Niekończąca się zabawa!

DLACZEGO PRO?

  • Front i tył pokryty szkłem
  • Pełen energii
  • Wyjątkowy dźwięk
  • Tryb DUAL 4G
  • 4 SOCZEWKI KAMERY, f/2.0

To 4 najmocniejsze strony tego smartfona, które przekonają Cię, że to właśnie to urządzenie idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Allview P6 Pro

Tryb Dual 4G – płynne surfowanie w sieci

Bądź na bieżąco dzięki Trybowi Dual 4G! Z P6 PRO możesz używać dwóch numerów telefonu, korzystając z jednego urządzenia. Smartfon kompatybilny jest ze standardami TDD i FDD. Ciesz się prędkością pobierania do 150Mbps, oglądaj filmy i rozmawiaj z przyjaciółmi na Skypie!

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

Wyjątkowy dźwięk!

Zacznij imprezę z P6 PRO! Głośnik urządzenia posiada wbudowany pasywny radiator, aby zwiększyć poziom głośności. To idealne rozwiązanie dla jakości dźwięku odtwarzanego na urządzeniu mobilnym. P6 PRO posiada też inne, nowatorskie rozwiązanie, jeśli chodzi o dźwięk: duży, podwójny głośnik z dwoma cewkami pracującymi jednocześnie. Do tego, smartfon posiada jeden z najbardziej zaawansowanych głośników NXP. Kombinacja tych elementów sprawia, że użytkownik może liczyć na unikatowe doświadczenia dźwiękowe.

Allview P6 Pro

Energetyczna wydajność

Jedną z cech wyróżniającą P6 PRO jest wysoka autonomia akumulatora, która wynosi 3 140 mAh. Przekłada się to na 392 godziny w trybie czuwania i 820 minut rozmów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pojemność akumulatora jest bardzo duża, natomiast grubość smartfona pozostaje niewielka i wynosi 8.1 mm. Możesz też zyskać sporo czasu dzięki ładowarce 2A, zintegrowanej z technologią Szybkiego Ładowania, która naładuje smartfona w niecałe 2 godziny.

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

Ponadczasowa elegancja

Smartfon posiada elegancki design, a jego grubość wynosi 8.1 mm. Krawędzie ramek są zaokrąglone, a tył pokrywa materiał przypominający szkło. .

Allview P6 Pro

Wydajność

P6 PRO wyposażony jest w 64-bitowy procesor Quad Core i kartę graficzną Mali T720. Za płynne działanie systemu odpowiada też 8GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć do 128GB za pomocą karty microSD. Smartfon pracuje na systemie Android 5.1, Lollipop, dzięki czemu interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny.

Allview P6 Pro

Żywe kolory

Oglądanie zdjęć z wakacji, filmów i nagrań w jakości HD to prawdziwa przyjemność, szczególnie na 5-calowym wyświetlaczu HD IPS. Ciesz się wyraźnym obrazem i naturalnymi kolorami w rozdzielczości 1280x720 px. Zrelaksuj się i powspominaj najpiękniejsze momenty, które uwieczniłeś na zdjęciach!

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

Powiedz „ser”!

other editing. Przestań marnować czas na poszukiwanie aparatu. Uwiecznij najbardziej zakręcone momenty aparatem 8MP BSI z autofokusem lub nagraj je w rozdzielczości HD. Aparat przedni z lampą LED również uwieczni wspaniałe chwile w dobrej rozdzielczości, nawet przy słabym oświetleniu. Apertura f/2.0 i 1.12 µm pikseli pozwalają na lepszą wędrówkę światła poprzez czujniki, co oznacza wyraźne, jasne zdjęcia, bez używania programu do edycji.

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

Czujnik z 4 soczewkami

System optyczny kamery główej 8MP, wykonany z 4 soczewek i filtra UV, zapewnia lepszą jakość zdjęć. Apertura f/2.0 pozwala na lepszą wędrówkę światła poprzez czujniki, co oznacza wyraźne, jasne zdjęcia, bez używania programu do edycji.

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

Czas na selfie!

Nowy look? Włącz aparat przedni 5MP i zrób selfie, którym podzielisz się na Facebook’u z przyjaciółmi. Nie zapomnij się uśmiechnąć!

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro
Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

Przydatne funkcje dla każdego

Odkryj funkcje kamery, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. P6 PRO posiada funkcję HDR, Piękno Twarzy, Wykrywanie Twarzy, Wykrywanie Uśmiechu i wiele innych.

Allview P6 Pro

Kontroluj smartfona za pomocą gestów!

Interakcja ze smartfonem jeszcze nigdy nie była tak prosta. Narysuj literę „m”, a włączy się aplikacja Wiadomości. Narysuj kształt litery „w”, a włączy się Album ze zdjęciami. Smartfona możesz wybudzić za pomocą podwójnego tapnięcia. Proste, prawda?

Allview P6 Pro
Allview P6 Pro
Allview P6 Pro

BiTwoje ulubione filmy i zdjęcia będą bezpieczne na P6 PRO, który posiada 8GB pamięci Flash. Możesz ją rozszerzyć do 128GB za pomocą karty microSD.

Allview P6 Pro