Allview P9 Energy Lite

Energia na wszystko, co lubisz

Pojemna bateria na rozmowy, słuchanie muzyki, robienie zdjęć, nawigowanie i granie. Akumulator o pojemności 4,000 mAh zapewnia 360 godzin czuwania i do 1,200 minut wzmożonej pracy. Zaledwie 10% baterii wystarczy na 5 godzin słuchania muzyki, 170 minut połączeń lub ponad 100 minut przeglądania internetu.

Allview P9 Energy Lite

Smartfon, który Cię nie zawiedzie

Jak robić więcej mając mniej? Nie ma magicznej formuły, ani nawet matematycznej, jest tylko inteligentne oszczędzanie energii. P9 Energy Lite oferuje różne opcje by przedłużyć działanie urządzenia podczas gdy nie masz możliwości skorzystania z ładowarki lub innego źródła zasilania.

Tryb oszczędzania energii uruchomi bardziej stonowany schemat systemu i wyłączy działające w tle aplikacje w celu wydłużenia czasu pracy telefonu

Tryb Ekstremalny zapewnia dostęp do podstawowych funkcji telefonu: połączeń, kontaktów, wiadomości oraz zegara. Dla przykład, w pełni naładowany telefon w tym trybie może działać ponad 836 godzin.

Co więcej, możesz oszczędzać energię również w porze nocnej poprzez „zamrożenie” działania poszczególnych aplikacji.

Allview P9 Energy Lite

Twoje cenne informacje są bezpieczne

Nawet gdy telefon znajdzie się poza Twoim zasięgiem, twoje poufne informacje nie będą zagrożone. P9 Energy Lite wprowadza nową wersję Prywatnej Przestrzeni, sekcja chroniona hasłem jest bezpiecznym schronieniem dla kontaktów, wiadomości, zdjęć, dokumentów, a nawet aplikacji. Informacje te są szyfrowane specjalnym algorytmem i nie będą widoczne nawet po pobraniu ich na komputer.

Allview P9 Energy Lite
Allview P9 Energy Lite

Dwa razy szybszy

Przeglądaj internet z oszałamiającą szybkością. P9 Energy Lite został wyposażony w łączność 4G Kat. 6., która podwaja możliwości 4G Kat. 4. Łączność może się odbywać zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, alternatywnie na obu kartach SIM. Możesz dotrzeć do pożądanej informacji dwa razy szybciej i nie marnować dłużej swojego czasu.

Allview P9 Energy Lite

Bezkompromisowe możliwości

P9 Energy Lite jest wyposażony w procesor Octa-Core, 3GB pamięci RAM oraz system operacyjny Android ™ 6.0, Marshmallow, co zapewnia płynne i sprawne korzystanie z ulubionych aplikacji. Wbudowane 32GB pamięci na dane można rozbudować do 128GB za pomocą karty microSD, dając mnóstwo przestrzeni na zdjęcia i nagrania wideo, więcej muzyki i aplikacji.

Elegancki

P9 Energy Lite to smartfon stworzony do Twoich dłoni: ma idealny rozmiar by korzystać z niego jedną ręką, ale również byś mógł się cieszyć subtelnymi detalami przeglądając zdjęcia lub oglądając nagrania wideo. Elegancki wygląd oraz wytrzymałość zostały podkreślone przez wyrafinowane wzornictwo.

Allview P9 Energy Lite

Analizuj dane, podziwiaj perfekcję

5.3-calowy wyświetlacz IPS HD zapewnia wyraziste kolory i nawet najbardziej subtelne detale zdjęć nie pozostaną przez Ciebie niezauważone. Ekran dotykowy został zintegrowany w strukturę wyświetlacza poprzez technologię InCell, która zapewnia wysoką czułość dotyku i szerokie kąty widzenia, niezależnie od warunków oświetlenia. Wyświetlacz chroniony jest przez szkło wysoce odporne na zarysowania.

Allview P9 Energy Lite
Allview P9 Energy Lite

Dla inspirujących chwii

Przypomnienie najlepszych chwil ze zdjęć z pewnością polepszy Twój nastrój podczas długich dni. Nie przegap żadnego z takich momentów z jeszcze bardziej precyzyjnym i szybszym aparatem głównym o rozdzielczości 13Mpx z autofokusem i PDAF.

Allview P9 Energy Lite
Allview P9 Energy Lite

Zapomnij o efekcie czerwonych oczu na zdjęciach

Wyglądasz dobrze i czujesz się dobrze. Dlaczego nie podzielić się tym wspaniałym uczuciem z innymi? Przedni aparat o rozdzielczości 5Mpx podkreśli Twój każdy uśmiech. Włącz funkcję Podświetlania Ekranem by robić jasne selfie nawet w warunkach słabego oświetenia. Nigdy też nie będziesz musiał się już martwić efektem czerwonych oczu.

Kreatywne funkcje dla wspaniałych zdjęć

Natrafiłeś na wymarzone ujęcie? Wszystko co teraz musisz zrobić to wybrać funkcję, która perfekcyjnie je wykorzysta. P9 Energy Lite daje Ci mnóstwo możliwości.

Inteligentny pilot

Nie możesz znaleźć pilota, a Twój ulubiony serial właśnie się zaczyna? Przestań tracić czas na szukanie i poprzez dedykowaną aplikację użyj do tego celu P9 Energy Lite. Za pomocą jednego urządzenia możesz zmieniać kanały telewizyjne i wymieniać się komentarzami z przyjaciółmi podczas oglądania Waszych ulubionych programów.

Podwójne korzyści

P9 Energy ma wystarczająco dużo energii by dzielić się nią z innymi urządzeniami. Poprzez kabel OTG będziesz mógł również podłączyć do smartfona inne akcesoria, takie jak myszka i klawiatura.