UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Super zdjęcia z Allview Soul X6 Xtreme

23-08-2019

 

 

Allview wydał aktualizację oprogramowania flagowego Soul X6 Xtreme, która skupia się na poprawie możliwości wykonywania zdjęć/filmów i ochronie przedniego aparatu.

 

Nowa wersja zapewnia znaczny wzrost jakości zdjęć zarejestrowanych za pomocą głównego aparatu, oraz przedniej kamery.

 

Tryb sztucznej inteligencji automatycznie włącza się podczas robienia zdjęć, a zastosowanie zaawansowanych algorytmów tej technologii tworzy zdjęcia  o spektakularnej jakości . Teraz elementy na zdjęciu są identyfikowane szybciej i dokładniej, a dostosowanie parametrów kamery jest natychmiastowe.

Kolejną nowością jest zwiększenie rozdzielczości zdjęć w trybie Superphoto,  aż  do 96 megapikseli. Użytkownicy będą mieli niezwykłe wrażenia fotograficzne i będą mogli cieszyć się najdrobniejszymi szczegółami.

Aktualizacja oprogramowania integruje również nowe funkcje fotograficzne, takie jak: GIF, Filtr kolorów, Panorama, Zwolnione tempo, Skanowanie QR, w nowy, atrakcyjny i intuicyjny interfejs użytkownika.

 

Poprawiono także możliwości przedniego aparatu, redukując szumy obrazu w warunkach słabego oświetlenia. Użytkownicy X6 Xtreme uzyskają  selfie, w jakości której oczekują  bez względu na to gdzie są, w klubie, w restauracji lub na ulicy, a nawet po zmroku. 

Wysuwająca się kamera otrzymuje dodatkową ochronę, teraz z opcją automatycznego chowania w przypadku niekontrolowanych upadków. Gdy czujnik grawitacyjny wykryje nagły ruch, automatycznie wycofuje przednią kamerę, chroniąc ją przed potencjalnym uszkodzeniem.

 

Aktualizacja poprawia także nagrywanie wideo za pomocą głównego aparatu, dzięki czemu obrazy są bardziej płynne, szczególnie w szybko zmieniających się klatkach.

 

Oprócz ulepszeń w aparatach telefonu aktualizacja zawiera również najnowsze poprawki bezpieczeństwa Google. W ten sposób ochrona danych użytkownika znacznie wzrasta. Aktualizacja jest dostępna w trybie OTA.

Powrót