Allview P9 Energy mini

Szybszy i bardziej wydajny

P9 Energy mini oferuje jeszcze więcej niż jego poprzednicy: ciesz się większą prędkością przeglądania, polepszoną kompatybilnością z sieciami komórkowymi, wysoką płynnością działania aplikacji oraz poprawioną rozdzielczością aparatu głównego.

Allview P9 Energy mini

Przepełniony energią

Bateria o pojemności 4,000 mAh będzie doskonałym wsparciem dla Twoich codziennych aktywności. Naładowana w 100% zapewni Ci do 360 godzin pracy w trybie czuwania oraz do 1,180 minut rozmów.

Inteligentne oszczędzanie

Stare powiedzenie brzmi, że lepiej być zabezpieczonym niż później żałować. Nawet odrobina energii może sprawić, że będziesz mógł kontynuować korzystanie z najistotniejszych dla Ciebie funkcji telefonu, jeżeli korzystasz z niej inteligentnie.

Tryb oszczędzania energii uruchomi bardziej stonowany schemat systemu i wyłączy działające w tle aplikacje w celu wydłużenia czasu pracy telefonu

Tryb Ekstremalny zapewnia dostęp do podstawowych funkcji telefonu: połączeń, kontaktów, wiadomości oraz zegara. Po podładowaniu telefonu przez 10 minut w Trybie Ekstremalnym będziesz mógł rozmawiać jeszcze przez 2 godziny.

Co więcej, możesz oszczędzać energię również w porze nocnej poprzez „zamrożenie” działania poszczególnych aplikacji.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Zabezpiecz się przed włamaniami

Czy chciałbyś na wyciągnięcie ręki posiadać dostęp do miejsca niedostępnego dla nikogo innego? P9 Energy mini jest wyposażony w Prywatną Przestrzeń do przechowywania kontaktów, połączeń, wiadomości, zdjęć, dokumentów, a nawet aplikacji. Dostęp do tej sekcji zyskasz poprzez proste przesunięcie dwóch palców na ekranie telefonu, od góry do dołu, i uwierzytelnienie swojej tożsamości. Informacje w Prywatnej Przestrzeni są zaszyfrowane specjalnym algorytmem i mają zmienione rozszerzenia, tak że nie są one widoczne nawet po przeniesieniu ich na komputer lub inne urządzenie.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Perfekcja w Twoich rękach

Metaliczny design oraz perfekcyjne wykończenia definiują elegancki wygląd smartfonu P9 Energy mini, jak również stanowią podstawę jego bezpieczeństwa i trwałości. Metaliczny kolor subtelnie podkreśla jego niewątpliwy urok, który porwie uwagę każdego już od pierwszego wejrzenia.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Dopasuj telefon do swojego stylu

Wybierz najlepszy kolor swojej obudowy. Albo korzystaj z wszystkich trzech, jeżeli nie możesz zdecydować, który z nich podoba Ci się najbardziej. Zmieniaj je odpowiednio do nastroju lub koloru swoich ubrań.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Więcej mocy, większa płynność

P9 Energy mini jest wyposażony w 3GB pamięci RAM, natomiast 16GB pamięci Flash może zostać rozbudowane do 128GB za pomocą karty microSD. Karta pamięci ma dedykowany slot, który umożliwia rozszerzenie miejsca na Twoje dane bez ingerencji w gniazda SIM. Telefon posiada procesor Quad-Core i działa na systemie operacyjnym Android™ 6.0, Marshmallow, co jest gwarancją intuicyjności interfejsu użytkownika oraz płynnego korzystania z wielu aplikacji jednocześnie.

Allview P9 Energy mini

Ciesz się szybkością LTE

Nie marnuj ani sekundy swojego cennego czasu. Z P9 Energy mini ciesz się szybkością 4G Dual Mode, w standardach FDD oraz TDD. Prędkość pobierania do 150Mbps gwarantuje szybki dostęp do informacji i rozrywki.

Dopasowany do Twoich zmysłów

Delektuj się żywymi kolorami oraz doskonałą jasnością 5-calowego wyświetlacza IPS HD. Twoje zmysły oczaruje nie tylko jakość obrazu, ale i przyjemność obcowania ze szkłem 2.5D, które dostarczy Ci niesamowitych doświadczeń dotykowych.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Wspaniałe chwile powinny zostać z Tobą na zawsze

Nie pozwól by najpiękniejsze chwile ulatywały razem z mijającym czasem, łap je na zdjęciach i dziel się nimi ze swoimi bliskimi. Główny aparat P9 Energy mini o rozdzielczości 13Mpx z autofokusem pozwoli Ci na to, nawet jeżeli światło nie będzie Ci sprzyjało.

Image PRO

Odkryj funkcje, które pomogą Ci robić najlepsze zdjęcia i wzbogacą Twoje wspomnienia.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Uśmiech – gwarancja udanego selfie

Dziel się swoim uśmiechem z innymi. Zabawny lub zmysłowy wygląd zachowasz z przednim aparatem o rozdzielczości 5Mpx. W warunkach słabego oświetlenia pomoże Ci funkcja Podświetlania Ekranem, która uruchomi się po naciśnięciu migawki i wesprze w zrobieniu jasnego i pełnego kolorów zdjęcie.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Te same narzędzia biurowe na mobilnym urządzeniu

Dokumenty Microsoft Office będą wyświetlane na smartfonie dokładnie tak samo jak na komputerze lub tablecie. Będziesz mógł używać z funkcji różnego typu dokumentów (komentarzy, formuł, wykresów, grafik, tabel itp.) i zachowasz pierwotny format plików, nawet po ich edycji.

Odwróć role i zamień smartfon w powerbank

P9 Energy mini został wyposażony w pojemną baterię. Tak pojemną, że poprzez przewód OTG może dzielić się energią z innymi urządzeniami. Tym przewodem podłączysz również akcesoria, takie jak chociażby myszka i klawiatura.

Allview P9 Energy mini
Allview P9 Energy mini

Muzyka w najwyższej jakości

Relaksująca czy energetyzująca? Niezależnie od odpowiedzi, na pewno nie wyobrażasz sobie dnia bez swojej ulubionej muzyki… Z P9 Energy mini docenisz jakość i odwzorowanie dźwięku systemu DTS. Dostosuj tło aplikacji muzycznej używając inspirujących Cię zdjęć, które najlepiej oddadzą Twój styl lub brzmienie Twoich ulubionych artystów.

Allview P9 Energy mini

Idealny plan Twojej podróży

Wakacje czy podróż służbowa, wyjazd zawsze wiąże się z ustalaniem wielu szczegółów by nic nie pozostawić przypadkowi. P9 Energy mini został wyposażony w bardzo praktyczne rozwiązanie: Organizator Podróży.
W jednym miejscu możesz zgromadzić wszystkie dane na temat Twojej podróży: szczegóły lotu, rezerwację hotelową, a nawet listę rzeczy do zrobienia przed i w trakcie wyjazdu. Możesz sam wyznaczyć swoje atrakcje turystyczne, które chcesz zwiedzić, restauracje, które chciałbyś wypróbować oraz zapisać notatki ze swoich przygód.