Allview zapowiada Visual 360° – kamerę gotową do akcji!

18-10-2016

Allview prezentuje Visual 360°, kamerę, dzięki której aktywni ludzie nie przegapią już nigdy żadnej okazji do zapisania swoich przeżyć. Kamera posiada dwa obiektywy, z przodu i z tyłu urządzenia. Każdy z nich wykonuje zdjęcia 180°, horyzontalne i wertykalne, które w połączeniu tworzą widok 360 stopni, bez martwych kątów.

 

„Niezwykłe przeżycia warte są zapamiętania na szerokich i realistycznych obrazach. Sporty ekstremalne, podróże, wycieczki krajoznawcze lub inne przygody mogą zostać w prosty sposób zapisane na wyjątkowych zdjęciach oraz filmach w 360°, pełne adrenaliny chwile będziesz mógł zamienić w swoje własne filmy akcji” oświadczył Lucian Peticila, General Manager Allview.

 

Zdjęcia Visual 360° zostaną zapisane na karcie microSD o pojemności do 32GB. Użytkownik może sterować kamerą prosto ze swojego smartfonu. Poprzez dedykowaną aplikację będzie mógł: robić zdjęcia i nagrywać filmy, sprawdzić podgląd obrazu oraz szczegóły dotyczące czasu nagrywania lub statusu baterii.

 

Materiały 360° mogą być przeglądane poprzez urządzenia do wirtualnej rzeczywistości, takie jak okulary Visual VR, do których wystarczy włożyć swój telefon. Urządzenia wyposażone w żyroskop umożliwią swobodne rozglądanie się po obrazie poprzez przesuwanie urządzenia w przestrzeni.

 

Kamera Visual 360° jest wyposażona w statyw do łatwego montażu i użytku. Oddzielnie użytkownicy mogą wybrać spośród wielu akcesoriów, które mogą pomóc im w używaniu kamery w różnych okolicznościach: pokrowiec wodoodporny, selfie stick, pilot do zdalnego sterowania (również w formie stylowego zegarka), przednie mocowanie do kasku, ładowarki do samochodu i innych.

 

Kamera Visual 360° w dniu dzisiejszym trafiła do przedsprzedaży w cenie 799 zł. Wysyłki rozpoczną się już 28 października 2016. Klienci, którzy zdecydują się na zakup produktu z naszego oficjalnego sklepu www.allview.pl przed premierą otrzymają w prezencie parę okularów Visual VR za darmo.

 

O marce Allview Mobile

 

Allview to europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat.

Działamy już w Polsce, Bułgarii, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Holandii, Mołdawii, na Słowacji, w Grecji, Serbii, Rumunii, Hiszpanii, Macedonii, Słowacji oraz Bośni i Hercegowinie. Urządzenia Allview cechuje przyjazny interfejs, atrakcyjny design oraz najnowsze rozwiązania techniczne.

 

 

 

Powrót