UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Styl i wygląd w nowym Soul X5 Style

06-11-2018

 

Marka Allview wprowadza na rynek nowy model z linii Soul, eleganckiego, przyjaznego dla stylu życia urządzenia z funkcjami zorientowanymi na użytkownika.

 

 

Z dużym wyświetlaczem typu Notch o przekątnej 6,2 cala, styl Soul X5 jest nowością designerską, umożliwiającą  użytkownikowi wyboru spośród dwóch wersji kolorystycznych - złotej i niebieskiej – aby móc jak najlepiej dopasować wygląd do własnej osobowości.

 

 

Soul X5 Style posiada  akumulator o pojemności 4000 mAh ,oraz inteligentne systemy czyszczące  pamięć RAM i pamięć podręczną FLASH.

 

 

"Soul X5 Style uzupełnia gamę produktów Soul X5 i zapewnia użytkownikom kontakt z najnowszymi trendami technologicznymi. Jest to przystępne cenowo urządzenie, z wyświetlaczem typu „notch,” procesorem ze sztuczną inteligencją, aparatem ze specjalnymi funkcjami, metalową obudową  , oraz akumulatorem zapewniającym co najmniej jeden dzień ciągłego urzytkowania", stwierdził Lucian Peticila, General Manager Allview .

 

 

Intuicyjny i łatwy w obsłudze.

 

 

Nowy smartfon wykorzystuje technologię MediaTek Imagiq, aby przekształcić każde doświadczenie fotograficzne w profesjonalne zdjęcie. Ta technologia obejmuje system z dwoma kamerami o rozdzielczości 13+2MP i 8MP. Rozpoznawanie scen, identyfikacja najlepszych ustawień do ich przechwytywania, redukcja szumów w wielu ujęciach, nawet w warunkach słabego oświetlenia, to tylko niektóre z funkcji zapakowanych w nowy  Soul X5 Style.

 

 

Soul X5 Style jest dostępny za jedyne 929zł: https://www.allview.pl/soul-x5-style.html  

 

 

W przedsprzedaży smartfon jest tańszy aż o 200zł: https://allview.wishpond.com/soul-x5-style-200zl/

 O marce Allview


Marka Allview została utworzona w 2004 i jest obecna na wielu rynkach europejskich w tym w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, na Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwie, Słowenii, Łotwie i Estonii.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szerokie i stale powiększające się portfolio telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

Powrót