UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

X4 Soul – pierwszy smartfon z podwójnym aparatem w portfolio Allview

10-02-2017

Allview zapowiada X4 Soul, swój pierwszy smartfon z podwójnym aparatem, urządzenie, które wyniesie fotografię na nowy poziom: zmieni hobby w sztukę. Dwa aparaty wzajemnie się uzupełniają, główny o rozdzielczości 13Mpx z przesłoną f/2.0 rejestruje najdrobniejsze szczegóły nawet w warunkach słabego oświetlenia, natomiast drugi aparat o rozdzielczości 5Mpx , zbiera informacje o wizualnej głębi i tworzy efekt rozmycia tła, zbliżony do rezultatów uzyskiwanych przez cyfrowe lustrzanki.

 

„X4 Soul to smartfon, który stawia przed Tobą wyzwanie uwolnienia swojej kreatywności i podkreślenia artystycznych umiejętności fotografowania. System podwójnego aparatu oraz efekt Bokeh pozwalają podkreślid temat zdjęcia i wyróżnid go na tle innych elementów. Jest to gra bliskich i odległych perspektyw, które można dostosowad nawet po wykonaniu zdjęcia”, zapewnia Lucian Peticila, General Manager Allview.


X4 Soul uzupełnia doświadczenie wysokiej jakości fotografii mobilnej o aparat przedni o rozdzielczości 13Mpx z funkcją Wypełnienia Światłem oraz szerokim kątem widzenia obiektywu wynoszącym 80°, perfekcyjny dla zdjęd większej grupy przyjaciół.


X4 Soul posiada elegancką konstrukcję wykonaną w 97% z metalu, natomiast jego zaokrąglony, harmonijny profil jest idealnie dopasowany do dłoni użytkownika. 5.5-calowy wyświetlacz IPS Full HD dostosowuje swoją jasnośd do zmian w otoczeniu, nawet przy wystawieniu go na bezpośredniedziałanie promieni słonecznych. Panel 2.5D dodaje X4 Soul nowoczesnego wyglądu urządzenia klasy premium, natomiast szkło ochronne Corning®Gorilla® Glass  zapewnia trzykrotnie wyższą odpornośd na upadki.X4 Soul zapewni komfortowe doświadczenie użytkowania dzięki 4GB pamięci RAM oraz procesorowi Octa-Core o częstotliwości taktowania 2.0GHz. 64GB wbudowanej pamięci wewnętrznej można rozbudowad za pomocą karty microSD nawet do 128GB w trybie pojedynczej karty SIM.

 

W kontekście bezpieczeostwa, X4 Soul zapewnia ochronę danych użytkownika poprzez przedni czytnik linii papilarnych oraz sekcję Prywatnej Przestrzeni, gdzie dokumenty są szyfrowane specjalnym algorytmem. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w funkcję ochrony przed nagrywaniem rozmów telefonicznych, zapobiegającym przed rejestrowaniem połączeo przez inne aplikacje, oraz funkcję Camera Guard, która chroni dostęp do aparatu urządzenia.

 

X4 Soul można zamawiad od dnia dzisiejszego, w cenie 1799 zł. Pierwszych 100 klientów, którzy zdecydują się na zakup, otrzyma inteligentną opaskę Allwatch S w prezencie.O marce Allview Mobile

 

Allview to prężnie rozwijająca się europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Działamy już w 19 krajach w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, zarówno w rynku sprzedaży niezależnej, jak i ofercie operatorskiej.
Wartośd naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szeroki i stale powiększający się wachlarz telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.
Swoim Klientom oferujemy 24 miesięczną gwarancję w systemie door-to-door, w dwóch niezależnych centrach serwisowych oraz infolinię, gdzie mogą uzyskad niezbędną pomoc dotyczącą produktów marki Allview.
Wszystkie nasze urządzenia posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji sklepu Play oraz aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego Android

Download attached document

Powrót