ODKRYJ SOUL X5, TELEFON WYPOSAŻONY W NAJNOWSZE INTELIGENTNE TECHNOLOGIE. SOUL X5 BĘDZIE PASOWAŁ DO TWOJEGO STYLU, NIE WAŻNE JAKI WYBIERZESZ.

Allview Soul X5
Allview Soul X5

Design
i WYŚWIETLACZ

Soul X5 wprowadzi Cię do magicznego wszechświata jasnych i żywych kolorów. Dzięki 5.86-calowemu wyświetlaczowi Notch IPS InCell zanurzysz się w świecie, który zafascynuje Cię od pierwszego spojrzenia. Dzięki zastosowaniu proporcji ekranu 19:9, obraz stał się niewątpliwie szerszy i pomoże Ci uzyskać oszałamiające wrażenia wizualne.

Minimalistyczny i stylowy design przypadnie do gustu tym, którzy Cię otaczają, a urządzenie idealnie dopasuje się do Twojego stylu. Delikatne i starannie wykonane łuki, smukłe krawędzie i harmonijne połączenie elementów designu z pewnością przyciągną twoją uwagę.

Materiały pokrywające wyświetlacz zapewnią ochronę przed zarysowaniami, kroplami wody i wstrząsami.

Allview Soul X5

Procesor

INNOWACJA JEST ZDOLNOŚCIĄ DO ZMIENIANIA ŚWIATA

Nowy procesor MediaTek Helio P22 wbudowany w Soul X5 będzie wspierać Cię we wszystkich codziennych czynnościach i wykorzystywać sztuczną inteligencję do wykonywania zdjęć, ergonomii systemu operacyjnego, optymalizacji zużycia energii i ruchu danych. Procesor MediaTek Helio P22 w połączeniu z 4GB pamięci RAM zapewni wysokie szybkości przetwarzania. Pamięć Flash o pojemności 32GB można rozszerzyć za pomocą karty microSD nawet o 256GB.

Kolejną zaletą Helio P22 jest inteligentny rdzeń NeuroPilot, na którym oparte są możliwości sztucznej inteligencji. Dzięki użyciu interfejsu API Sieci Neuronowych Android, wielordzeniowego procesora Mobile-APU oraz ośmiu rdzeni o częstotliwości taktowania do 2GHz, nowy procesor obsługuje również rozszerzoną rzeczywistość, rozpoznawanie twarzy, identyfikację obiektów i scen fotograficznych.

*Dzięki dedykowanemu procesorowi nowy chipset P22 zużywa 24% mniej energii niż P23. Poziom dokładności GPS wzrósł o 10%, a dzięki równoczesnemu użyciu Wi-Fi (802.11ac) oraz BT, transfer danych jest szybszy nawet o 80%.

INTELIGENTNE APARATY FOTOGRAFICZNE SOUL X5 SPRAWIĄ, ŻE WYPRÓBUJESZ WSZYSTKICH ICH FUNKCJI.

Zamień wszystkie swoje wizje w sztukę za pomocą dwóch aparatów: głównego 16MP AF + 5MP FF oraz drugiego 16MP + AI.

Oprócz rozpoznawania scen fotograficznych i identyfikacji najbardziej odpowiednich ustawień do ich przechwytywania, nowa technologia MediaTek Imagiq pozwoli Ci uchwycić profesjonalną głębie na najbardziej spektakularnych zdjęciach. Innymi zaletami są niesamowita wydajność przy słabym oświetleniu, redukcja szumów serii zdjęć i nowa zaawansowana technologia zapewniająca dokładniejsze i szybsze ustawianie ostrości, zarówno w filmach, jak i na zdjęciach.

Allview Soul X5

ROZPOZNAWANIE SCEN

Główny aparat smartfonu Soul X5 za pomocą sztucznej inteligencji jest w stanie wykryć i zoptymalizować dla ciebie sceny fotograficzne będące w kadrze. Spowoduje to dostosowanie wszystkich parametrów i wykonanie idealnego zdjęcia w oparciu o najlepsze ustawienia.

Allview Soul X5

TRYB PROFESJONALNY

Odkryj na nowo przyjemność wykonywania najpiękniejszych nocnych zdjęć za pomocą głównego aparatu. Będziesz mógł w pełni wykorzystać profesjonalne funkcje, takie jak dopasowanie jasności i trybu ostrości, dostosowanie czasu otwarcia migawki i czułości na światło (ISO), dostosowanie balansu bieli i kompensacji ekspozycji.

ZWOLNIONE TEMPO

Żyj życiem w zwolnionym tempie i zwracaj uwagę na małe radości życia. W zwolnionym tempie każde wspomnienie stanie się ... zaskakująco ZABAWNE!

Allview Soul X5

SELFIE GRUPOWE

Gdy urządzenie zidentyfikuje większą ilość ludzi na zdjęciu, automatycznie zasugeruje przejście do trybu "Selfie grupowe". Dzięki zaawansowanym algorytmom opartym na sztucznej inteligencji urządzenie będzie przechwytywać i przetwarzać obrazy, na podstawie których stworzy idealne panoramiczne selfie. Bądź tym, który wyznacza ten trend!

Allview Soul X5

EFEKT BOKEH

Soul X5 rzuca ci wyzwanie dzięki nieograniczonej kreatywności. Efekt Bokeh stworzony za pomocą jednej kamery podkreśli dowolny fotografowany kadr i obraz, podkreślając silny kontrast w stosunku do tła. Dodatkowo dzięki ekskluzywnemu algorytmowi upiększania twarzy wszystkie niedoskonałości Twojej cery zostaną skorygowane i będziesz wyglądać dokładnie tak, jak tego pragniesz.

Allview Soul X5 Mini

ŻYWE ZDJĘCIA

Ożyw swoje postacie! Korzystając z nowej funkcji żywych zdjęć, będziesz mógł robić poruszające się zdjęcia. Udostępnij je znajomym za pośrednictwem sieci społecznościowych.

NOWE EMOJI ODZWIERCIEDLĄ TWOJĄ OSOBOWOŚĆ!

Używając przedniej kamery Soul X5 możesz tworzyć dynamiczne i zabawne emotikony uzyskane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Nowa funkcja rejestruje ruchy, gesty i mimikę twarzy oraz zamienia je w dynamiczny awatar. Co więcej, Soul X5 nie tylko rozpozna Twoją mimikę, ale także Twój głos. W ten sposób możesz wysyłać animowane wiadomości głosowe do znajomych.

Allview Soul X5

Rozpoznawanie twarzy

oraz ultra-szybki czytnik odcisku palca

Dla Soul X5 jesteś wyjątkowy, dzięki czemu rozpozna Cię za pomocą funkcji "rozpoznawania twarzy". Soul X5 będzie działał jako najbardziej zaufany przyjaciel, ukrywając Twoje najskrytsze tajemnice i sekrety. Skorzystaj z maksymalnego bezpieczeństwa również podczas korzystania z aplikacji i plików, które możesz zaszyfrować. Twoja prywatna przestrzeń jest odblokowywana tylko za pomocą czytnika linii papilarnych.

UI

Interfejs użytkownika 3.0 Swipe ułatwia korzystanie z telefonu za pomocą jednej ręki. Nie musisz dostosowywać się do urządzenia, ponieważ to ono dopasuje się do Ciebie. Nowy rodzaj interakcji z inteligentnymi powiadomieniami i alertami zadziwi Cię, włączając w to wyłączanie wycięcia ekranu (notch) za pomocą jednego gestu. Gesty przesuwania są na wyciągnięcie ręki. Używaj ich i ułatw sobie korzystanie z urządzenia.

Allview Soul X5
Allview Soul X5
Allview Soul X5

OPRACOWANY DZIĘKI TECHNOLOGII, STWORZONY DLA CIEBIE!

Stworzony specjalnie dla Ciebie asystent głosowy AVI zapewni Ci bezwarunkową pomoc. Projekt rozpoczął się od prostych zadań, takich jak dzwonienie do kontaktów i nawigacja, a teraz może interpretować ludzki głos i rozpoznać ponad 95% słów w języku polskim, angielskim i rumuńskim.

Komunikując się w różnych językach, AVI wykonuje różne zadania, aby uczynić twoje życie tak łatwym, jak to możliwe, abyś zyskał czas na swoje pasje. Zadania obejmują tworzenie list zakupów, list zadań, pamiątek i wiadomości na temat różnych zainteresowań lub ogólnych odpowiedzi na pytania.

Allview Soul X5

AUTONOMIA

Dzięki sztucznej inteligencji zintegrowanej z Soul X5, możesz korzystać z inteligentnych systemów pamięci RAM i pamięci podręcznej, optymalizacji procesów w tle, automatycznego uruchamiania aplikacji, monitorowania i powiadamiania o uruchamianiu aplikacji w tle, niskiego zużycia energii w nocy i podpowiedzi, aby wstrzymać lub odinstalować rzadko używane aplikacje.

Soul X5 monitoruje i powiadamia o aplikacjach, które próbują użyć innych danych, niż te z których już korzystasz. Możesz również ustawić indywidualne wykorzystanie danych dla każdej aplikacji.

Co więcej, akumulator o pojemności 3000mAh zapewni Ci niekończącą się wydajność X5 Soul.

Allview Soul X5

DŹWIĘK

MOC DŹWIĘKU KTÓRA CIĘ ZASKOCZY

Soul X5 zaoferuje ci niezwykle intensywny dźwięk, który zapewni niezapomniane wrażenia. Co więcej, technologia DTS zapewnia klarowność i wierność reprodukcji dźwięku.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA O SOUL X5

Aby korzystanie z naszego nowego interfejsu użytkownika 3.0 było łatwe i przyjemne, przygotowaliśmy kilka porad i wskazówek.
Teraz możesz zoptymalizować działanie swojego urządzenia, zwiększyć jego ergonomię, a aplikacje są łatwiejsze w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej.

Odkryj
Allview Soul X5

Soul X5

 • Smartfon 4G+ Dual SIM
 • Wielojęzyczny asystent głosowy
 • Wyświetlacz: 5.86", 19:9 (1520*720) Notch, IPS LCD, HD+, 2.5D, INCELL, Pełna laminacja, Ochrona przed zarysowaniami
 • Procesor: MediaTek Helio P22 Octa-core, 2.0GHz, 12nm, Moc obliczeniowa sztucznej inteligencji (AI) zapewniona przez technologię NeuroPilot
 • Układ graficzny: Power VR GE8320
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Pamięć Flash: 32 GB
 • Kompatybilny z kartami microSD o pojemności do 256GB w trybie Single SIM
 • Główny aparat: Podwójny aparat 16MP AF, PDAF, f/2.0 + 5MP, Efekt Bokeh, Tryb Live Photo, zoptymalizowana elektroniczna stabilizacja obrazu, rozpoznawanie scen za pomocą technologii AI
 • Przedni aparat: 16 MP f/2.0, Efekt Bokeh z wykorzystaniem technologii AI
 • Funkcja FunEmoji
 • Rozpoznawanie twarzy
 • Szybki czytnik linii papilarnych
 • Łączność: LTE-FDD i TDD, Kat. 7 DL Kat. 13 UP, 4G+ jednocześnie na SIM1 oraz SIM2
 • Akumulator: 3000mAh
 • System operacyjny: Android™ 8.1, Oreo
 • Interfejs użytkownika Visual UI 3.0 Swipe