Allview
Allview
Allview
Allview

NA CZYM POLEGA MAGIA?

Skróć drogę dostępu do swoich ulubionych aplikacji, wszystko za pomocą jednego „magicznego” dotknięcia ekranu. Magic Touch jest aplikacją, która poprowadzi Cię dokładnie tam gdzie będziesz chciał, bez potrzeby wykonywania wielu operacji na ekranie. Aktywuj Magic Touch i dodaj do 15 skrótów ulubionych aplikacji do bocznego menu ekranu.

Dłuższe przyciśnięcie ikony automatycznie wyświetli najczęściej używane opcje aplikacji. Nie ważne co robisz na telefonie, funkcja ta umożliwi Ci najkrótszą drogę dostępu do aplikacji. Magic Touch w intuicyjny i prosty sposób dostosowuje się do użytkownika, menu może znajdować się po prawej lub lewej stronie ekranu, w zależności od jego preferencji.

Turbo pobieranie

Przeglądaj internet z szybkością 4G Dual Mode zarówno w standardach FDD jak i TDD. Ponadto, pliki większe jak 20MB możesz pobierać używając funkcji Turbo pobierania. Funkcja ta używa jednocześnie sieci Wi-Fi i 4G/3G do pobierania plików.

Allview

Dual SIM i dedykowany slot karty microSD

Użytkowanie smartfonu P8 eMagic niesie za sobą podwójne korzyści, dzięki wbudowanemu złączu Dual SIM, pozwalającemu na jednoczesne korzystanie z dwóch numerów telefonów. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w dedykowany slot kart microSD obsługujący karty o pojemności do 128GB, dzięki czemu nie musisz poświęcać slotu karty SIM, aby rozszerzyć pamięć urządzenia.

Allview

Podziwiaj perfekcję w najdrobniejszych detalach

5.5-calowy wyświetlacz oferuje intensywne kolory oraz niesamowitą jasność obrazu.

Technologia LTPS optymalizuje wydajność wyświetlacza

Wyświetlacz używa innowacyjnej technologii LTPS (Low Temperature Poly Silicon LCD). W przeciwieństwie do standardowych wyświetlaczy, gdzie kryształy mają nieregularną geometrię, wyświetlacze z technologią LTPS mają uporządkowaną strukturę zapewniającą większą mobilność elektronów. Efektem tego jest niższa temperatura pracy, szybszy czas reakcji wyświetlacza oraz niższe zużycie energii.

Allview
Allview

Miło zobaczyć i dotknąć

Przyjemna w dotyku faktura, obudowa umożliwiająca pewny chwyt oraz solidna metalowa rama zwiększająca odporność na uszkodzenia mechaniczne smartfonu P8 eMagic dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotym i szarym.

Allview

Etui z aktywnym oknem

Wybierz etui w formie książki, aby chronić swój telefon oraz dać się zaskoczyć jego pomysłowością: zamknij klapkę etui, a okrągłe okno wyświetli elegancki zegar. Dostępne są 3 opcje do wyboru: dwa analogowe i jeden cyfrowy, w zależności od Twojego nastroju.

Moc jest magią

P8 eMagic wyposażony jest w procesor Quad-Core, pracuje na systemie operacyjnym Android™ 6.0, Marshmallow, oraz posiada 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci Flash. Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowany slot karty microSD umożliwiający rozszerzenie pamięci urządzenia nawet o 128GB.

Allview

Modern Combat 4: Zero Hour ©2016 Gameloft. All rights reserved.
Gameloft and the Gameloft logo are trademarks of Gameloft in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners

Stylowe
znaki

Lubisz pisać? Jeśli tak, z pewnością chcesz mieć wpływ nie tylko na idealnie dobrane słowa, ale również na ich wygląd. Wybieraj czcionki, które najbardziej do Ciebie pasują i są dla Ciebie inspiracją.

Allview