2 aplikacji jednocześnie. Co więcej, możesz użyć aplikacji Nagrywania Ekranu do przechwytywania wszystkiego co dzieje się na ekranie Twojego telefonu, z dźwiękiem lub bez. Dzięki temu będziesz mógł się dzielić ze swoimi przyjaciółmi osiągnięciami w grach, rozmowami wideo lub zapisem jakichkolwiek innych aplikacji.

Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe

Nie bój się
oddalać od ładowarki

Akumulator o pojemności 3,150mAh zapewnia do 890 minut czasu pracy i nawet do 310 godzin w trybie czuwania. Działanie urządzenia może zostać przedłużone poprzez włączenie oszczędzania energii lub przełączenia go w tryb ekstremalny. W dodatku, V2 Viper Xe nie będzie Ci kazał czekać zbyt długo, dzięki technologii Szybkiego Ładowania pełne naładowanie smartfona zajmie niewiele ponad dwie i pół godziny.

Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe
Allview V2 Viper Xe

Uniwersalny inteligentny pilot

Zaczyna się Twój ulubiony program, a pilot jak zwykle postanowił się zakamuflować? Nie panikuj, użyj swojego smartfona V2 Viper Xe do zdalnej kontroli urządzeń elektronicznych, poprzez dedykowaną aplikację. Zmieniaj kanały i podziel się swoją opinią na temat ostatniego odcinka ze swoimi przyjaciółmi.

Allview V2 Viper Xe

Zachowaj bezpieczeństwo swojej prywatności

Twoje prywatne informacje będą przechowywane z dala od ciekawskich oczu z sekcją Prywatnej Przestrzeni. Przesuń dwoma palcami po ekranie, od góry do dołu, zaloguj się używając swojego hasła i uzyskaj dostęp do miejsca, gdzie trzymasz swoje kontakty, wiadomości, zdjęcia, dokumenty lub nawet aplikacje. Te informacje są szyfrowane poprzez specjalny algorytm i nie będą dostępne nawet po przeniesieniu ich na komputer lub inne urządzenie.