Allview
Allview
Allview
Allview

Skąd bierze się magia?

Funkcja Magic Touch to rozwiązanie, które skraca drogę dostępu do aplikacji i funkcji telefonu. Włącz Magic Touch Touch i dodaj 15 ulubionych aplikacji do bocznego menu. Wystarczy jedno dotknięcie, nie ważne co chcesz przeglądać.

Aplikację Magic Touch Touch możesz dostosować w każdej chwili, gdy twoje priorytety się zmienią. Intuicyjną funkcję Magic Touch łatwo przystosować dla prawo jak i lewo ręcznych użytkowników.

Allview

Idealny dla Ciebie

5” wyświetlacz i kompaktowy design P6 eMagic sprawia, że może być on obsługiwany tylko jedną ręką. Używanie aplikacji Magic Touch subtelnie podkreśla zakrzywiony ekran 2.5D , który jest bardzo przyjemny w dotyku. P6 eMagic jest dostępny w kolorze złotym i brązowym - wybierz najbardziej odpowiedni kolor dla Twojego stylu.

Niesamowite kolory

Nasz 5-calowy wyświetlacz jest idealny do przeglądania wysokiej jakości zdjęć oraz filmów. Nie będziesz mógł oderwać wzroku...

Allview

Wydajność, której wymagasz

P6 eMagic to smartfon Dual SIM, wyposażony w procesor Quad-Core o częstotliwości taktowania 1.3GHz i pamięci operacyjnej 1GB RAM. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1 Lollipop, co zapewnia czystą przyjemność z jego użytkowania. 8 GB pamięci Flash może zostać powiększone za pomocą karty microSD o pojemność nawet do 128 GB w trybie pojedynczej karty SIM.

Allview

Odkryj magię inteligentnych znaków

Twoje myśli zmienią się w rzeczywistość za pomocą prostego dotyku, który Twój telefon szybko rozszyfruje, aby nakierować Cię na Twój cel. Odblokuj ekran za pomocą podwójnego dotknięcia, przesuń w górę, aby przejść bezpośrednio do aplikacji aparatu lub narysuj kształt litery na wygaszonym ekranie, aby szybko uzyskać dostęp do żądanej aplikacji. Nie ma nic prostszego!

Allview

Wydłuż czas pracy baterii poprzez funkcję inteligentnego oszczędzania energii

Oszczędzaj energię smartfona P6 eMagic, gdy nie masz przy sobie ładowarki. Inteligentne oszczędzanie energii to opcja automatycznej regulacji działania niektórych parametrów w celu wydłużenia pracy na baterii, podczas gdy Niestandardowe oszczędzanie energii umożliwia ustawienie własnego planu oszczędzania poprzez regulację jasności ekranu, zamykanie aplikacji działających w tle lub wyłączenie niektórych funkcji.

Allview