UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Soul X6 Mini - urządzenie, które doskonale łączy zalety udanego telefonu

14-05-2019

 

Allview dodaje Soul X6 mini do swojej serii X6, smartfon  specjalnie dostosowany dla tych, którzy poszukują modnego telefonu zaprojektowanego tak, aby zaspokoić ich potrzeby i preferencje.


Procesor AI, duży wyświetlacz, wydajne kamery i rozbudowana autonomia to atuty nowego urządzenia.


Niezapomniane zdjęcia i wspaniałe autoportrety


Dzięki procesorowi AI i zintegrowanej technologii Imagiq podwójny aparat zapewnia niezwykłe wrażenia fotograficzne, żywe kolory, więcej szczegółów, doskonałą jasność, szybkie ustawianie ostrości i większą przejrzystość.

 

Dzięki zastosowaniu nowych algorytmów opartych na sztucznej inteligencji kamera czołowa wykonuje szczegółową analizę twarzy, podczas gdy regulacja obrazu prowadzi do zadziwiającego efektu naturalnego piękna.

 

Duży wyświetlacz


Soul X6 Mini jest wyposażony w olśniewający wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala z wyraźnymi, kontrastowymi obrazami, które zmienią każde wrażenia wizualne w wyjątkowe przyżycie. Wyświetlacz integruje rozwiązanie kropli wody dla przedniej kamery, dzięki czemu prawie cała przestrzeń jest poświęcona wrażeniom z oglądania.

 

Rozszerzona autonomia


Procesor Helio P22, który integruje technologię Core Pilot, wraz z nowym systemem operacyjnym Android 9 z nowymi funkcjami oszczędzania energii i akumulatorem 4000 mAh, to elementy gwarantujące jeszcze lepsze osiągi smartfona.

 

Modne i dostępne


Zakrzywione, pogrubione linie ze szklanymi odbiciami dopełniają projekt urządzenia, z odcieniem w kolorze niebieskim  indygo, który pasuje się do stylu użytkownika. Urządzenie jest dostępne od dzisiaj, w cenie 649 zł: https://www.allview.pl/soul-x6-mini.html.

Powrót