Allview SmartCare

MONITORUJ NIE TYLKO WAGĘ, ALE RÓWNIEŻ SWOJE ZDROWIE

Allview SmartCare
Allview SmartCare

SmartCare nie tylko monitoruje Twoją wagę, ale także Twoje zdrowie

SmartCare nie jest klasyczną wagą, ale inteligentnym urządzeniem, które zapewnia pełną ocenę składu ciała. W połączeniu z aplikacją SmartCare, będziesz mógł monitorować swoje postępy w czasie. W ten sposób będziesz w stanie kontrolować czynniki wpływające na zdrowie twojego organizmu, dzięki czemu możesz stworzyć codzienny program aktywności fizycznej i wybrać odpowiednią dietę.

Allview SmartCare
Allview SmartCare

Bioelektryczna analiza impedancji

Analiza składu ciała przeprowadzana jest przy użyciu techniki BIA (bioelektryczna analiza impedancji). Technika ta opiera się na słabym, nieszkodliwym prądzie elektrycznym, który całkowicie przenika ciało i oblicza skład ciała, zgodnie z oporem każdej tkanki.

Pełna ocena

Inteligentna waga SmartCare nie tylko śledzi twoją wagę, ale również 14 istotnych wartości, takich jak wskaźnik masy ciała, tkanki tłuszczowej, masa ciała bez tłuszczu, tłuszcz podskórny, tłuszcz trzewny, nawilżenie ciała, mięśnie szkieletowe, masa mięśniowa, masa kostna, tempo metabolizmu, białko i wiek metaboliczny. Wartości te są bardzo ważne przy wyborze właściwej diety i niezbędnej aktywności fizycznej.

Allview SmartCare

Aplikacja SmartCare będzie Twoim asystentem

Dzięki sieci Wi-Fi możesz zsynchronizować SmartCare z dedykowaną aplikacją. W ten sposób wszystkie wartości zarejestrowane przez wagę zostaną przesłane do aplikacji i automatycznie zapisane. Dzięki aplikacji SmartCare będziesz mieć dostęp do 14 typów wartości. Aplikacja wygeneruje wykresy, dzięki którym będziesz mógł przeglądać trendy wartości i śledzić swoje postępy tygodniowo, miesięcznie i rocznie.

Allview SmartCare
Allview SmartCare

Dedykowane profile dla wszystkich członków rodziny

Waga SmartCare jest odpowiednia dla całej rodziny. Możesz utworzyć dedykowane konta dla każdego członka w aplikacji, a waga wykryje i wygeneruje wszystkie wartości na dedykowanym koncie.

Allview SmartCare
Allview SmartCare
Allview SmartCare

Ustaw alarm

Aby móc dokładnie analizować postępy za pomocą aplikacji SmartCare, możesz ustawić alarm przypominający o porannym, popołudniowym lub wieczornym ważeniu.

Minimalistyczny design

SmartCare to smukła i minimalistyczna waga idealnie dopasowana do każdego pomieszczenia. Wykonana z bezpiecznego szkła, waga SmartCare będzie służyć Ci przez długi czas!

Allview SmartCare

Kup Teraz