UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Black Friday 2017 w Allview: najnowsze technologie taniej nawet o 41% Kup 1, a 1 otrzymasz gratis, wyjątkowa oferta na dwa wybrane modele

23-11-2017

23.11.2017: Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 14 lat, ogłasza promocję na najnowsze urządzenia z okazji czarnego piątku. W tym czasie klienci będą mogli kupić wybrane produkty taniej nawet o 600 zł. Akcja promocyjna będzie trwała przez 3 dni, począwszy od piątku 24.11.2017, na stronie www.czarny-piatek.pl.

 

 „Koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom dostępu do najnowszych standardów technologicznych. W tym roku po raz kolejny dokonaliśmy zrównoważonej selekcji z naszego portfolio
i oferujemy wyjątkową promocję 1 + 1, co do tej pory było charakterystycznym działaniem w branży spożywczej. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do limitowanej oferty urządzeń z najlepszymi specyfikacjami i designem.” , stwierdził Lucian Peticila, założyciel Allview.


Tylko przez 3 dni klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty dla smartfonów X4 Soul Lite 4GB i X4 Soul Lite 3GB: kup jeden, drugi otrzymasz gratis. Urządzenia posiadają 4GB RAM/32GB ROM
i odpowiednio 3GB/16 GB ROM, podwójny aparat 13MP+2MP oraz przedni aparat 8MP, a wszystko to zasilane akumulatorem o pojemności 3000mAh.

 

Tegoroczna oferta Black Friday obejmuje również niektóre z najnowszych urządzeń z serii Energy i Soul, ze zniżkami wynoszącymi nawet do 600 zł. W tej ofercie znajdziecie między innymi P9 Energy, smartfon przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników, wyposażony w akumulator
o pojemności 5000mAh, 4GB RAM/64GB pamięci Flash i 5.5-calowy wyświetlacz AMOLED® FullHD,
za jedyne 1199 zł. Aby uzyskać dostęp do energii, która nigdy Cię nie zawiedzie, odkryj także specjalne ceny smartfonów P9 Energy Lite i P9 Energy Mini, nawet o 37% taniej.

 

X4 Soul Xtreme, wyrafinowany członek serii Soul, wyposażony został w potężny procesor
Helio P25 Octa-Core i akumulator 4550mAh zachowując przy tym smukły design i grubość wynoszącą jedynie 9,1mm. Dodając niesamowitej jakości przedni aparat 20MP dla super selfie i wiele dodatkowych funkcji aparatu, X4 Soul Xtreme skradnie Ci serce za jedyne 1249 zł, wyłącznie z okazji Czarnego piątku.

 

V2 Viper S to pierwszy terminal opracowany w koncepcji Fast Pass - czystszy i szybszy system Android, dający użytkownikowi swobodę wyboru i instalacji tylko ulubionych aplikacji. Dzięki 3GB RAM, procesorowi Octa-Core i 5,5-calowemu wyświetlaczowi IPS Full HD, V2 Viper S zapewnia bezbłędne wrażenia użytkownika, teraz w specjalnej cenie z okazji Czarnego Piątku:  579 zł.


Ponadto klienci, którzy złożą zamówienia o wartości powyżej 1340 zł, otrzymają inteligentny przenośny głośnik V-Bass za darmo. Oferta dostępna jest z okazji Czarnego Piątku wyłącznie dla wybranych produktów, w dniach od 24 listopada do 26 listopada 2017. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.czarny-piatek.pl

 

 

O marce Allview

Marka Allview została utworzona w 2004 i jest obecna na wielu rynkach europejskich w tym w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, na Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwie, Słowenii, Łotwie i Estonii.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szerokie i stale powiększające się portfolio telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową. 

Powrót