UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

V2 Viper S otrzyma aktualizację do Android™ 7.0, Nougat w pierwszej połowie roku

08-03-2017

V2 Viper S, telefon, który został wydany przez Allview jesienią zeszłego roku, otrzyma aktualizację systemu operacyjnego do wersji Android 7.0, Nougat w drugim trymestrze tego roku. V2 Viper S to najszybszy smartfon w portfolio Allview, urządzenie docenione przez użytkowników.


V2 Viper S jest wynikiem współpracy z Google oraz MediaTek – pierwszym smartfonem na świecie wykonanym w koncepcji Fast Pass. Nowa wersja oprogramowania pozostanie lekka i stabilna, aby zapewnić użytkownikom elastyczność wyboru aplikacji oraz wysoki czas reakcji.

 

Dzięki nowej wersji Adroid 7.0, Nougat, użytkownicy skorzystają z dłuższego czasu pracy, jeszcze lepszego doświadczenia wielozadaniowości poprzez funkcję Podziału Ekranu, a także możliwości bardziej szczegółowego dostosowania interfejsu telefonu.

 

Aktualizacja do Android 7.0, Nougat zostanie udostępniona drogą bezprzewodową (OTA), a procedura będzie dostępna do pobrania na allview.pl.

 

 

 

O marce Allview Mobile

Allview to prężnie rozwijająca się europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Działamy już w 19 krajach w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, zarówno w rynku sprzedaży niezależnej, jak i ofercie operatorskiej.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji sklepu Play oraz aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego Android.

 

Download attached document

Powrót