UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Y i M, AllBooki, które zmieniają twoją perspektywę

30-10-2018

 

Marka Allview wprowadza na rynek dwa nowe modele AllBook, Y i M, przeznaczone dla użytkowników, którzy są zawsze w ruchu.

 

Z tymi  nowymi urządzeniom Twoje biuro może być wszędzie: w nowoczesnym budynku w centrum miasta, w domu, w kawiarni za rogiem lub przy hotelowym basenie. Niezależnie od scenerii, będziesz mieć odpowiednie narzędzie do uzyskania dostępu do potrzebnych informacji.

 

 

Idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

AllBook Y zaskoczy Cię swoją uniwersalnością, ponieważ projekt flip-fold może z łatwością obrócić urządzenie do notebooka, laptopa lub tabletu dzięki obrotowi o 360 °. Idealny do najwyższej mobilności, AllBook M ma zwartą bryłę ważącą zaledwie 1240 gr.

 

 

Elegancki i mocny

Dzięki systemowi operacyjnemu Windows 10 Home Edition zyskujesz przyjazny, intuicyjny interfejs ,oraz będziesz w stanie łatwo oddzielić przestrzeń profesjonalną od prywatnej, tworząc oddzielne konta.

 

AllBook Y i M są wyposażone w pamięć  flash o pojemności 64 GB i 4 GB pamięci RAM DDR3. Możesz dodać do nich różne opcje dodatkowej pamięci SSD - 120 GB lub 250 GB - do przechowywania wszystkich potrzebnych informacji i aplikacji.

 

AllBooki są wyposażone w dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N3350 o częstotliwości podstawowej 1,1 GHz i częstotliwości impulsów 2,3 GHz, co zwiększa moc obliczeniową.

 

Odkryj Allbook Y https://www.allview.pl/allbooky.html  i Allbook M https://www.allview.pl/allbook-m.html

Powrót