UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview wprowadza na rynek P9 Energy S, telefon do #SuperSelfie, który jest #PełenEnergii

30-10-2017

Smartfon ten jest wersją P9 Energy dedykowaną do „Selfie”

 

27.10.2017 - Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, wprowadza na rynek P9 Energy S. Urządzenie, które wprowadza powiew świeżości do serii Energy, dzięki połączeniu przedniego aparatu fotograficznego o rozdzielczości 13MP, dedykowanego do zdjęć selfie, oraz 5000mAh akumulatora, zapewniającego zwiększony czas pracy na akumulatorze bez ładowania.

 

“Rodzina urządzeń Energy, jest jedną z tych, dzięki którym marka Allview stara się dotrzeć do aktywnych, niezależnych i ciekawych życia ludzi. P9 Energy S jest smartfonem, który odpowiada na potrzeby pasjonatów zdjęć Selfie, ale również tych, którzy potrzebują większej wydajności
i nieskończonej energii do codziennej aktywności.”, mówi Lucian Peticila, założyciel Allview.

 

#PełenEnergii


Akumulatora P9 Energy S zapewnia do 403 godzin w stanie czuwania oraz prawie 22 godzin czasu rozmów. Ładowanie urządzenia przez 10 minut zapewnia nawet 90 minut czasu rozmów, 50 minut surfowania po Internecie lub wykonanie niemal 1760 zdjęć selfie.

 

#SuperSelfie


13MP przedni aparat fotograficzny wyposażony został w lampę błyskową LED oraz wykonuje niezwykle jasne selfie, nawet w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Funkcja upiększania twarzy dopasowuje odcień skóry i podkreśla tylko najkorzystniejsze cechy.

 

Ponadto, 13MP aparat wyposażony został w PDAF (Phase Detection Auto Focus), pozwalający na niezwykle szybkie wyostrzanie obrazu w przypadku zdjęć wykonywanych w ruchu.

 

Wyzwaniem zespołu Allview było umieszczenie potężnego akumulatora w smukłej obudowie, dzięki czemu korzystanie z telefonu jest możliwie najprostsze. Wynikiem tego było niezwykle smukłe urządzenie o grubości wynoszącej jedyne 8.9mm oraz metalowej tylnej obudowie. Dzięki technologii inCell, ekran dotykowy został zintegrowany w 5,5-calowy wyświetlacz IPS Full HD, z ekranem 2.5D oraz chroniony przed uszkodzeniami za pomocą szkła ochronnego. Smartfon został wyposażony w przedni czytnik linii papilarnych, który jest bardzo prosty w obsłudze, dla ochrony danych urządzenia.

 

Specyfikacja P9 Energy S


  • Procesor Octa-Core, 3GB RAM i 32GB Flash  
  • Slot 3w1: 2 sloty dla kart SIM, z łącznością 4G Dual Mode, zarówno w standardach FDD, jak
    i TDD, oraz slot dedykowany dla karty microSD
  • Przedni czytnik linii papilarnych
  • Funkcja pilota, za pomocą aplikacji pilota oraz wbudowanemu modułowi podczerwieni.
  • Koncepcja FastPass, opracowana we współpracy z Google™ oraz MediaTek dla czystszego
    i wydajniejszego systemu operacyjnego
  • P9 Energy S od dziś dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 1049 zł. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie nowego urządzenia.

 


O marce Allview

Marka Allview została utworzona w 2004 i jest obecna na wielu rynkach europejskich w tym w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, na Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwie, Słowenii, Łotwie i Estonii.

 

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szerokie i stale powiększające się portfolio telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

Powrót